Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
zara2stra
Posty: 384
Rejestracja: 02 mar 2008, 20:38
Lokalizacja: Lubliniec/Pawonków
Been thanked: 1 time

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: zara2stra »

Było super - masa znajomych i wiele bardzo ciekawych partii. Dziękuję wszystkim współgraczom i organizatorom za kolejnego genialnego Pionka. Właściwie grałem tylko w rzeczy które ze sobą przywiozłem, ale cieszę się, że miałem okazję posiedzieć przy Glory to Rome, Homeworlds czy Carromie. Zresztą w tego ostatniego znów dostałem cięgi od Bazyna i Axsona (za to Sztefan pozwolił mi choć raz wygrać) - oj, czeka mnie dużo pracy przed turniejem w Brzegu.

Dziękuję też wszystkim znajomym i nowo poznanym ludziom z którymi miałem okazję pogadać - mam nadzieję, że kolejna pionkowa okazja będzie szybciej niż dopiero za pół roku.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: yosz »

Nasz trzeci z Agą Pionek :) W dodatku tym razem pojechaliśmy z Klarą. Ilościowo niewiele, jakościowo bosko. Znakomity Vasco Da Gama, Fajne Die Tore der Welt, genialna Egizia (czym karmią tych Włochów że takie fajne gry robią?)

- Dziękuję przede wszystkim Trzewikowi i pomarańczowym za organizację :)
- Dziękuję WC za konkurs wiedzy planszówkowej - mój pierwszy start, bawiłem się wyśmienicie. Dzięki też za wytłumaczenie reguł do Die Tore.. - rzeczywiście tłumaczenie w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk - gienialnie się słucha.
- Mst - dzięki za pokazanie Egizii - kiedy będzie po angielsku? :)
- Dzięki Filipposowi i Ali za transport, towarzystwo w Diamencie (niestety nie Łabędy, bo jednak trochę za daleko jak na Klarę) i wspólne granie - jak zawsze przyjemność.
- Wszystkim innym, z którymi rozmawiałem nawet krótko.
- Specjalne podziękowania dla Draco za układanie pytań do konkursu. Specjalne jak w "niech no Cię tylko dorwę to zabiję i posiekam na plasterki" (ale prawie udało się z Erosion)

Kilka niezapomnianych wrażeń:
- gra w 20 pytań w 2 minuty na konkursie - szkoda że tak dobrze nie poszło nam w dogrywce :)
- Trzewik, który po pokazaniu prototypu mówi: "A teraz poboczne pytanie. Co to jest MathTrade - ale tak ludzkim językiem" - i tłumaczenie koncepcji na meeplach i kolorowych kosteczkach :P

Wojtku: jeżeli wydrukowały Ci się pytania w lustrzanym odbiciu to dlaczego nagłówek testu był dobrze wydrukowany? :> Przyznaj się, zrobiłeś to specjalnie :P
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Kazikus
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2009, 22:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: Kazikus »

Veridiana pisze:Ja mam dziwny wniosek po tym Pionku:
okazało się, że najbardziej męczące jest granie. siedzenie na du... krześle i móżdżenie to nie lada wysiłek. po każdym Pionku wracałam do domu ja i mój łeb jak sklep. tym razem, zajmując się jedynie tłumaczeniem bawiłam się równie dobrze i nie byłam w ogóle zmęczona. wulkan energii! DZIĘKI WSZYSTKIM ZA BYCIE :D
A propos tłumaczenia i wulkanów: wielkie dzięki Veridiana za przedstawienie "Podróży do wnętrza Ziemi" :)
Awatar użytkownika
charlie brown
Posty: 220
Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:59
Been thanked: 1 time

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: charlie brown »

yosz pisze:dlaczego nagłówek testu był dobrze wydrukowany?
Też sobie o tym pomyślałem jak dostałem kartkę :) .A propo: Co trzeba zrobić żeby wydrukować kartkę w lustrzanym odbiciu? Jest taka opcja w Wordzie?

Pionek bardzo udany. Byłem tylko w sobotę, ale udało się zagrać w dużą liczbę gier. Zaczęło się od pstrykania w Tumblin-Dice (8 partii), potem Crokinole (3), Boomtown (1), Władca Pierścieni - Konfrontacja (3), Formula D (1), Bluf (1), RoboRally (1) i na koniec dnia Steam (1).

Nie udało się wejść od finału konkursu wiedzowego, ale zabrakło niewiele. Moim zdaniem powinni mi uznać że w Snow Tails wyścigujemy się saniami :)

Podziękowania dla współgraczy, tłumaczy i organizatorów.
Awatar użytkownika
MoniQ
Posty: 143
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:36
Lokalizacja: Opole

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: MoniQ »

To był mój pierwszy Pionek ale na pewno nie ostatni :)
Było fantastycznie, więc i swoje podziękowania składam organizatorom i wszystkim przemiłym ludziom, z którymi mieliśmy przyjemność grać oraz tym wszystkim męczennikom, którzy tłumaczyli nam zasady. A udało nam się zagrać całkiem ładną liczbę nowych gier, Boże Igrzysko zdecydowanie wymiata :) Jak widać po postach Egizia była bardzo na topie, ja też jestem nią zachwycona :)
Na hotel też nie można narzekać, wszystko bardzo fajnie, szkoda tylko że daleko, no ale nie można mieć wszystkiego ... ;)
Wróciliśmy obłowieni łupami z loterii i konkursu i bardzo zadowoleni z udanego weekendu :)
Strzeż się popełnienia morderstwa! Prowadzi ono do kradzieży, a stąd krok tylko jeden do kłamstwa [J. Tuwim]
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: Browarion »

No i w końcu w formie by napisać podziękowania we właściwej formie

Wielkie podziękowania wszystkim - organizatorom i uczestnikom - za Pionka, ogół radochy, atmosferę, gry i pogaduszki.
Dzięki za akredytację, za wypożyczalnię i sympatyczne pogaduszki przy "obsłudze" ;), Silentowi dodatkowo za nagrody (niestety koszulka XL to jednak sporo za mało ;)). Nie dziękuję za kuchnię... bo w ogóle nie miałem czasu tam zaglądnąć :mrgreen:.
Dzięki za Age of Empires, i Ewie że nie odpuściła i zagrała, choć szkoda że jednak nie spróbowałem tej ponoć wspaniałej Egizii :P.
Dzięki Panchowi za wyciągnięcie na obiad w "Austryjackiej" i wszystkim za miłe oczekiwanie... szczególnie na pierogi :lol:
Dzięki Alowi za pokazanie Die Tore der Welt (zdecydowanie do kupna w wersji angielskiej, jednak wątpię czy Galakta ma to w najbliższych planach) oraz Im Schutze der Burg (kupiłem, więc się spodobało). No i BROTHER w ogóle za wszystkie pogaduszki... ech, muszę następnym razem przywieźć "te" kieliszki ;)
Dzięki wszystkim za Łabędowe zajadanie (się) i granie - wszystkich nie wymienię, nie dam rady, ale sami wiecie wszyscy (Andre i Piterek, Hipposai, Westwood, Pszczółka z MisterC i tak dalej). Szczególne dzięki dla Sztefana, że chciał zagrać w TtA... inaczej "inaczej" by się skończyło - więc w szczególności dzięki dla Mongi, Ciślika i Sztefana za naukę Tichu i super rozgrywki do 7 nad ranem; ech, że się nie złamaliście... i nie zagraliśmy do śniadania przed wyjazdem do MDKu :twisted:. I w ogóle Marcin - dzięki za wszystkie pogaduchy, wyjścia na dyma, humor i business-talk. XIII Pionek będzie mi się kojarzył z naszymi pogaduchami i Tichu, drogi partnerze :)
Dzięki Ja_n'owi za Tumbling Dice - sympatyczne bardzo, i się BARDZO sprawdzało jako mały zapełniacz czasu - bo nie udało się wejść w jakiś tryb turniejowy.
Dzięki Salou za turniej Pitchcara - i choć zostałem daleko w tyle, i zabrało to ze 3 godziny+, to jestem jak diabli zadowolony, że sobie pograłem. Tor rzeczywiście nieco mniej wymagający, ale fun podobny :mrgreen:
No i dzięki Zielowi za całość współpracy - i choć nie zagraliśmy, to zawsze gdzieś Ziela widziałem na konwencie :)

I raz jeszcze - dziękuję organizatorom za cały FUN który przygotowaliście. Usterki nie były widoczne, a co najważniejsze nie uwierały. Trudy owocne i dawały radość. A loteria... kupuję ten pomysł i wykorzystam :)


Pozdrawiam wszystkich, ABSOLUTNIE wszystkich - do zobaczenia znów... oby jak najszybciej
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 16:57 przez Browarion, łącznie zmieniany 1 raz.
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Silent
Posty: 512
Rejestracja: 18 wrz 2007, 20:26
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: Silent »

Witam :)

Po pierwsze chciałbym wszystkim podziękować, za super imprezę, tym z którymi rozmawiałem i rozdawałem prezenty :), szczególnie Mondze, która była cierpliwa i udało nam się zagrać w Blokus Trigon w wypożyczalni. Downtime z mojej strony był duży :). Dzięki WC za ekstra konkurs, wreszcie czysto planszówkowy i dzięki MST za wspaniałą współpracę, choć nie obyło się bez wpadki, że nie wpisaliśmy Mystery of the Abbey :D.

Tym razem chciałem zobaczyć jak to jest siedzieć na wypożyczalni, a nie tłumaczyć. Całkiem inaczej i też bardzo ciekawie, ze względu na fajne pogaduszki. Cieszę się, że wymyślony na dzień przed Pionkiem pomysł z numerowaniem stołów wypalił(choć nikt nie wierzył :)), na koniec niedzieli tylko jedna gra nie była na swoim miejscu. Pomysł z kartami stałych bywalców też mam nadzieję wypalił, choć dużo kart zostało, ale w bazie zostali, więc nie trzeba będzie tego jeszcze raz wypełniać i wprowadzać do systemu. Jeśli macie jakieś uwagi co do wypożyczalni to chętnie to poprawimy, choć na następnym Pionku już nie chciałbym siedzieć tam cały czas. Program do obsługi wypożyczalni już jest w pełni dopracowany, więc można zaczynać szkolenie dla innych.

Jeszcze raz wielkie dzięki było super:), a teraz garść statystyki:
Było dostępne 160 gier z czego:
111 - MDK
49 prywatnych gier od uczestników(Silent,WC,MST,Bogas,Korzeń,Zara2stra,Russ,Sawka,Yoshiko,Alchemik)

Dokonano 350 wypożyczeń z czego:
221 - sobota
129 - niedziela

Do wypożyczalni zapisało się 125 uczestników z czego 23 kobiety :).

Najwięcej wypożyczeń dokonali gracze o numerach:
12 gier - nr 9.
11 gier - nr 21
10 gier - nr 52

Oraz garść wykresików :)

Obrazek

Najczęściej wypożyczane gry powyżej 3 wypożyczeń:
14/36 należy do Pomarańczowej 50-tki
6 gier było z prywatnych kolekcji uczestników.

Statystyka gier wypożyczanych w sobotę
Obrazek

Statystyka gier wypożyczanych w niedzielę
Obrazek

Statystyka obciążenia wypożyczalni :)
Obrazek

Lista dostępnych gier w wypożyczalni:
Obrazek
Jeszcze raz wielkie dzięki. Do następnego albo prędzej w Brzegu.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 12:47 przez Silent, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam :)
Marcin aka Silent (czyt. Sajlent) :)
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
BMC
Posty: 120
Rejestracja: 08 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Radom

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: BMC »

To był mój 3 Pionek. Taki sam jak 2 poprzednie czyli najlepszy i wspaniały :)

Wielkie podziękowania dla pomarańczowych za trud włożony w organizację. Było warto bo impreza była genialna. Zawiesiliście sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale jestem pewny że znów ją przeskoczycie :D

Podziękowania dla Charli Browna i Mehowa za sobotnie granie w Robo Rally,Steama i Boomtown (dzięki Veridiana) :)

Wielkie dzięki również dla Wookiego za naukę Strongholda i za to że dał się oszukać Cylonowi w mojej skromnej osobie, uwięził admirała dzięki czemu ludzie przegrali ;) a Stronghold to naprawdę bardzo dobra gra i chcę sprubować jeszcze raz :)
Dzięki również za pokazanie Express Delivery, gra ma naprawdę spory potencjał.

Jeszcze raz dzięki wszystkim.
Do zobaczenia na następnym Pionku, oby jak najszybciej ;)
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: yosz »

Silent pisze:Dzięki WC za ekstra konkurs, wreszcie czysto planszówkowy
Taa, pytanie o dyscypliny z 10-cioboju klasycznego było bardzo planszówkowe :P Powiedzmy że pakowanie elementów na czas w woreczki strunowe było planszókowe ;P (ale jednak bardziej zręcznościowe). To były dwie konkurencje na których polegliśmy z Filipposem :P
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: mst »

yosz pisze:Powiedzmy że pakowanie elementów na czas w woreczki strunowe było planszókowe ;P (ale jednak bardziej zręcznościowe).
Bo zręcznościówki jedną z odmian planszówek są. :-)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: yosz »

mst pisze:Bo zręcznościówki jedną z odmian planszówek są. :-)
Ale konkurs ma w nazwie "Wiedzy", a nie słyszałem pytania jak najszybciej zapakować komponenty ;P Żeby nie było - bardzo mi się konkurs podobał ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: mst »

yosz pisze:a nie słyszałem pytania jak najszybciej zapakować komponenty ;P
Bo wiedzę na ten temat trzeba było wykorzystać w praktyce podczas pakowania komponentów. :twisted:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: macike »

skanna pisze:Łabędy - jak zwykle bardzo dobrze, zero zastrzeżeń, aczkolwiek zapomniałam przekazać paniom w kuchni, że wodę na pierogi się jednak soli :) Aha, za mało stołów w konferencyjnej jak na nasze potrzeby - jakoś daliśmy radę, ale fajniej byłoby, gdyby chłopcy nie musieli tego sami organizować.
Przy okazji solenia wody można wspomnieć o odcedzaniu. :twisted:
IMHO Łabędy wypadły lepiej niż poprzednim razem. Fakt, że przyszedłem jako jeden z ostatnich, a zjadłem szybciej niż Sztefan dostał, co zamówił będąc zdecydowanie wcześniej. Mimo wszystko obsługa restauracji hotelowej nie sprawiała wrażenia tak zaskoczonej i przytłoczonej najazdem, jak poprzednio. No i były dania z karty, a nie awansem zamówione zestawy. Postęp jest.
Fakt, ze stołami było krucho.

Wracając do imprezy - upłynęła mi pod znakiem budzika pod postacią:
- Oli, z którą spędziłem mnóstwo (choć i tak mniej niż bym sobie życzył) czasu na graniu, a zwłaszcza w gry, które na stole pojawiały się rzadziej niż bym sobie tego życzył (wielkie dzięki za nadrobienie zaległości i ogromną frajdę),
- bezlitośnie upływającego czasu, bo ledwie dało się pyknąć Le Havre, TtA, Steama, to już się Pionek kończył,
- komórki, której nie udało się zerwać mnie w niedzielę rano z łóżka, przez co ledwie zdążyliśmy na początek drugiego dnia imprezy,
- moją jedną jedyną niestety, która nie wystarczyła, by spędzić czas z Wami wszystkimi, mimo że byłem nieźle nakręcony. ;)

Wyjątkowo serdeczne pozdrowienia dla:
* Klemy za nadzieję na 2 osobowe rozgrywki Steama,
* Costiego za TtA z noobem,
* Russa i a2na'y za Starego Wilka Morskiego i Cztery Pory Roku,
* skanny za Rysiu Bierze.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: melee »

ja zamówiłem ruskie, z których jeden był z mięsem, ale to pikuś przy Jasiu, który też zamówił ruskie, a z mięsem dostał wszystkie!
i jajecznica bez grama soli
było wspaniale :)
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: AcikCieslik »

Dzięki za super imprezę. Chyba zacznę częściej zaglądać na Pionka. Niestety nie zdążyłem się pożegnać ze wszystkimi na imprezie, więc dzięki za granie i pogaduchy. Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: skanna »

AcikCieslik pisze:Niestety nie zdążyłem się pożegnać ze wszystkimi na imprezie,
Ano, łobuzie :) Już zdążyłam na Tobie psy powiesić, żeś zniknął bez słowa, kiedy Ola powiedziała, że chciałeś się z nami pożegnać, ale nas nie znalazłeś - więc niniejszym odszczekuję :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
fruszu
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: fruszu »

1. Czapki z głów dla organizatorów.

2. Dzięki dla Simona za tłumaczenie Owczego Pędu (miło, gdy ktoś nam wytłumaczy grę, gdy go poprosimy; ale gdy robi to sam z siebie zanim zdążymy go poprosić, wtedy szacunek podwójny)

3. Dzięki dla WC za turniej wiedzy o planszówkach: zwierciadlane odbicia, czeskie tytuły (tu ukłon do Draco). No i za konkurencję z elementami gier ukrytymi pod kubeczkami (tu czapka z głów dla Squirrel, za jej przygotowanie). Byłem tylko widzem rundy finałowej, ale wyglądało to przezabawnie. Stoi dziesięciu chłopa dookoła stolika z plastikowymi kubeczkami, odsłaniają, zaglądają, zapamiętują, mylą się, popędzają nawzajem, a wszystko to w największym skupieniu. Najpiękniejszy był moment, gdy po odsłonięciu jednego z kubków wszyscy na raz wydawali z siebie głośne "a co to?" i w ułamku sekundy nachylili się nad stołem zasłaniając wszystkim widzom obiekt powodujący zdziwienie. Do tej pory nie wiem, co to było.

4. Dzięki wszystkim współgraczom za mile spędzony czas, szczególnie Wojtkowi i Gosi, z którymi "przegrałem" pół niedzieli. Szacunek również dla pozostałych, równie dzielnych kompanów w Grze o Tron - za wytrwanie niemal do końca :)

5. Bardzo ciekawe warsztaty twórców gier. Udało mi się zagrać w dwa fajne prototypy Wookiego (giełdowy i "przepychankę" o Spartanach :). A ciekawych pomysłów było więcej, że wspomnę tylko grę o meblowaniu (niestety, nie zdążyłem zagrać). Np o pomysł z rozdawaniem komponentów świetny!

6. Na końcu dziękuję Dominikowi i Dominikowi za przetestowanie mojego prototypu. Szkoda, że w niedzielę nie udało nam się powtórzyć gry.
Veridiana pisze:Ja mam dziwny wniosek po tym Pionku:
(...) tym razem, zajmując się jedynie tłumaczeniem bawiłam się równie dobrze i nie byłam w ogóle zmęczona. wulkan energii! DZIĘKI WSZYSTKIM ZA BYCIE
Do zobaczenia. Mam nadzieję, że następnym razem poświęcisz się i zagramy partyjkę Age of Empires.

Do następnego Pionka!
Awatar użytkownika
salou
Posty: 1074
Rejestracja: 20 gru 2006, 19:19
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 47 times
Been thanked: 47 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: salou »

Jak widać niezależnie od pytań czy konkurencji, raczej wygrywają faworyci :) a pytanie o dziesięciobój było katastrofalnie nietrafione, jak zresztą nietrudno się domyślić ja nie uprawiałem i nie uprawiam tej dyscypliny :lol:

Wojtku mimo to, że nie wierzyłeś we mnie :mrgreen: to bardzo Ci dziękuję za to że poświęcasz czas na pionku i przed nim, żeby przygotować tak dzikie pytania i zabawy różne. :lol: na które kompletnie nie znam odpowiedzi :lol:

Bogas wielkie dzięki za to że mnie przygarnąłeś i doprowadziłeś na II miejsce w tym jakże prestiżowym konkursie :D.
Marcin & Marcin (Mst i Silent) bardzo mnie ucieszyło że to wy nas pokonaliście :mrgreen: bo wam mogę się zrewanżować a właściwie Mst mogę się zrewanżować w każdy piątek, i tutaj pytanie do Silenta kiedy w końcu zobaczymy cię przy stole w piątek ??, rozumiem że brak czasu, że masz daleko, że coś tam jeszcze, ale oczekuję że to się zmieni i jak najszybciej się zrehabilitujesz i zagrasz z nami :)

Bardzo udana impreza, serdecznie wszystkim dziękuję za jej organizację. :D Niestety nie udało mi się zagrać prawie w żadną grę z różnych powodów, ale za to znów mogłem porozmawiać z tymi których na co dzień trudno spotkać :)

Pancho mimo wielu gróźb słabo tym razem :D , ale rozumiem że jak najszybciej będziesz chciał się zrehabilitować :D
powiedzmy sobie szczerze gliwice zdominowały Pitch Cara, Ignacy zwycięstwo bezapelacyjnie, ja na trzeciej pozycji :D, ale już półfinały sugerowały że, Jesteśmy w formie :).
Następne Grand Prix w Brzegu jak zapowiadał Krzyś :D

Do zobaczenia :wink:
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: ozy »

Dzięki za fantastyczną imprezę. Super no, bez dwóch zdań. Do zobaczenia w Brzegu! :)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
kromka
Posty: 246
Rejestracja: 27 paź 2008, 17:16
Lokalizacja: Wawa

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: kromka »

a jak wyglądał turniej Ticketa ??
Papież ?? A ile on ma dywizjii ??!! (J. Stalin)

Sushi? To jedzenie dla psów. My jemy ziemniaki (Alaksandr Łukaszenka)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: skanna »

kromka pisze:a jak wyglądał turniej Ticketa ??

Skromnie :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
lukaszkuch
Posty: 243
Rejestracja: 09 gru 2006, 23:02
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: lukaszkuch »

Chciałbym również serdecznie podziękować za wspaniałą imprezę. Wszystkim którzy zapraszali mnie i moją lepszą połówkę do gry lub tłumaczyli nam zasady. Naprawdę świetnie się bawiliśmy. Szczególne podziękowania należy się WC który (jak zwykle zresztą) przywitał nas niezwykle sympatycznie, pokazał nam przyjemne i szybkie cities no i rewelacyjnie wytłumaczył age of empires III. Szkoda tylko że nie udało się wojtkowi dograć z nami do końca AOE bo nie wiadomo jakby się akcja potoczyła. Duże podziękowania również dla współgraczy w AOE Moniki i Tycjana.

Do zobaczenia na następnym Pionku.
Awatar użytkownika
kromka
Posty: 246
Rejestracja: 27 paź 2008, 17:16
Lokalizacja: Wawa

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: kromka »

skanna pisze:
kromka pisze:a jak wyglądał turniej Ticketa ??

Skromnie :)
a może troszkie więcej szczegółów :evil:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 20:14 przez kromka, łącznie zmieniany 1 raz.
Papież ?? A ile on ma dywizjii ??!! (J. Stalin)

Sushi? To jedzenie dla psów. My jemy ziemniaki (Alaksandr Łukaszenka)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: skanna »

Ze szczegółów, to Trzewik na oficjalnym zamknięciu podawał, że było 6 uczestników :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
kromka
Posty: 246
Rejestracja: 27 paź 2008, 17:16
Lokalizacja: Wawa

Re: Pionek XIII - 5-6 grudnia 2009

Post autor: kromka »

WoW to rzeczywiście SUTO ;]

w porównaniu do gdyni gdzie byłó 38 uczesników 0_o
Papież ?? A ile on ma dywizjii ??!! (J. Stalin)

Sushi? To jedzenie dla psów. My jemy ziemniaki (Alaksandr Łukaszenka)
ODPOWIEDZ