Gry z serii COIN od GMT

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6456
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 589 times
Been thanked: 943 times

Re: Gry z serii COIN od GMT

Post autor: Odi »

Plus taki, że zanosi się na kolejne dodatki. W ten sposób możemy dostać kompletne brytyjskie doświadczenia rozpadu imperium w jednej serii gier (no, może poza indiami) i złożone w kampanię. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1223
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Gry z serii COIN od GMT

Post autor: Shodan »

Przez kilka dni byłem słomianym wdowcem i nadarzyła się okazja pocisnąć wreszcie w FitL solo. Grałem ARVN, do obsługi botów wykorzystywałem apkę Gia Long. Zagrałem średni scenariusz i dostałem baty (zwycięstwo VC), zagrałem krótki scenariusz i też dostałem baty (zwycięstwo USA). Wreszcie odpaliłem długi scenariusz i wygrałem na punkty w ostatnim przewrocie (z marginesem zwycięstwa równym 0) w 71 turze. Przy czym mój aliant momentami rzucał mi kłody pod nogi, a przed końcem gry właściwie zawinął się z mapy, czyli wietnamizacja konfliktu się Amerykanom udała ;-)
Spoiler:
kulka
Posty: 151
Rejestracja: 30 wrz 2016, 14:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Gry z serii COIN od GMT

Post autor: kulka »

warlock pisze: 30 mar 2024, 14:42 Zamówiłem A Gest of Robin Hood - ta gra jest tak pięknie wydana że nie mogłem się powstrzymać, a i sam setting jest cudowny :D. To moja najbardziej oczekiwana gra roku.
Czy któryś z polskich wydawców zająknął się o możliwości wydania rodzimej wersji?
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2360
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Gry z serii COIN od GMT

Post autor: karawanken »

kulka pisze: 23 kwie 2024, 18:18
warlock pisze: 30 mar 2024, 14:42 Zamówiłem A Gest of Robin Hood - ta gra jest tak pięknie wydana że nie mogłem się powstrzymać, a i sam setting jest cudowny :D. To moja najbardziej oczekiwana gra roku.
Czy któryś z polskich wydawców zająknął się o możliwości wydania rodzimej wersji?
Nic nie było słychać i raczej bym na to nie liczył.
ODPOWIEDZ