Wings of War Burning Drachens ?

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

Wings of War Burning Drachens ?

Post autor: maciejo »

siemka

mam pytanko czy ta gra jest przeznaczona dla gry solo jak jest napisane na BGG,czy tez mozna w nia grac od 2 do 4 osob tak jak to jest napisane np w Rebelu :?:
i czy jest to tylko dodatek, czy tez mozna grac bez podstawki :?:

z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :wink:
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Wings of War Burning Drachens ?

Post autor: Dzej »

Da się grać zarówno solo jak i w dwie osoby. Z tego co pamiętam da się grać do 4 ale trochę na siłę, bo jeśli dobrze pamiętam to brakowało kart obrażeń albo manewrów(niech mnie jakiś posiadacz poprawi, bo ja już gry nie mam na półce :wink: ). Gra jest wydana jak każda inna, jednocześnie jest dodatkiem i grą samą w sobie :)
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Wings of War Burning Drachens ?

Post autor: Andy »

Misje solo wykonuje się przeciwko celom naziemnym i balonom obserwacyjnym. Wirtualny przeciwnik "obsługuje" karabiny i działa przeciwlotnicze.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
ODPOWIEDZ