międzyPionek 20-21 marca 2010

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
trzewik

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: trzewik »

Tak, podskoczę do Łabęd, jak będę miał klepnięte w dyrekcji MDK termin tego Pionka.
Awatar użytkownika
YuZ
Posty: 328
Rejestracja: 09 gru 2009, 20:39
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: YuZ »

międzyPionek to świetny pomysł IMHO. :) Czy wstęp na imprezę mają wszyscy zainteresowani czy tylko stali bywalcy/znajomi?
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Squirrel »

YuZ pisze:międzyPionek to świetny pomysł IMHO. :) Czy wstęp na imprezę mają wszyscy zainteresowani czy tylko stali bywalcy/znajomi?
Żeby przyjechać musisz udokumentować pobyt na przynajmniej 5 poprzednich Pionkach - bez obawy masz różne możliwości - może być wpis z listy uczestników, zdjęcia, zeznania świadków czy stary identyfikator ;)

A na serio, dostęp do Pionka nigdy nie był limitowany i wątpię by było tak w tym wypadku.
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Kwidzyn\Łódź

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Zimoch »

Już szykuje się na termin. Trasa Kwidzyn - Gliwice to ponad 500 km - mam nadzieje, że dam rade :)

Od Łodzi mogę kogoś zabrać do mojego wehikułu (czasu :) ).

Mam jak zwykle 2 miejsca. Kto chętny?
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: ragozd »

trzewik pisze:Tak, podskoczę do Łabęd, jak będę miał klepnięte w dyrekcji MDK termin tego Pionka.
I jest klepniety? Czy mozna juz rezerwowac?
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Lucf »

zadam głupie proste pytanie - czy międzyPionek będzie W TYM SAMYM MIEJSCU CO INNE PIONKI? MDK - 5 minut od dworca pociagowego, Si?
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: WRS »

W pierwszym poście tego wątku Trzewik wyjaśnia:
międzyPIONEK odbędzie się w MDK w Gliwiacach w Bojkowie (jakieś 15 minut autobusem z centrum Gliwic, samochodem bez różnicy, bo to jest przy zjeździe z autostrady, więc czy jedzie się autem do dawnego MDK czy do Bojkowa to zerowa różnica). Impreza w zamyśle przeznaczona jest tylko dla forumowiczów, nie będzie plakatów na mieście i ludzi z zewnątrz.
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
bobik314
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2010, 21:20

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: bobik314 »

Więc z jednej strony powinienem się przedstawić bo nigdzie indziej tu nie pisałem. Imię: Olek, wiek, chyba 25, reszta danych opcjonalnie w przyszłości. Szczerze mówiac wątpie czy będę uczestniczył na forum gdyż czasu jest zawsze mało, a dochodzę do wniosku że należy go przeznaczać na "bycie w necie" najmniej ile to potrzebne. No chyba lepiej grać w planszówki? ;)

Ostatnio zacząłem uczestniczyć w Gramajdzie (spotkania w Poznaniu) i spodobało mi się, zwłaszcza odkrywanie nowych planszówek. Tam również nie jestem jakimś zarejestrowanym graczem.

YuZ polecił mi międzyPionek, i że powinienem się chociaż odezwać się tutaj aby móc na niego pójść. Mam nadzieje że nie wprowadziłem za dużo chaosu tutaj tą wypowiedzią.
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Sztefan »

bobik314 pisze: YuZ polecił mi międzyPionek, i że powinienem się chociaż odezwać się tutaj aby móc na niego pójść.
Nie ma takiego wymogu. Można również wpaść bez zapowiedzi na forum ;)
Awatar użytkownika
sheva
Posty: 890
Rejestracja: 22 lis 2008, 09:10
Lokalizacja: Zabrze

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: sheva »

Ty już Sztefan nie ściemniaj tylko się deklaruj czy będziesz! ;) Ja będę (z trzema ludkami prawdopodobnie) a zagrał bym w końcu w coś z Tobą bo Brzeska partia Ad Astry ciut mnie nie zadowalała :twisted:
Posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum ;)
Awatar użytkownika
YuZ
Posty: 328
Rejestracja: 09 gru 2009, 20:39
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: YuZ »

Sztefan pisze:
bobik314 pisze: YuZ polecił mi międzyPionek, i że powinienem się chociaż odezwać się tutaj aby móc na niego pójść.
Nie ma takiego wymogu. Można również wpaść bez zapowiedzi na forum ;)
Cóż... cytując Trzewika z pierwszego postu:
trzewik pisze: Impreza w zamyśle przeznaczona jest tylko dla forumowiczów, nie będzie plakatów na mieście i ludzi z zewnątrz.
Ale w takim razie sorki za dezinformację ;)
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Sztefan »

YuZ pisze:
Sztefan pisze:
bobik314 pisze: YuZ polecił mi międzyPionek, i że powinienem się chociaż odezwać się tutaj aby móc na niego pójść.
Nie ma takiego wymogu. Można również wpaść bez zapowiedzi na forum ;)
Cóż... cytując Trzewika z pierwszego postu:
trzewik pisze: Impreza w zamyśle przeznaczona jest tylko dla forumowiczów, nie będzie plakatów na mieście i ludzi z zewnątrz.
Ale w takim razie sorki za dezinformację ;)
Nie wierzę, że Trzewik będzie sprawdzać, czy ktoś jest zarejestrowanym użytkownikiem g-p. ;) A zresztą, czy jak ktoś napisał 1 posta, w którym deklaruję, że nie będzie się tu udzielał, to jest liczony jako użytkownik? Technicznie tak, ale na zdrowy rozsądek nie.

W zamyśle imprezy chodzi po prostu o to, że nie będzie reklamy, nie będzie też specjalnego troszczenia sie o nowicjuszy. Co nie znaczy, że są niemile widziani, czy że nie będzie żadnego tłumaczenia reguł. Jak ktoś o zlocie usłyszy, to na pewno zostanie wpuszczony.
sheva pisze:Ty już Sztefan nie ściemniaj tylko się deklaruj czy będziesz! ;) Ja będę (z trzema ludkami prawdopodobnie) a zagrał bym w końcu w coś z Tobą bo Brzeska partia Ad Astry ciut mnie nie zadowalała :twisted:
A Wysokie Napięcie to co? :wink:

Ogólnie się wybieram, tylko muszę załatwić kwestie transportowe. PKP już podziękuję ;)
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Lucf »

WRS-nie prościej odpisać tak lub nie? : )

"międzyPIONEK odbędzie się w MDK w Gliwiacach w Bojkowie (jakieś 15 minut autobusem z centrum Gliwic, samochodem bez różnicy, bo to jest przy zjeździe z autostrady, więc czy jedzie się autem do dawnego MDK czy do Bojkowa to zerowa różnica). "

byłem na Pionku 2 albo 3 razy i nie wiem gdzie jest centrum Gliwic, gdzie jest nowy a gdzie stary MDK, gdzie jest zjazd z autostrady i nie wiem czy Bojkowice to nazwa dzielnicy czy co etc :)

chyba łatwiej napisać TAK/NIE : )

ale dzięki, za zacytowanie posta KTORY JUZ CZYTAŁEM i MIMO to zdecydowałem się dopytać :D
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: ragozd »

widze, ze organizatorzy na szklankach z herbata beda musieli umieszczac napisy "uwaga, gorace" ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: skanna »

ragozd pisze:widze, ze organizatorzy na szklankach z herbata beda musieli umieszczac napisy "uwaga, gorace" ;)
Dla bezpieczeństwa herbaty w ogóle nie będzie, a wrzątek "ino wystygły" :D
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: WRS »

Lucf pisze:WRS-nie prościej odpisać tak lub nie? : )
Dla mnie nie. Bo kolejne byłoby pytanie - "jak nie tam, to gdzie?"

Czytanie ze zrozumieniem ma kolosalną przyszłość! :wink:
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: skanna »

MisterC pisze:Tutaj chyba jednak chodzi o czytanie z dodatkową wiedzą. W komunikacie jest informacja, gdzie odbywa się międzyPionek, ale nie ma informacji, gdzie odbywają się Pionki, więc pytanie, czy to to samo miejsce nie jest takie znowuż idiotyczne.

Ale pytanie brzmiało - "czy to ten MDK pięć minut na piechotę od dworca?". No ja może się nie znam, ale zwykle główne dworce nie sąsiadują ze zjazdami z autostrady, ot, taka babska logika ;). Już nie wspominając o tym, że Trzewik nie tłumaczyłby raczej, gdzie znajduje się MDK, w którym normalnie odbywa się impreza.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: ragozd »

A dalej bylo o tym, jak ciezko tam dojechac bez samochodu :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: ragozd »

e tam dobrze ;) - polecam jeszcze brzytwe Ockhama i wariant "tam gdzie zwykle" vs dwie linie tekstu :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: waffel »

Temat trochę przysechł, ale rozumiem, że impreza aktualna? To byłby mój pierwszy Pionek i w ogóle pierwszy konwent poza Warszawą :) więc wstępnie czy ktoś szuka miejsca w samochodzie, najlepiej w zamian za miejsce w pokoju?
trzewik

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: trzewik »

Tak, impreza aktualna :)
Mam potwierdzenie, ze przyjedzie Petr Murmak z CGE z prototypami.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: Filippos »

Ech życie kurna jest nowelą. W terminie międzypionka jadę w Alpy szusować. Jeszcze nigdy nie byłem tak smutny z powodu tak szczęśliwego wydarzenia. :cry:
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: draco »

Czy będzie można spać na miejscu imprezy na podłodze w śpiworku? :)

Skoro ma być Petr z prototypami, to nie można sobie odpuścić testowania. :)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: skanna »

O właśnie - w jakich godzinach sala będzie do naszej dyspozycji? Bo może nie ma potrzeby kombinować z salą konferencyjną w Łabędach? Tylko pograć do oporu i pojechać spać?
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: międzyPionek 20-21 marca 2010

Post autor: ozy »

Jeśli wszystko się dobrze ułoży, powinienem być na międzyPionku z pierwszymi testowymi scenariuszami do Conflict of Heroes: Price of Honour. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą przy playtestach bardzo chętnie skorzystam. :)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
ODPOWIEDZ