przyniósł Mikołaj jakąś grę?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
hancza123
Posty: 3660
Rejestracja: 04 lis 2009, 14:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 52 times
Been thanked: 152 times

Re: przyniósł Mikołaj jakąś grę?

Post autor: hancza123 »

Cywilizacja, Agricola, Dominion - to są 3 zagadki których do tej pory nie rozgryzłem, to znaczy nie bardzo wiem co ludzie w nich widzą?? coś musi być w tych grach jednak! tysiące nie mogą się mylić
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Re: przyniósł Mikołaj jakąś grę?

Post autor: Harun »

Lekko naciągając daty Gwiazdor, który nie jest ojcem żadnego Dzieciątka, nie kumpluje się z Aniołkiem i nie spoufala się z Mikołajem (z którym mija się o 18 dni) :D
przyniósł "Der untergang von Pompeji".

Dodatkowo zachęcił mnie, po licznych moich dylematach, przeglądaniu recenzji i prezentacji do zakupu gry, z którą łączę tyle nadziei co obaw - Tales of Arabian nights. Przypłynie akurat na Wielkanoc :)
Awatar użytkownika
Spike_85
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: przyniósł Mikołaj jakąś grę?

Post autor: Spike_85 »

Przyniósł Wysokie Napięcie :D

Sam przyniosłem sobie Cywilizację.
Radek
Posty: 628
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 6 times

Re: przyniósł Mikołaj jakąś grę?

Post autor: Radek »

Harun pisze: Dodatkowo zachęcił mnie, po licznych moich dylematach, przeglądaniu recenzji i prezentacji do zakupu gry, z którą łączę tyle nadziei co obaw - Tales of Arabian nights. Przypłynie akurat na Wielkanoc :)
Przypłynie w dobrym towarzystwie Republic of Rome i Twilight Struggle. Zając będzie bogaty :)

U mnie Gwiazdor gry przyniósł tylko dzieciom. Przyniósł Kingdoms oraz po jednej łamigłówce Thinkfun (tym sposobem wyczerpaliśmy produkty tej firmy).
Nie rozumiem dlaczego ludzie nie mogą się nauczyć prostej reguły: na mikołaja jest Mikołaj, na gwiazdkę jest Gwiazdor. Proste i logiczne, nie można się pomylić :)
BEF Hero
Posty: 58
Rejestracja: 04 cze 2004, 12:14
Lokalizacja: Piotrkow Trybunalski
Has thanked: 2 times

Re: przyniósł Mikołaj jakąś grę?

Post autor: BEF Hero »

Niby minęło prawie sto lat a nadal widać pozaborowe podziały... U was w Księstwie Poznańskim wszystko musi być takie udziwnione... "Gwiazdor" ... kto to słyszał...?!

O mnie MIKOŁAJ (a jakże!) pamiętał, widać byłem grzeczny :wink: Dostałem PQ - 17 (GMT) oraz Waterloo Martina Wallace`a... Fajneeeeee... :D
Syn zaś dostał figurki Star Wars, też do planszówki...

Co do zająca ... ZGODA ... też czekam na RoR...
ODPOWIEDZ