[Warszawa]Wilanów sklep Graal

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

[Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: staszek »

Witam,
w związku z otworzeniem nowego punktu sieci Graal w Wilanowie na ulicy Sarmackiej 22, proponuję cykliczne spotkania w tygodniu-dzień dowolny-myślę,że poza piątkiem,tzn.pon-czw.,godzina raczej popołudniowa-myślę,że od 16 do tzw.ostatniego klienta-czytaj gracza.
Sklep jest połączony z Cukiernią,więc kawa,herbata,ciastka i różne słodkości są dostępne na miejscu w zdecydowanie przystępniejszych cenach niż w typowych kawiarniach.Do dyspozycji jest 10 stolików z wygodnymi krzesłami bądź kanapami.
Proszę o sugestię i masowe zgłaszanie się ;)
Awatar użytkownika
puniek
Posty: 182
Rejestracja: 23 kwie 2008, 20:03
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: puniek »

słyszałem, że jest tam bardzo fajnie, dużo miejsca do grania, Chętnie wpadnę na jakieś ciastko, kawę i smaczną planszówkę. Czekam na dalsze info.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4490
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: garg »

Dla mnie Miasteczko Wilanów jest trochę dalej niż Herba-Thea czy Obiekt Znaleziony, ale warunki dobre (sklep połączony z kawiarnią), więc chętnie spróbuję. Szukam osób, które mogą umówić się na granie w ciągu dnia powszedniego (na razie nie proponuję żadnej konkretnej gry, bo nie wiem, czy w ogóle ktoś by chciał i mógł :) ).

Mam do dyspozycji wtorek, środę lub czwartek w godzinach pracy (ewentualnie czasem poniedziałek), czyli tak gdzieś do 15.30. Sklep Graala w Wilanowie jest otwarty od 10.00 do 21.00, więc czasu mielibyśmy sporo. Jeśli ktoś się zasiedzi, to (według słów kierownika - ukłony :D ) można zostać nawet do 22.00, ale nie wiem, czy poza feriami znajdzie się ktoś tak hardkorowy. Oczywiście możemy się też umawiać na popołudnia - po prostu zaproponowałem terminy najdogodniejsze dla mnie.

Mogę przynieść wszystko z mojej kolekcji, a myślę, że na miejscu w sklepie też pewnie by się coś znalazło. Kto jest chętny, palec pod budkę :wink: .
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
bart8111
Posty: 691
Rejestracja: 28 wrz 2008, 22:25
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: bart8111 »

Ja też bym chętnie zrobił rekonesans tego miejsca gdyby się znalazło kilku chętnych na coś poważniejszego. Pasowałoby mi we wtorek albo środę koło 16.30-17.00.
Awatar użytkownika
zath
Posty: 514
Rejestracja: 13 lis 2009, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: zath »

Hm, w sumie to nie jest wcale tak daleko od Wilanowskiej jak mi się wydawało, 710, 724 i 139. Trzeba będzie Staszka odwiedzić któregoś dnia :-)
Wishlist: Mission: Red Planet (2005), Steam (2009)
Personal Fav: Dungeon Lords (2009), Once Upon a Time (1993)
Awatar użytkownika
Keleno
Posty: 451
Rejestracja: 04 kwie 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Keleno »

Hmm, ja mam tam teoretycznie możliwość dojechania jednym autobusem (miejskim), tyle że bardzo długo się jedzie, bo praktycznie całą trasę musi pokonać i zajęłoby to jakąś godzinę (plus półgodzinny dojazd z mojego zadupia). Mówię o 130 spod Blue City, bo on się zatrzymuje na przystanku Przyczółkowa - a konkretnie na skrzyżowaniu Przyczółkowej i Al. Wilanowskiej, potem trzeba dojść pieszo. Orientuje się może ktoś czy to jest daleko? Bo tak na mapie to widzę że jest kawałeczek jednak. 130 jedzie koło Dw. Centralnego więc w zasadzie nie jest aż tak tragicznie jak mi się wydawało, bo do pociągu w drodze powrotnej jakoś się dostanę :) Tyle że dużo czasu się traci na dojazd, ale w sumie już zdążyłam się przyzwyczaić :roll:
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

Jeździ z Centrum 519 a nawet nocne też!
Poza tym warto umawiać się ze osobami zmotoryzowanymi, mogą czasem podrzucić gdzieś ;)
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: melee »

A nie lepiej umawiać się w (również nowym) oddziale Graal'a w leclerc'u przy metrze (Stokłosy bodaj)? Zdecydowanie lepszy dojazd, miejsca również więcej (choć punkt w Wilanowie widziałem tylko przed otwarciem).
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: staszek »

jeśli chodzi o miejsce w Ken Center to-zakładając ,że nie ma ruchu-można liczyć tam na góra dwa stoliki.Wilanów jak już pisałem,stolików ma zdecydowanie więcej.Klimat również z racji wyodrębnienia miejsca bardziej sprzyja graniu.Dojazd jeśli ktos jest zmotoryzowany z okolic Ken Center zajmuje 3 minuty przejazdem przez ursynowsko-wilanowską skarpę.
co do czasu i trasy ewentualnego spaceru- z przystanku Wilanów(skrzyżowanie Powsińskiej i Wilanowskiej)kierować się należy w stronę Świątyni Opatrzności ulicą Klimczaka,następnie skręt w lewo w Sarmacką i pod numerem 22 kończymy wycieczkę-czas przejścia myślę,że mniej niż 10 minut
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: costi »

zath pisze:Hm, w sumie to nie jest wcale tak daleko od Wilanowskiej jak mi się wydawało, 710, 724 i 139. Trzeba będzie Staszka odwiedzić któregoś dnia :-)
Jeszcze 725, a jak mieszkasz przy tej remontowanej czesci to rowniez 117 ;)

Co do ostatniego posta to dodam tylko, ze rzeczony przystanek to rog Przyczolkowej i Wilanowskiej, jakby ktos po googlach czy zumi szukal ;) Element charakterystyczny - pomnik trzepaczki do jajek stojacy w polu.

Bede sie musial wybrac, wreszcie jakas "gralnia" w mojej okolicy :) Jakie sa godziny otwarcia?

EDIT; wlasnie skumalem, ze przeciez z Piaseczna dojezdzasz, wiec pod haslem Wilanowska masz pewnie na mysli Dworzec Poludniowy. W takim razie 117 odpada, musialbys wysiadac przy Walbrzyskiej.
można zostać nawet do 22.00, ale nie wiem, czy poza feriami znajdzie się ktoś tak hardkorowy.
Znajdzie, mam stamtad do domu jakies 5 minut autobusem ;)
melee pisze:A nie lepiej umawiać się w (również nowym) oddziale Graal'a w leclerc'u przy metrze (Stokłosy bodaj)? Zdecydowanie lepszy dojazd, miejsca również więcej (choć punkt w Wilanowie widziałem tylko przed otwarciem).
Co do dojazdu - wasc raczy zartowac... metro nie jest odpowiedzia na wszystkie problemy ;) Wybor autobusow jest duzy, szczegolnie, ze tuz obok jest petla autobusowa w Wilanowie.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: melee »

A już skończyli remontować drogę do Wilanowa? Przecież właśnie aby jej unikać zrobił się ten dziki przejazd przez Ursynów.
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

Al. Wilanowska jest poszerzana na odcinku Dolina Służewiecka-Sobieskiego, ale jest przejezdna właśnie w stronę Wilanowa.
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: staszek »

do Wilanowa tak,z powrotem -stan na zeszły tydzień-jeszcze nie.mówie oczywiście o Wilanowskiej.Co do przejazdu skarpą-ze względu na usypany śnieg droga paradoksalnie stała się bezpieczniejsza
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: staszek »

Witek mnie wyręczył ;)
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: costi »

melee pisze:A już skończyli remontować drogę do Wilanowa? Przecież właśnie aby jej unikać zrobił się ten dziki przejazd przez Ursynów.
Dziki przejazd przez Ursynow byl i przed remontem (i bedzie rowniez po ;) ), bo chodzi o to, ze nawet normalnie Wilanowska i Dolina Sluzewiecka nadklada sie kawal drogi.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4490
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: garg »

Powracając do tematu grania (bo na razie było sporo o komunikacji miejskiej :) ) - kto chciałby przyjechać na granie w najbliższą środę lub w czwartek (albo i w środę, i w czwartek), w ciągu dnia lub popołudnie-wieczór?

Ja będę i szukam partnerów do rozgrywek. Przyniosę trochę lżejszych rzeczy i na pewno jakąś kobyłę. Jeśli ktoś ma konkretne życzenia, niech zajrzy do mojego stanu posiadania i da mi znać :wink: . No i na pewno w sklepie będzie otwarta i gotowa do gry Cywilizacja: Poprzez Wieki.

Przyjeżdżam około południa i mogę zostać do jakiejś 15.30 (co nie wyklucza, że inni zostaną dłużej :D ). Na kogo mogę liczyć i w którym dniu?
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

Może wpadnę w czwartek, w swojego Middle Earth Quest chętnie zagram, przydało by się oddać go po dwóch (?) miesiącach trzymania :roll:
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

Proszę się nastawiać na to, że wpadnę jutro, powiedzmy 13 (+/- 1h), w planach mam MEQ (2-3 osoby) oraz może jakiś mały prototypik ;)
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

Byłem, miód i wino piłem...

Zagraliśmy w 4 osoby w MEQ, wbrew pozorom nie taka długa gra (chyba 2.5h, szybko dzięki sprawnemu "prowadzeniu" partii przez doświadczonego Saurona). Nie odczuwałem przestoju za bardzo bo zastanawiałem się nad swoimi ruchami i obserwowałem co robią pozostali gracze (co tez miało wpływ na moje plany). Dobra strona tym razem przegrała. Cóż, może następnym razem pójdzie nam lepiej :)

Jest opcja że przybędę także w sobotę.
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

Byłem dzisiaj, zagrałem pierwszy raz w Through The Mękę... Ages znaczy.
Ages, Ages, pomyliło mi się, nie wiem jakim CUDEM! :D

Jakby ktoś chciał robić spotkania szachowe to też zapraszamy - mieliśmy dziś pierwszego chętnego "tubylca".
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4490
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: garg »

Toś mnie zachęcił do Through the the Ages - niech Cię :wink: . A Staszek tak zachwalał...

Przyjdę we wtorek lub w środę w ciągu dnia i zobaczymy :)
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: staszek »

Co do TTA nie jest do końca tak jak Witek mówi.Graliśmy w wersję uproszczoną,także nie można prawie nic robić-gra ma skomplikowane zasady i może dlatego warto zacząć od niej.Ja widzę olbrzymie możliwości kombinowania i bardzo duży potencjał.Napewno z chęcią zagram najlepiej z kimś kto już grał i poprowadzi rozgrywkę-może wersję zaawansowaną lub pełną.Sam zagrałem raz wersję pełną-jako pierwszą grę-mimo,że gry nie ogarniałem i zagraliśmy tylko erę I uważam,że było ciekawiej niż dzisiaj.Także mimo Witkowego marudzenia na Cywilizację zapraszam.
Szachy zawsze chętnie-mogę przynieść swój egzemplarz.
Poznałem dziś natomiast grę Witka i muszę powiedzieć,że wielu rozwiązań nie powstydziłby się sam wielki Martin :)
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4490
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: garg »

No i stało się - złożyłem dzisiaj swoja pierwszą wizytę w Graalu w Miasteczku Wilanów. Samo Miasteczko - składam szczere i głębokie kondolencje każdej osobie zamieszkującej ten dziwaczny teren. Bloki, bloki, bloki, Świątynia Opatrzności Bożej, bloki, bloki, kilka bloków, potem bloki, a potem pole z kapustą. No i jeszcze trochę bloków w kapuście. Niezatarte wrażenie...

Natomiast sam sklep Graala to lokal cukierni Cieślikowski (tej samej, która jest przy wejściu do Galerii Mokotów) połączony z kawiarnianymi stolikami i sklepem z grami. Egzotyczne, ale wygląda funkcjonalnie. Miejsce do grania jest naprawdę doskonałe: kilka mniejszych stolików, które można ze sobą zestawić, dobre oświetlenie, salka podzielona filarami, więc można pograć w kilka gier równocześnie bez wzajemnego przeszkadzania, spokojnie, brak dymu (to a propos Obiektu Znalezionego), herbata i ciastka (pyszne! :D ) na miejscu.

Żeby nie było tak kolorowo, jest też kilka wad. Po pierwsze, daleko od przystanku, więc lepiej jechać samochodem lub cieplej się ubrać na dłuuuugi spacer od przystanku. Po drugie, lepszy zasięg telefonów komórkowych jest już chyba w środku amazońskiej dżungli. Jakbym siedział w żelbetowym bunkrze w Gierłoży - absolutnie żadnej sieci. No i po trzecie, nie zje się raczej na miejscu niczego ciepłego - top w końcu ciastkarnio-kawiarnia. Ale ogólne wrażenia miałem doskonałe i zamierzam przychodzić tam częściej, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na ustawkę :)

Przesiedzieliśmy dzisiaj ze Staszkiem 5 godzin i spotkanie było zdecydowanie owocne: Cywilizacja Poprzez Wieki (wersja podstawowa), Manila, Yinsh i Carcassonne Zamek. Gry pewnie wszyscy znają, więc tylko kilka słów.

Cywilizacja - dla mnie bomba! Teraz już rozumiem te wszystkie zachwyty. Zostałem nowym wyznawcą tej gry :wink: Chociaż graliśmy w wariant uproszczony, już mi się podobało, a że wszyscy krytykują ten wariant w porównaniu do zaawansowanego, nie mogę się już doczekać pełnej rozgrywki. Mieliśmy jedną istotną wątpliwość: czy można mieć w jednej erze dwóch liderów. A jeśli nie, to co się staje ze starym, kiedy zdobywam nowego? Czy może nie da się zdobyć nowego?

Manilę polecam wszystkim tym, którzy mówią, że to jest gra hazardowa. Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Ta gra nie ma nic wspólnego z hazardem - ona jest o zarządzaniu ryzykiem. Jej istotę stanowi ciągłe obliczanie prawdopodobieństw i maksymalizacja zysku przy znanej wartości oczekiwanej różnych zdarzeń. No i siłą rzeczy losowość decyduje o sytuacji bieżącej, chociaż już nie o wyniku końcowym, bo na ten można bardzo zdecydowanie wpływać.

Yinsh ujął mnie swoją prostotą i gdybym miał z kim w niego grać na codzień, pewnie już by stał w mojej kolekcji.

A Carcassonne Zamek to zabytek, który nic a nic się nie zestarzał.

Ależ się rozpisałem :) Podsumowując: będę w Graalu bywał regularnie, więc jeśli ktoś ma czas w ciągu dnia we wtorki, środy lub czwartki, chętnie będę się umawiał na granie. Mogę też w razie potrzeby zabierać kogoś z którejś ze stacji metra samochodem, bo jednak dojazd (szczególnie za pierwszym razem) budzi trochę wątpliwości.
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: Witold Janik »

garg pisze:Cywilizacja [...] Mieliśmy jedną istotną wątpliwość: czy można mieć w jednej erze dwóch liderów. A jeśli nie, to co się staje ze starym, kiedy zdobywam nowego? Czy może nie da się zdobyć nowego?

Manilę
1) Wydawało mi się że to jest w instrukcji, pewnie jak zwykle Staszkowi nie chciało się czytać :roll:
2) Jak się gra w Manilę w dwie osoby? Jakieś hołm-rulsy wprowadziliście? :)

Fajnie że wpadłeś, możliwe że będziemy się tam widywać.
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
zath
Posty: 514
Rejestracja: 13 lis 2009, 09:55
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa]Wilanów sklep Graal

Post autor: zath »

garg pisze:umowując: będę w Graalu bywał regularnie, więc jeśli ktoś ma czas w ciągu dnia we wtorki, środy lub czwartki, chętnie będę się umawiał na granie. Mogę też w razie potrzeby zabierać kogoś z którejś ze stacji metra samochodem, bo jednak dojazd (szczególnie za pierwszym razem) budzi trochę wątpliwości.
Kiedy będziesz następnym razem? Jutro, czwartek? Nie byłem na poniedziałkowych planszówkach i ten nadmiar nauki i stresu trzeba trochę odreagować ;) Jutro jestem w Wawie, więc jak masz czas to chętnie, ale o 17:00 chciałbym wpaść do Monsoon Cafe.
Wishlist: Mission: Red Planet (2005), Steam (2009)
Personal Fav: Dungeon Lords (2009), Once Upon a Time (1993)
ODPOWIEDZ