[Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Anon
Posty: 113
Rejestracja: 19 paź 2007, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

Post autor: Anon »

No to mamy 6 osób.

@Waffel
Jak będziesz w miare dobrym stanie to możesz wpadać. W Fall of the empire akurat na 7 można grać.
seRrz
Posty: 141
Rejestracja: 22 wrz 2010, 21:40

Re: [Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

Post autor: seRrz »

Dopytałem się - grali tylko raz i nie dadzą rady na 9. Także będę sam i mamy 6 osób jak dobrze liczę.
Przepraszam za zamieszanie.
"Kto zbiera grzybki ma rozum szybki"
balush
Posty: 37
Rejestracja: 14 maja 2011, 01:08

Re: [Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

Post autor: balush »

Co prawda wakacje za pasem, ale gdyby się zbierała jakaś grupa do grania w ti3, to chętnie dołączę (ok. 10 gier doświadczenia).

Organizuję też grę w ti3 8 września w godz. 18-24 na śródmieściu. Gra ma być 4-osobowa. Mamy 1 wolne miejsce. Szukam kogoś ze znajomością reguł i przynajmniej kilkoma zaliczonymi rozgrywkami. Gramy z oboma dodatkami, karty strategii z SE, bez wariantów, które uważamy za wydłużające rozgrywkę. Cel: rozegrać całość w 4h.
Łukasz
seRrz
Posty: 141
Rejestracja: 22 wrz 2010, 21:40

Re: [Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

Post autor: seRrz »

Czy jest możliwość, żeby zacząć odrobinę wcześniej i skończyć kolo 23-23:30? I napisz proszę na PW mniej więcej gdzie na śródmieściu, żebym sobie sprawdził czy dam radę po grze do domu wrócić jakoś rozsądnie:)
"Kto zbiera grzybki ma rozum szybki"
balush
Posty: 37
Rejestracja: 14 maja 2011, 01:08

Re: [Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

Post autor: balush »

seRrz, wysłałem Ci trochę szczegółów na maila. Z tym wcześniejszym zaczynaniem to raczej będzie ciężko. Jest szansa, że się uwiniemy do 23. Myślę, że tak czy inaczej to umówimy się, że gramy do godziny 23 i wtedy rozstrzygamy partię.
Łukasz
seRrz
Posty: 141
Rejestracja: 22 wrz 2010, 21:40

Re: [Warszawa] Wakacyjne rozgrywki w Twilight Imperium 3 ED

Post autor: seRrz »

Jak się tak umówimy to jestem chętny. I jeszcze zapomniałem spytać:
- Gracie pre-sety czy układacie mapę? Bo jak pre-set to można ułożyć zanim dojedzie ostatni gracz i przyśpieszy się rozpoczęcie gry:)
- Jakie warianty uważacie za wydłużające? Jak będę wiedział na co nie gramy, to sobie odświeżę o co chodzi w pozostałych.

seRrz

ps. odpisałem na maila.
"Kto zbiera grzybki ma rozum szybki"
ODPOWIEDZ