Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Dako
Has thanked: 281 times
Been thanked: 279 times

Re: Czacha Games

Post autor: Dako »

spartan pisze: 08 cze 2024, 10:36 Na szczęście statek dostał już koordynaty na Gdynię i wreszcie płynie w odpowiednim kierunku
Humorystycznie i żartobliwie to pozostaje mieć nadzieję, że nasz kontener z grą również... :lol:
Miszon
Has thanked: 1030 times
Been thanked: 503 times

Post autor: Miszon »

Czy Czacha potwierdziła juz, że będzie robić Blood?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
spartan
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Post autor: spartan »

...chyba ost.info z cyklu 80dni do okoła świata,stojący na brzegu na wyspie Wolin mogą machać flagami bo do mety oczywiście 1wszej części Tego TRIATLONU😁zbliża się NOVA AETAS.
spartan

...mapa pokazuje długość mojego paznokcia do Polskiego brzegu,a długość paznokcia Pani w kasie zaprzyjaźnionego sklepu...do Gdyni.Hurra oby tylko komplet w pudle😉
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Has thanked: 301 times
Been thanked: 218 times

Post autor: Seraphic_Seal »

spartan pisze: 09 cze 2024, 15:44 ...mapa pokazuje długość mojego paznokcia do Polskiego brzegu,a długość paznokcia Pani w kasie zaprzyjaźnionego sklepu...do Gdyni.Hurra oby tylko komplet w pudle😉
A jak mocno oddaliłeś mapę, żeby na długość paznokcia wyszło? xD
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Shurikeen
Has thanked: 1 time

Post autor: Shurikeen »

Ktoś może się wypowiedzieć ile to może teraz potrwać? Od wyładunku przez odprawę do dostawy?
Pytanie czy czacha bierze to najpierw do siebie, do Poznania i potem do wspierających czy bezpośrednio z Gdyni do nas…? Firma kurierska zostaje InPost?

Przy Iss Vanguard tyle nie pisałem na różnych forach i FB co przy tej grze :-) Może dlatego że nie było takich przygód? ;-)
Awatar użytkownika
nidhog
Has thanked: 21 times
Been thanked: 371 times
Kontakt:

Post autor: nidhog »

Shurikeen pisze: 10 cze 2024, 09:15 Ktoś może się wypowiedzieć ile to może teraz potrwać? Od wyładunku przez odprawę do dostawy?
Pytanie czy czacha bierze to najpierw do siebie, do Poznania i potem do wspierających czy bezpośrednio z Gdyni do nas…? Firma kurierska zostaje InPost?

Przy Iss Vanguard tyle nie pisałem na różnych forach i FB co przy tej grze :-) Może dlatego że nie było takich przygód? ;-)
To jest skomplikowane :)
w skrócie kilka dni do 2 tygodni. Pod warunkiem, ze nie zostaną wyznaczeni do jakiejś losowej kontroli. Wtedy celnik tylko wie :P Mi kiedyś miesiąc trzymali kontener, a powodu nie mieli. Ale to się rzadko zdarza.

I dopowiem, można się nabijać z Czachy, ze nie wiedzą co się dzieje. Ale kto pracuje w logistyce ten się nie śmieje, bo wie jak jest ;)
Moje zbiórki - szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
Shurikeen

Post autor: Shurikeen »

Tak że tego… statek najpierw płynie na Litwę, i potem wraca do Polski rozładować kontenery z Nova Aetas…
+ jest taki że przynajmniej wiemy już że na 95% gra jest na tym statku ;-)
spartan

Miejmy nadzieję że zanim ruszy statek dalej nie zapomną wyładować akurat tych PALET😁
Szyperianin

Post autor: Szyperianin »

Wiadomo czy Deep Madness Odrodzenie Szaleństwa będzie dostępne w sklepach? Na razie jest tylko w sklepie Czachy - premiera 12.06
Awatar użytkownika
Hardkor
Has thanked: 1371 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Post autor: Hardkor »

Szyperianin pisze: 11 cze 2024, 10:15 Wiadomo czy Deep Madness Odrodzenie Szaleństwa będzie dostępne w sklepach? Na razie jest tylko w sklepie Czachy - premiera 12.06
Pewnie będzie w aleplanszowkach. Wszystkie ich gry teraz tam trafiają.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Torquemada666
Has thanked: 256 times
Been thanked: 131 times

Post autor: Torquemada666 »

Miszon pisze: 08 cze 2024, 14:15 Czy Czacha potwierdziła juz, że będzie robić Blood?
Przed chwilą na fb potwierdzili. Uruchomią przedsprzedaż tuż po kampanii LMS.
ODPOWIEDZ