Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: psia.kostka »

NH P :o rn
Spoiler:
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
HeroinHeart
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2024, 15:09
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: HeroinHeart »

Dlaczego przy numerze armii raz jest logo portalu, a raz armii? Czym się różni prawy rządek od lewego? Zamówiłem kilka armii i jedne przyszły takie, drugie takie. Wkurza mnie to, bo źle wygląda na półce xd
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: psia.kostka »

HeroinHeart pisze: 07 cze 2024, 11:22 Zamówiłem kilka armii i jedne przyszły takie, drugie takie. Wkurza mnie to, bo źle wygląda na półce xd
Obroc o 180stopni, albo lewy bok z prawym. Mam nadzieje, ze pomoglem 8)
HeroinHeart pisze: 07 cze 2024, 11:22 Czym się różni prawy rządek od lewego
Niczym, to jak lewy i prawy Twix :D
Nazwy sa "do gory nogami" w prawym, bo tak ulozylem w pudle :P Chyba jedyna niescislosc serii, to brak logo portalu na Stalowej Policji, z boku. Ale to pierwszy dodatek, to pewnie dlatego.
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
HeroinHeart
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2024, 15:09
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: HeroinHeart »

Damn, jak wrócę do domu i faktycznie tak jest, to niezła wtopa :lol:
Ale sugerując się tylko załączonym zdjęciem, to układając pudełka pionowo tak, żeby numer był na dole, to logo portalu raz jest na dole, a raz na górze.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: psia.kostka »

HeroinHeart pisze: 07 cze 2024, 12:13 Damn, jak wrócę do domu i faktycznie tak jest, to niezła wtopa :lol:
Jak uporasz sie z roszadami na regale, to wklej foto (dla zasiegow :P).
Ku chwale molocha ;)
Ale sugerując się tylko załączonym zdjęciem, to układając pudełka pionowo tak, żeby numer był na dole, to logo portalu raz jest na dole, a raz na górze.
W jednym rzedzie widac lewy bok, a w drugim prawy bok. One nie sa identyczne. Zauwaz, ze na jednym (gornym?) krancu jest zolto-czarna "tasma bezpieczenstwa".

Zeby nie wynudzic tu wszystkich czytelnikow doszczetnie, to oferuje nagrode w Zwariowanej NH-owej Teletomboli w postaci nieuzywanej promki "5 hexow luzem" (tej z fioletowym Alienem). Do odbioru w wawie. (Moge dowiezc rowerowym PlanszoWozem za regeneracyjne czoko/bro :lol:)
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Matek173
Posty: 99
Rejestracja: 18 sty 2020, 13:59
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: Matek173 »

Zwróciłem na to uwagę już łądnych parę lat temu. Niestety o ile nie ma się dużego wyboru pudełek stacjonarnie, trudno coś z tym zrobić, bo zamawiajac przez internet często zdjęcie produktu wrzucone jest poglądowo i nijak ma sę do konkretnego wygdania. Na początku nawet wyszukiwałem takie aukcje na allegro / w sklepach internetowych, gdzie na zdjęciach znaczki były po tej samej stronie, co w dodatkach, które już posiadałem, ale przychodziły i tak bardzo różnie. W końcu przestałem się tym przejmować - jest mix około 50/50, poza tym armie i tak są wszystkie w głównym pudle, a pudełka po dodatkach stoją na mało oglądanej półce.
Arcan92
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2024, 19:10

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: Arcan92 »

Ktoś kojarzy czy kiedyś pojawił się jakikolwiek statement na temat tego ile armii mają zamiar wydać?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: psia.kostka »

Matek173 pisze: 10 cze 2024, 09:59 Zwróciłem na to uwagę już łądnych parę lat temu.
Hmm, czyli rozdrapalem jakies stare rany, ups!

Te wszystkie pudla byly kupione wspolnie, niedawno (mial to byc klasyczny chwalipost, cieszacy oko) i wlasnie moga sluzyc za dowod, ze obecnie jest to chyba zunifikowane i kazdy bok/grzbiet pudelka ma inny styl. Jesli dawniej wygladalo to inaczej, to wybaczcie zamieszanie (i nadzieje jaka dalem, ze wystarczy wyeksponowac drugi grzbiet, aby ladnie wygladalo... ;))
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
HeroinHeart
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2024, 15:09
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: HeroinHeart »

Arcan92 pisze: 11 cze 2024, 19:30 Ktoś kojarzy czy kiedyś pojawił się jakikolwiek statement na temat tego ile armii mają zamiar wydać?
3 strony do tyłu była wyczerpująca dyskusja na ten temat. Prawdopodobnie nadchodząca armia będzie ostatnią.
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1730
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 114 times
Been thanked: 86 times

Re: Neuroshima Hex! (Michał Oracz)

Post autor: Tomzaq »

HeroinHeart pisze: 12 cze 2024, 09:17
Arcan92 pisze: 11 cze 2024, 19:30 Ktoś kojarzy czy kiedyś pojawił się jakikolwiek statement na temat tego ile armii mają zamiar wydać?
3 strony do tyłu była wyczerpująca dyskusja na ten temat. Prawdopodobnie nadchodząca armia będzie ostatnią.
Nie, tyle się zadziało od stycznia, iż jestem przekonany, że linia wydawnicza będzie kontynuowana.
Who is John Galt?
Posiadam
ODPOWIEDZ