[Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: ozy »

Było super, jak zawsze. Impreza trzyma poziom i dalej jest "naj" w Polsce. Za klimat. :)
Tylko ten sobotni upał - tłumaczenie i asystowanie przy BI 10 nowym osobom w 3 osobnych partiach w tej temperaturze to jakaś masakra była. Szacunek dla pomarańczowych, że pracowali dwa dni, ja w niedziele już sobie odpuściłem i zająłem się prototypami.
Klimat bardziej międzypionkowy niż pionkowy, na stołach dużo cięższych gier i znajome twarze. Fajnie było poznać Na Grunwald Filipa i 51 Stan Ignacego. Ta druga gra zrobiła na mnie szczególne wrażenie i w środę zamierzam ja mocno pograć w Opolu.
Szczególne dzięki dla organizatorów: za przygotowanie imprezy i dla mundialu: za niski poziom, nieprzeszkadzający w graniu. No i dla Klemy - za wszystko. :)

Takiej ekipy z Opola to chyba jeszcze nie było - co najmniej 16 osób. Byliśmy należycie reprezentowani. ;)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: mst »

ozy pisze:Tylko ten sobotni upał - tłumaczenie i asystowanie przy BI 10 nowym osobom w 3 osobnych partiach w tej temperaturze to jakaś masakra była.
Całe szczęście, że służbowe wdzianko z Brzegu zostawiłeś w domu/wypożyczalni. ;-)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
Nicpoń
Posty: 15
Rejestracja: 06 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Nicpoń »

piechu pisze:Partia Cyclades rozegrana z Grymirem, Nicponiem i Shevą. Zawaliłem ją przez własną głupotę i chociaż gra dała mi drugą szansę na zwycięstwo, więc walczyłem dzielnie do samego końca, to ostatecznie i tak przegrałem. Jak napisał Sheva - przez rzut kością.
Tak faktycznie Piechu to przegrałeś w przed ostatniej rundzie, wybierając niewłaściwą wyspę jako cel. :) jak bym się nie spłukał z kasy na obronę, to Sheva nie kupił by tego pegaza :) fajnie było, do samego końca emocjonująco
Awatar użytkownika
Athotis
Posty: 331
Rejestracja: 29 gru 2006, 17:16
Lokalizacja: Warszawa\Białystok

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Athotis »

Dzięki za Pionka, było jak zawsze fajnie :)

Poniżej link do paru fotek z Pionka, za dużo ich nie ma (w taką pogodę jakoś nie chciało się robić zdjęć) i jakość nie najlepsza ale zawsze to parę fotek ;)

http://s672.photobucket.com/home/ath0tis/allalbums

Album => PIONEK XIV to chyba każdy wie :)
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: macike »

Po ostatnim weekendzie z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pionek is the hottest spot. Niekoniecznie north of Havana. Zwłaszcza, że udało mi się pograć w gry z mojej hot-listy: Steam Barons, Container, Puerto Rico, Tichu.
Przy okazji podziękowania dla współgraczy: WRS, Kasia (pełne uznanie za dojrzałą rozgrywkę w tak młodym wieku), MisterC, a2na, russ, Sztefan, Monga, Browarion, Merry.

Miałem też okazję zapoznać się z jeszcze gorącym tytułem Egmontu "Na Grunwald <coś tam, coś tam>". Trzymam kciuki za sukces rynkowy. :)

Na koniec ogromne słowa uznania dla wc za "W 80 gier dookoła świata". Super pomysł, kawał dobrej roboty. wc jesteś wielki. :)
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
MoniQ
Posty: 143
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:36
Lokalizacja: Opole

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: MoniQ »

Ja chciałam tylko dodać, że konkurs W 80 gier dookoła świata mnie totalnie załamał, bo okazało się że jestem tak samo cienka z geografii jak i ze znajomości gier ;) to drugie dla pewności potwierdziłam jeszcze w drugim konkursie wc i już nie mam złudzeń :lol:
Strzeż się popełnienia morderstwa! Prowadzi ono do kradzieży, a stąd krok tylko jeden do kłamstwa [J. Tuwim]
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: ozy »

mst pisze:Całe szczęście, że służbowe wdzianko z Brzegu zostawiłeś w domu/wypożyczalni. ;-)
Rajtuzy zostały w domu :D reszta w wypożyczalni. ;)

Athotis, Ryu - dzięki za zdjęcia i Wasz trud związany z robieniem i udostępnianiem! :)

Ciekawe czy RasTafari zrobi jaki filmik z imprezy? ;)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: skanna »

Ufff, jak gorąco było :) Znaczy w sobotę, w niedzielę atmosfera nieco zlodowaciała ;-)

A tak poważnie, to chyba najspokojniejszy mój Pionek - stosunkowo mało starych znajomych, wszyscy, którzy byli, zajęci byli graniem i nie miałam z kim się nagadać - normalnie szok dla organizmu.

Sytuację uratowała nieco Merry, która okazała się być godną mnie ;) interlokutorką - mówi tyle samo i tak samo szybko - dzięki Merry za rozmowy oraz za doradzenie Labiryntu - okazał się strzałem w dziesiątkę :)

Pograłam jak zwykle - nie za wiele, ale przecież niekoniecznie o to na Pionku chodzi, przynajmniej mnie :).
Zresztą, może nie za wiele, ale za to bardzo owocnie - po partii Puerto Rico z WRS i Kasią wróciła mi ochota do grania w moją ulubioną przecież grę - dzięki wielkie i wyrazy uznania zwłaszcza dla Kasi, która mimo młodego wieku jest naprawdę trudnym przeciwnikiem (Wojtek, ile Twoja córa ma lat?).
Partyjki w moje również ulubione RftG i już w Łabędach Sankt Petersburg i Alea iacta est również poprawiły mi humor, nieco oklapły przez upał.
Gambit 7 również był zabawny, choć obnaża całkowitą ignorancję mą w zbyt wielu dziedzinach :)
I późnonocne coś o skomplikowanym niemieckim tytule (Handelsfuersten? - dobrze pamiętam) - fajne, choć przy tłumaczeniu zasad odpływałam i wc z Krzyśkiem musieli mnie co chwilę budzić z odrętwienia :)

Czas, którego nie przeznaczyłam ani na granie ani na gadanie w całości poświęciłam konkursowi geograficznemu - fantastyczna zabawa. Wojtek - Tobie już dziękowałam, ale jeszcze i tu napiszę - jesteś wielki, a to co robisz jest naprawdę godne podziwu i sprawia wielu osobom mnóstwo frajdy.
I specjalne podziękowania dla Piecha za miłą współpracę przy rozwiązywaniu geograficznych zagadek :) - i nie bądź taki skromny miałeś ponad 40 dobrych odpowiedzi - jeden z wyższych wyników.

Podziękowania dla TusiMary za zmuszenie mnie do gry w fajne, choć może niekoniecznie estetycznie wyglądające fillerki :) (znaczy ona mnie zmusiła, gry w sumie wybrałam ja). I dla Agnieszki i MisterC za kończący imprezę Sankt Petersburg. I dla Kuby za pogaduszki w wypożyczalni i dla Veridiany za pogaduszki w przelocie. Squirrel i Zosi za towarzystwo i pogaduchy przy pizzy. I w ogóle, pewnie zapomniałam, komu i za co jeszcze chciałam podziękować :) A z Klemą to zdążyłam się przywitać i pożegnać i tyle :(

A teraz chciałabym się zapytać gdzie się podziewali ci, których nie było - Ewa-arabel, Marta z Jędrkiem, Ola z bazikiem, Bazyn, Andre i Piterek, Aga z Ragozdem, Aga z yoszem, melee? No proszę państwa, toć nie ma ciekawszej alternatywy weekendowej niż Pionek chyba? :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Merry
Posty: 511
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:02
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Merry »

Byl to pionek XIV.
Uswiadomilam sobie ze na pierwszym Pionku bylam w ciazy z Lenka. Na XIV po raz pierwszy bylam bez Lenki. Nareszcie troche pogralam. Wprawdzie glownie w tichu. W zasadzie tylko w tichu. W sumie to ja kocham tichu:)
Dzieki Browarion i Monika za ukazanie mi tej wciagajacej jak bagno gry. Jak moglam zyc tyle lat bez swiadomsci jej istnienia?dzieki Sztefan i Macike i oczywiscie Browciu i 'Monika za PRZESYMPTYCZNA polnoc. I poldzien.
Bylo jak zwykle milo. Bylo lepko. Bylo klimatycznie.
Wiem, nie byko ciasta, na nastepny raz bedzie.
Skanna - trafil swoj na swego, na nastepnym Pionku idziemy pogadac noc cala przy piwie itp. Tematow nam nie braknie:D.
Ciesze sie ze labirynt Sie udal. Jest to gra bardzo bardzo bardzo...
Pozdrawiam wszystkich.
A,Pancho dzieki za cierpliowsc w odpowiadaniu na niezliczona ilosc pytan nt ipada. Nie obiecuje poprawy.
Awatar użytkownika
arabel
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2009, 09:09

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: arabel »

skanna pisze:,
A teraz chciałabym się zapytać gdzie się podziewali ci, których nie było - Ewa-arabel, Marta z Jędrkiem, Ola z bazikiem, Bazyn, Andre i Piterek, Aga z Ragozdem, Aga z yoszem, melee? No proszę państwa, toć nie ma ciekawszej alternatywy weekendowej niż Pionek chyba? :)
Oczywiście, że nie ma, ale byłam słuzbowo za granicą.... inaczej bym nie opuściła takiej imprezy.
Oczywiście, to już się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: skanna »

arabel pisze:
skanna pisze:,
A teraz chciałabym się zapytać gdzie się podziewali ci, których nie było - Ewa-arabel, Marta z Jędrkiem, Ola z bazikiem, Bazyn, Andre i Piterek, Aga z Ragozdem, Aga z yoszem, melee? No proszę państwa, toć nie ma ciekawszej alternatywy weekendowej niż Pionek chyba? :)
Oczywiście, że nie ma, ale byłam słuzbowo za granicą.... inaczej bym nie opuściła takiej imprezy.
Oczywiście, to już się więcej nie powtórzy.

No ja myślę :) Żeby mi to było ostatni raz. Do zobaczenia w sierpniu :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Maras »

Super impreza, super ludzie. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i spędzony czas.
Zapraszam ,na krótką fotorelację na Planszolandię.

http://www.planszolandia.pl/index.php?o ... &Itemid=43
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Tycjan »

Maras rewelacja, aż czuć ducha Pionka :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: ozy »

Tycjan pisze:
Maras rewelacja, aż czuć ducha Pionka :)
I udowodniłeś, że na Pionku było i czwarte dziecko! :D
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
trzewik

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: trzewik »

Odespałem Pionka. Dzień dobry wszystkim.



Bardzo dziękuję Pomarańczowym Koszulkom - wszyscy chyba doskonale wiemy, że bez tych ludzi Pionka by nie było, widzę tu we wpisach podziękowania "dla Trzewika i Pomarańczowych koszulek", zdecydowanie podziękowania należą się "Pomarańczowym koszulkom [długo długo nic] i Trzewikowi". Masa wytłumaczonych gier, dyżury na wypożyczalni, noszenie stołów, sprzątanie po Pionku, plus masa awaryjnych akcji typu uruchomienie telewizora, przygotowanie losów do loterii, i wiele innych. Masakryczny wkład w to, by impreza hulała bez zgrzytów.

Bardzo dziękuję kryptoOrganizatorom, czyli ludziom, którzy udają zwykłych uczestników, a w rzeczywistości współtworzą Pionka, mam tu oczywiście na myśli WC, bez którego pracy i pomysłów Pionek byłby nie tą samą imprezą, mam tu na myśli Salou, który wziął na siebie gry sportowe i zajmuje się tym obłędnie, i jeszcze funduje puchary! W konkursach zrobionych przez WC i Salou wzięło łącznie udział blisko 100 uczestników!

Bardzo dziękuję wszystkim sponsorom, dzięki którym do loterii trafiło 90 (!!) nagród, a do wszelkich konkursów kolejne 25 pudełek gier! Udało nam się obdarować masę ludzi!

Bardzo dziękuję uczestnikom, że uśmiech na twarzy i pozytywna energia są wciąż obowiązkowym wyposażeniem każdego z Was, mimo tego, że pogoda była fa-tal-na, mimo tego że IV piętro, mimo tego, że nie było ciasta...

Dziękuję pięknie. Kolejny Pionek w grudniu. To już wcale niebawem.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: WRS »

trzewik pisze:Dziękuję pięknie. Kolejny Pionek w grudniu. To już wcale niebawem.
A międzyPionek w sierpniu?
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
zara2stra
Posty: 384
Rejestracja: 02 mar 2008, 20:38
Lokalizacja: Lubliniec/Pawonków
Been thanked: 1 time

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: zara2stra »

ozy pisze:
Tycjan pisze:
Maras rewelacja, aż czuć ducha Pionka :)
I udowodniłeś, że na Pionku było i czwarte dziecko! :D
Nie no, w końcu jak Pionek, to rozmnażanie :D
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3241
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 16 times
Been thanked: 72 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Veridiana »

Maras, fotorelacja - REWELACJA!! aż sie łezka w oku kręci :D Dzieki za przemiłą pamiątkę!
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Browarion »

WRS pisze:
trzewik pisze:Dziękuję pięknie. Kolejny Pionek w grudniu. To już wcale niebawem.
A międzyPionek w sierpniu?
Chyba raczej we wrześniu jakoś ;)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: WRS »

Cóż, nadinterpretowałem te słowa
skanna pisze:Do zobaczenia w sierpniu :)
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: skanna »

WRS pisze:Cóż, nadinterpretowałem te słowa
skanna pisze:Do zobaczenia w sierpniu :)

Eeee, to było do nieobecnej na Pionku arabel, która jednak ma być w Debrzynie, jako i my :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
fruszu
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: fruszu »

Athotis, Maras, dzięki za zdjęcia :)
Z fotorelacji Marasa wynika, że konkurencja odpakowywania "rebelowych" paczek w konkursie WC była przyjemna. Uśmiechy, strojenie min, radość na twarzach. Przenigdy! Toż to jedno z najbardziej traumatycznych doświadczeń mojego planszówkowego życia. Jeśli Rebel pakowałby tak paczki, klienci w ramach sadystycznej zemsty od razu wysyłaliby je jako zwroty.
Gdy w poniedziałek dostałem Pandemica z Mat Handlu omal nie uciekłem z krzykiem. Odłożyłem na półkę i cały dzień zbierałem się, by jednak spróbować rozedrzeć taśmę na pudełku. O zgrozo! W środku była koperta, a w niej bąbelkowa folia...
Tak, konkurs wiedzy i konkurencje WC i przyjaciół - bezcenne. Dzięki wszystkim, którzy sprawiają, że na Pionka warto przyjeżdżać choćby dla samego konkursu wiedzy (?).

Dzięki również tym, którzy zawsze chętnie przygarnęli i zagrali partyjkę. Dla Tusi, Sawki i Michała za RftG i Świat bez końca. Dla Paula, Claudio i ... kolegi ze Strongholdem na piersi :) za Egizię i Metropolys. Obie gry wspaniałe. Na koniec dzięki dla Zimocha, Costiego, Andrzeja i całej ekipy z Battlestar Łabędy. Ta gra jest przerażająca i obłędna. Nigdy wcześniej po planszówce nie bolało mnie gardło od mówienia.
Dzięki wszystkim, którzy się uśmiechnęli, zagadnęli, pomachali. Szkoda, że nie było czasu/możliwości usiąść przy planszy.
Szacunek dla Koszulek (szczególnie Veridiany i Korzenia), Trzewika i wszystkich zaangażowanych w organizację. Dzięki Mister C za przygarnięcie do pokoju.

Do zobaczenia na następnym Pionku!
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: ragozd »

skanna pisze:
A teraz chciałabym się zapytać gdzie się podziewali ci, których nie było - Ewa-arabel, Marta z Jędrkiem, Ola z bazikiem, Bazyn, Andre i Piterek, Aga z Ragozdem, Aga z yoszem, melee? No proszę państwa, toć nie ma ciekawszej alternatywy weekendowej niż Pionek chyba? :)
Doszly mnie sluchy ze wiecej tam bylo z miedzyPionka niz ostatnich Pionkow, jesli w te strone impreza bedzie dazyla to nastepny na pewno odwiedzimy :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Kwidzyn\Łódź

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: Zimoch »

fruszu pisze:Athotis, Maras, dzięki za zdjęcia :)
Na koniec dzięki dla Zimocha, Costiego, Andrzeja i całej ekipy z Battlestar Łabędy. Ta gra jest przerażająca i obłędna. Nigdy wcześniej po planszówce nie bolało mnie gardło od mówienia.
Do zobaczenia na następnym Pionku!
Bo w BSG o to właśnie chodzi !!

Ja również dziękuje za miło spędzony czas . W/w partia przejdzie chyba do historii ze względu na najdłuższy atak śmiechu jaki przeżyłem w tym roku :D

Dziękuje Oziemu - za cierpliwe wytłumaczenie Bożego Igżyska (gra jest naprawdę super) i antydziękuje Grześkowi za wyrzucenie 2ch 2jek co zerwało sojusz i cały misterny plan poszedł ... :)

Cieszę się, mimo iż blisko nie miałem. Mam nadzieje, że częstotliwość przyjazdów wzrośnie.

PS. Jak zwykle chorowałem na gardło 2 dni
Awatar użytkownika
RasTafari
Posty: 1410
Rejestracja: 20 kwie 2010, 17:26
Lokalizacja: Breslau
Has thanked: 71 times
Been thanked: 69 times

Re: [Gliwice] XIV edycja Pionka, 12/13 czerwca

Post autor: RasTafari »

Troszku proszku czyli kilka ujęć z Pioneczka :D

http://vimeo.com/12613419

wielkie dzięki dla Trzewika, Veridiany i Alchemika :D

cdn. (tylko nie wiem kiedy ;p)
Przyszedł Rasta i zepsuł grę.
ODPOWIEDZ