[Warszawa] Klub na Smolnej

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Do licha, gdzieś trzeba się spotkać! :) Nawet mogę być wcześniej, bo piątek mam wolny. Tak, więc bierzcie WK, ja wezmę Goa. A w niedziele przyniosę nowe gierki :)

Miejsce spotkania jeszcze ustalimy. Na razie czekajmy na odpowiedź pędraka. Jak będzie wiedział na pewno poinformuje.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

Ja tez mam wolne :D (firma funduje).
Wiec moge sie spotkac wczesniej.
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Post autor: dasilwa »

jax pisze:Ja tez mam wolne :D (firma funduje).
Wiec moge sie spotkac wczesniej.
Dobra już się nie chwalcie tak:P
Niestety nie wszyscy mają wolne :(
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Ja dostałem za ostatnią pracującą sobotę, mi nic nie fundują :) To jax pracuje u wyjątkowych pracodawców :D
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

jakby co moj pracodawca tez jest wyrozumialy, wiec jesli jest nas wiecej warto sie moze dogadac (tylko gdzie? knajpy moga byc zamkniete, a sala na smolnej tez nie wiadomo). nie obraz sie jax ze czekam na wiecej chetnych - o graniu w 2och sie wypowiadalem ostatnio w innym watku :-)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

bazik pisze:nie obraz sie jax ze czekam na wiecej chetnych - o graniu w 2och sie wypowiadalem ostatnio w innym watku :-)
widzialem :)
sam wole w wiecej osob
(aczkolwiek nie jestem ortodoksem i zadnej opcji nie odrzucam)

a z decyzja lokalowa nalezy poczekac do jutra - dzis ma wrocic Leo i wyjasnic czy Smolna bedzie otwarta
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

A ja sam mogę sobie zrobić wolne w piątek, bo jedyne co mi zostało to praca mgr. Mogę grać nawet cały dzień, ale żeby lokal miodny się znalazł. Chętnie zagram z wami w cokolwiek pojawi się na stole. Przyniosę Osadników, jakby kto chciał się odprężyć i T2R:Maerklin.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Niestety spotkania nie będzie w ten piątek. Pozostaje własna inicjatywa.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

WIĘEEEEEEEEEDZIAŁEM :)
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Dopisujemy się z Pauliną do społecznej kolejki oczekującej na stolik do gry w piątek. Będziemy wolni nieco wcześniej niż zwykle - około 17.15 byśmy mogli gdzieś się stawić....
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

ok, wlasnie wyruszam do znajomego ktory ma fajny lokal i zagadam znim jakie plany bedzie mial z lokalem na jutrzejszy wieczor a nawet noc :)
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Post autor: dasilwa »

Zdaje sie, że Don Simon pisał coś o jakimś lokalu. Tylko że zapraszał do niego w soboty, więc nie wiem czy byłoby to aktualne w piątek?
Awatar użytkownika
Leo
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2006, 09:02
Lokalizacja: Stąd

Post autor: Leo »

Przepraszam zawiedzionych zeszłym piątkiem i zapraszam na ten najbliższy, tzn. 2 czerwca.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Ponieważ Pancho zapowiedział, że przyniesie Rafę, to chciałbym wpisać się na listę graczy. Chętnie pogłowie się raz jeszcze nad Mykerinos. Poza tym liczę na klęskę urodzaju. :)
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

draco pisze:Ponieważ Pancho zapowiedział, że przyniesie Rafę, to chciałbym wpisać się na listę graczy. Chętnie pogłowie się raz jeszcze nad Mykerinos. Poza tym liczę na klęskę urodzaju. :)
Reef Encounter i Mykerinos będa na pewno... a co jeszcze nie wiem. Z chęcią bym pograł w Amun-Re lub Caylusa to może nic więcej nie przyniosę... Z drugiej strony nęci mnie przyniesienie Cleopatry i Princes of Florence (samoróbka, ale dobrze wyszła). I jeszcze Don Simon prosił o jakieś tytuły w stylu Niagary, Manily lub Pirate's Cove... postaram się to jakoś mądrze zorganizować, choć wybór duży :)
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Ja na pewno przyniosę Maharaja - i koniecznie będę chciał w nią zagrać. Potem - dołączę się do kogoś/czegoś. Może ten WotR wypali z Don Simonem. Wezmę też pewnie coś lekkiego, żeby moja żona miała co robić jeśli zagram w WotR'a. Sieny nie biorę bo jeśli bym miał w nią grać, to już nic innego się nie zmieści a Maharaja ma priorytet.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Pancho pisze: Reef Encounter i Mykerinos będa na pewno... a co jeszcze nie wiem. Z chęcią bym pograł w Amun-Re lub Caylusa to może nic więcej nie przyniosę... Z drugiej strony nęci mnie przyniesienie Cleopatry i Princes of Florence (samoróbka, ale dobrze wyszła). I jeszcze Don Simon prosił o jakieś tytuły w stylu Niagary, Manily lub Pirate's Cove... postaram się to jakoś mądrze zorganizować, choć wybór duży :)
Caylusa ja wezmę. Podobnie postaram się wziąć War of the Ring - więc jak uda się zagrać w WotRa z ja_nem to pewnie na inne gry nie starczy czasu :-). Chociaż jak się sprężymy to w 3 godzinki rozłożymy WotRa i zostanie jeszcze 1,5 godziny na coś szybszego :-).

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
mysterio
Posty: 19
Rejestracja: 03 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mysterio »

witam

jest ktos chetny pograc w cytadele
bo nie wiem czy przynosic :P
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

Z tą Cytadelą to obawiam się, że może utonąć w klęsce urodzaju.
Z tyłułów, do których chętnie bym się przyłączył (w miarę możliwości oczywiście) wymienię Caylusa, Goa, Mykerinos, Amun-Re (trzeba by w końcu zagrać w coś drugi raz :wink: ).
A tak przy okazji to czy szukuje się jakaś grupa na AoM?
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Tym razem umówiłem się ze strategami i znowu będziemy katować Here I stand. Wcielę się w postać Franciszka I i będę się bawił we Francuza :) .
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

na ja jak najbardziej AoM< ale...

no właśnie od czwartku 01.06.2006 do 09.06.2006 jestem poza warszawą.

więć jest nikła szansa, że przez najbliższe dwa tygodnie w cokolwiek zagram :)

A więć wojownicy KOŚCI W DŁOŃ I WYGRYWAĆ :)
Awatar użytkownika
Leo
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2006, 09:02
Lokalizacja: Stąd

Post autor: Leo »

Mały brzydki pędrak pisze:Tym razem umówiłem się ze strategami i znowu będziemy katować Here I stand. Wcielę się w postać Franciszka I i będę się bawił we Francuza :) .
To może ja bym tym razem zastąpił Pędraka i dołączył do Was? Żadnej gry nie znam, ale jestem pełen entuzjazmu i strategicznego zacięcia :wink: . Z gier, o których pisaliście, na razie najbardziej intruguje mnie Goa i WotR.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

Leo pisze:To może ja bym tym razem zastąpił Pędraka i dołączył do Was? Żadnej gry nie znam, ale jestem pełen entuzjazmu i strategicznego zacięcia :wink: . Z gier, o których pisaliście, na razie najbardziej intruguje mnie Goa i WotR.
Zdecydowanie popieram taka integracje.
Na pewno zostaniesz przyjety z otwartymi rekami :)
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Leo pisze:Żadnej gry nie znam, ale jestem pełen entuzjazmu i strategicznego zacięcia :wink:
To akurat cecha wspólna większości graczy na Smolnej. Tyle nowych gier się pojawia, że rzadko udaje się zagrać drugi raz w to samo - prawie każda gra jest nowa dla graczy. Byłem ciekaw jak długo wytrzymasz nie przyłączając się do żadnej rozgrywki w planszówki niestrategiczne :)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

ja_n pisze:
To akurat cecha wspólna większości graczy na Smolnej. Tyle nowych gier się pojawia, że rzadko udaje się zagrać drugi raz w to samo - prawie każda gra jest nowa dla graczy. Byłem ciekaw jak długo wytrzymasz nie przyłączając się do żadnej rozgrywki w planszówki niestrategiczne :)
I ja przez to cierpię - trudno mówić o jakimkolwiek doświadczeniu w grze i pomysłach na strategie, jak grasz w każdy tytuł jeden raz :-). Ale ja wiem, że to Twój plan, bo łatwiej Ci wygrać :-P.

Jak nic się nie wydarzy to zdecydowanie wezmę WotRa ze sobą i jak tylko przyjdę, zacznę go rozkłądać - to już przyjdziesz na gotowe :-). Myślę, że powinniśmy się w 3 godzinach zamknąć...

A Leo zapraszam - może Wam dwóm wyjaśnię zasady i Wy sobie zagracie w WotRa :wink: ...

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
ODPOWIEDZ