Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 948
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 295 times
Been thanked: 291 times

Re: Czacha Games

Post autor: Dako »

spartan pisze: 08 cze 2024, 10:36 Na szczęście statek dostał już koordynaty na Gdynię i wreszcie płynie w odpowiednim kierunku
Humorystycznie i żartobliwie to pozostaje mieć nadzieję, że nasz kontener z grą również... :lol:
Miszon
Posty: 2541
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1035 times
Been thanked: 503 times

Re: Czacha Games

Post autor: Miszon »

Czy Czacha potwierdziła juz, że będzie robić Blood?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
spartan
Posty: 52
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:32
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Czacha Games

Post autor: spartan »

...chyba ost.info z cyklu 80dni do okoła świata,stojący na brzegu na wyspie Wolin mogą machać flagami bo do mety oczywiście 1wszej części Tego TRIATLONU😁zbliża się NOVA AETAS.
spartan
Posty: 52
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:32
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Czacha Games

Post autor: spartan »

...mapa pokazuje długość mojego paznokcia do Polskiego brzegu,a długość paznokcia Pani w kasie zaprzyjaźnionego sklepu...do Gdyni.Hurra oby tylko komplet w pudle😉
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 947
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 304 times
Been thanked: 223 times

Re: Czacha Games

Post autor: Seraphic_Seal »

spartan pisze: 09 cze 2024, 15:44 ...mapa pokazuje długość mojego paznokcia do Polskiego brzegu,a długość paznokcia Pani w kasie zaprzyjaźnionego sklepu...do Gdyni.Hurra oby tylko komplet w pudle😉
A jak mocno oddaliłeś mapę, żeby na długość paznokcia wyszło? xD
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Shurikeen
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2022, 16:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Czacha Games

Post autor: Shurikeen »

Ktoś może się wypowiedzieć ile to może teraz potrwać? Od wyładunku przez odprawę do dostawy?
Pytanie czy czacha bierze to najpierw do siebie, do Poznania i potem do wspierających czy bezpośrednio z Gdyni do nas…? Firma kurierska zostaje InPost?

Przy Iss Vanguard tyle nie pisałem na różnych forach i FB co przy tej grze :-) Może dlatego że nie było takich przygód? ;-)
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1722
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 383 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: nidhog »

Shurikeen pisze: 10 cze 2024, 09:15 Ktoś może się wypowiedzieć ile to może teraz potrwać? Od wyładunku przez odprawę do dostawy?
Pytanie czy czacha bierze to najpierw do siebie, do Poznania i potem do wspierających czy bezpośrednio z Gdyni do nas…? Firma kurierska zostaje InPost?

Przy Iss Vanguard tyle nie pisałem na różnych forach i FB co przy tej grze :-) Może dlatego że nie było takich przygód? ;-)
To jest skomplikowane :)
w skrócie kilka dni do 2 tygodni. Pod warunkiem, ze nie zostaną wyznaczeni do jakiejś losowej kontroli. Wtedy celnik tylko wie :P Mi kiedyś miesiąc trzymali kontener, a powodu nie mieli. Ale to się rzadko zdarza.

I dopowiem, można się nabijać z Czachy, ze nie wiedzą co się dzieje. Ale kto pracuje w logistyce ten się nie śmieje, bo wie jak jest ;)
Moje zbiórki - szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
Shurikeen
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2022, 16:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Czacha Games

Post autor: Shurikeen »

Tak że tego… statek najpierw płynie na Litwę, i potem wraca do Polski rozładować kontenery z Nova Aetas…
+ jest taki że przynajmniej wiemy już że na 95% gra jest na tym statku ;-)
spartan
Posty: 52
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:32
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Czacha Games

Post autor: spartan »

Miejmy nadzieję że zanim ruszy statek dalej nie zapomną wyładować akurat tych PALET😁
Szyperianin
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2024, 15:54
Has thanked: 1 time

Re: Czacha Games

Post autor: Szyperianin »

Wiadomo czy Deep Madness Odrodzenie Szaleństwa będzie dostępne w sklepach? Na razie jest tylko w sklepie Czachy - premiera 12.06
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4665
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1401 times
Been thanked: 904 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: Hardkor »

Szyperianin pisze: 11 cze 2024, 10:15 Wiadomo czy Deep Madness Odrodzenie Szaleństwa będzie dostępne w sklepach? Na razie jest tylko w sklepie Czachy - premiera 12.06
Pewnie będzie w aleplanszowkach. Wszystkie ich gry teraz tam trafiają.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Torquemada666
Posty: 842
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 262 times
Been thanked: 131 times

Re: Czacha Games

Post autor: Torquemada666 »

Miszon pisze: 08 cze 2024, 14:15 Czy Czacha potwierdziła juz, że będzie robić Blood?
Przed chwilą na fb potwierdzili. Uruchomią przedsprzedaż tuż po kampanii LMS.
spartan
Posty: 52
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:32
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Czacha Games

Post autor: spartan »

Chyba wreszcie NAR dopłynął do Portu w Gdańsku i po trzech miesiącach gra opłynęła całą europę z azją,myślę że trwało to tyle ponieważ załoga rozpakowała Nasze Palety i zagrywali się przez ten cały czas nie tylko na tym statku,ale i na wszystkich poprzednich kontenerowca stając się pierwszymi testerami Polskiej edycji Nova Aetas...😁przynajmniej mamy potwierdzenie że gra jest tak dobra że można nawet wstrzymać ruch na oceanie jednym słowem była to dobra inwestycja...oby teraz kierowca tira też nie jechał do Poznania przez np.Ural...
Shurikeen
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2022, 16:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Czacha Games

Post autor: Shurikeen »

Blood - Czy wszystkie wersje językowe będą drukowane w tym samym czasie, tak jak Nova Aetas? Wsparłbym PL, ale jak mam czekać 6-9 miesięcy to wolę ENG.

Nova Aetas - Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, jeszcze odprawa celna. 1-3 dni albo 3-4 tygodnie ;-)
Kowal04
Posty: 64
Rejestracja: 01 kwie 2020, 15:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Czacha Games

Post autor: Kowal04 »

Gry Czachy i LMS są drukowane razem najczęściej. Jeszcze potrafi być tak, że wersje PL dojadą szybciej niż ENG (bodajże tak było przy BRW:O).
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1353
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 569 times
Been thanked: 291 times

Re: Czacha Games

Post autor: Atamán »

Czy były jakieś wieści dotyczące Endeavor Deep Sea?

Bo jeśli dobrze kojarzę, to miało jakoś w kwietniu być i nie kojarzę informacji o opóźnieniach. Chyba, że coś przeoczyłem?
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1208
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 291 times
Been thanked: 306 times

Re: Czacha Games

Post autor: siepu »

Atamán pisze: 17 cze 2024, 23:01 Czy były jakieś wieści dotyczące Endeavor Deep Sea?

Bo jeśli dobrze kojarzę, to miało jakoś w kwietniu być i nie kojarzę informacji o opóźnieniach. Chyba, że coś przeoczyłem?
Drukowane razem z innymi wersjami językowymi, najlepiej śledzić kampanię. Planowo do końca czerwca gry opuszczają fabrykę, ile im zajmie podróż do Polski? Poczytaj posty wyżej :)
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 1012
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1017 times
Been thanked: 452 times

Re: Czacha Games

Post autor: KurikDeVolay »

Czy Czacha w swoich przedsprzedażach udostępnia tylko polską wersję językową? Blood bardzo przypadł mi do gustu, ale nie wiem czy przełknę miernej jakości tłumaczenie...
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 947
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 304 times
Been thanked: 223 times

Re: Czacha Games

Post autor: Seraphic_Seal »

KurikDeVolay pisze: 24 cze 2024, 08:55 Czy Czacha w swoich przedsprzedażach udostępnia tylko polską wersję językową? Blood bardzo przypadł mi do gustu, ale nie wiem czy przełknę miernej jakości tłumaczenie...
Tak
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
Montesque
Posty: 299
Rejestracja: 15 lip 2020, 18:26
Has thanked: 23 times
Been thanked: 96 times

Re: Czacha Games

Post autor: Montesque »

Wczoraj odebrałem NAR z dziurą w pudle. Ewidentnie wina fabryki, bo gra dobrze zabezpieczona. Rano poszedł mail z reklamacją. Jest 14:00, nowa podstawka już odebrana od nadawcy, a ja jeszcze nawet swojej nie zdążyłem wrzucić z powrotem do paczkomatu. Brawo Czacha!
SeekerKuba
Posty: 219
Rejestracja: 12 wrz 2022, 11:36
Has thanked: 44 times
Been thanked: 127 times

Re: Czacha Games

Post autor: SeekerKuba »

Pytanie z innej beczki.
Czy widzicie na swoim koncie w nowym sklepie Czachy, zamównienia tj preordery zrobione na starej stronie?
Udostępnione na BGG polskie instrukcje, karty a czasem też żetony do:
Power Plants, Hands in the Sea, Triumph & Tragedy Atlantis Rising, Polis, Churchill, Yellow & Yangtze,
Tytani,Path of Glory, Concordia: Rzym i Sycylia oraz Balearica i Cyprus
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2848
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 857 times
Been thanked: 366 times

Re: Czacha Games

Post autor: Gromb »

SeekerKuba pisze: 28 cze 2024, 08:27 Pytanie z innej beczki.
Czy widzicie na swoim koncie w nowym sklepie Czachy, zamównienia tj preordery zrobione na starej stronie?
Nie i nie ma takiej możliwości. Platformy nie gadają ze sobą, ale stary sklep wciąż działa, spokojnie :wink:
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
prib4
Posty: 235
Rejestracja: 20 mar 2021, 21:12
Has thanked: 22 times
Been thanked: 106 times

Re: Czacha Games

Post autor: prib4 »

Gromb pisze: 28 cze 2024, 09:11 Nie i nie ma takiej możliwości. Platformy nie gadają ze sobą, ale stary sklep wciąż działa, spokojnie :wink:
Właśnie chciałem sprawdzić czaczochy ze starego skelpu ale nie mogę znaleźć go. Podrzucisz link?
vernit
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2023, 23:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Czacha Games

Post autor: vernit »

prib4 pisze: 28 cze 2024, 09:23
Gromb pisze: 28 cze 2024, 09:11 Nie i nie ma takiej możliwości. Platformy nie gadają ze sobą, ale stary sklep wciąż działa, spokojnie :wink:
Właśnie chciałem sprawdzić czaczochy ze starego skelpu ale nie mogę znaleźć go. Podrzucisz link?
https://czachagames.pl/moje-konto/orders/
Torquemada666
Posty: 842
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 262 times
Been thanked: 131 times

Re: Czacha Games

Post autor: Torquemada666 »

Nowe rzeczy na stronie Czachy, czyli foldery gier z plikami do nich - erraty, zasady itp.

https://czachagames.pl/app-czachagames/
ODPOWIEDZ