Glik

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Glik

Post autor: FortArt »

1. Czy Pole Startowe działa jak ściana?
2. Czy obca Baza działa jak ściana na moje pionki?
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Glik

Post autor: folko »

Ad.1. Nie
ad.2. Tak :-)
Awatar użytkownika
zachi
Posty: 173
Rejestracja: 06 gru 2010, 09:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Glik

Post autor: zachi »

I jeszcze:
3. czy krawędź planszy działa jak ściana? chyba nie było sprecyzowane w wydaniu Portalu :)
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Glik

Post autor: folko »

Tu nie sprawdzę, mogło nie być, ale oczywiście działają jak ściana... inaczej byłby hardcore ;-)
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Glik

Post autor: FortArt »

"Nie można przesunąć ostatnio poruszonego Strażnika"
Ostatniego jaki ruszył mój przeciwnik czy ostatniego w ogóle? Dla przykładu rywal przestawił/postawił strażnika A, teraz ja w mojej turze ruszam strażnika B, czy teraz w tej samej turze już wolno mi przesunąć A?


A poza tym kolejna Twoja gra w mojej kolekcji i kolejny zachwyt. Glik jest fenomenalny!
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Glik

Post autor: folko »

FortArt pisze:Ostatniego jaki ruszył mój przeciwnik czy ostatniego w ogóle? Dla przykładu rywal przestawił/postawił strażnika A, teraz ja w mojej turze ruszam strażnika B, czy teraz w tej samej turze już wolno mi przesunąć A?
Tak, wolno. Potem możesz nawet znowu tego B. ;-)
FortArt pisze:A poza tym kolejna Twoja gra w mojej kolekcji i kolejny zachwyt. Glik jest fenomenalny!
Dziękuję bardzo :oops:
ODPOWIEDZ