3 Sport Games (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

3 Sport Games (N.N.)

Post autor: Misiołak »

3 Sport Games - (wyd.) No1 Novina

Zetknął się ktoś z tą pozycją i mógłby powiedzieć o niej pare słów?
Jakaś odmiana chińczyka :) ?
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9478
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Chińczyk to na pewno nie był. O ile pamietam, były to 3 gry planszowe, z których każda dotyczyła innej dyscypliny sportu, zdaje sie, że piłki nożnej, koszykówki i czegoś jeszcze. Obawiam sie, że wszystkie katalogi Noviny wyrzuciłem kiedyś na makulaturę, więc nie będę w stanie dokładniej sprawdzić.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9478
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Tak jak pisałem poprzednio, to zestaw trzech gier planszowych, opartych na sportach zespołowych - piłce nożnej, koszykówce i hokeju
maci0
Posty: 65
Rejestracja: 10 wrz 2011, 02:45

Re: 3 Sport Games

Post autor: maci0 »

posiadam tą grę (a wlasciwie planszę), ale zgubiłem instrukcję...bylby w stanie ktos pomoc? :roll:
Paul_us
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2022, 20:01

Re: 3 Sport Games

Post autor: Paul_us »

Spędziłem przy tej grze bardzo wiele godzin modyfikując nawet instrukcję. Bardzo miło wspominam tamten czas. Grę posiadam do dzisiaj choć dopiero od niedawna udało mi się ją ponownie skompletować.
ODPOWIEDZ