Oferta wydruków

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Oferta wydruków

Post autor: FortArt »

maci0 pisze:Swietnie:) Mam tez zadanie specjalne...pionki do gry są kwadratami 1,8cm na 1,8cm, pole na planszy 2 na 2cm. Potrzebuje cos w rodzaju podstawki do ktorej mozna wlozyc pionek - podstawki powinny byc w dwoch kolorach - chodzi o to, zeby rozrozniac ktore pionki są którego gracza. Myslalem zeby kupic pionki od warcabow i tam wkladac pionki z mojej gry, jednak warcabowe są okrągłe, wiec zeby zmiescic taki kwadrat 1,8cm na 1,8cm musze miec okrag o srednicy kolo 24-25mm, czyli nie miesci sie na polu...rozwiazaniem bylyby wiec kwadratowe podstawki...moze ktos ma jakis pomysl, a moze takie podstawki daloby rade jakos wydrukowac...?
A gdybyś jednak użył pionków warcabowych, a kwadraty wstawił pionowo?
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
maci0
Posty: 65
Rejestracja: 10 wrz 2011, 02:45

Re: Oferta wydruków

Post autor: maci0 »

nie moge pomalowac, gdyz w dzisiejszej rozgrywce pionek moze nalezec do Antka, w jutrzejszej do Wojtka itp. Antek i Wojtek podczas gry zbierają pionki - postaci i muszą one być jakoś oznaczone, zeby sie nie mylily. Pomysl z pionowo wstawianymi pionkami jest niezly i chyba go przetestuje. Jak mi sie nie spodoba, to bede przerabial pionki na kolka o srednicy 20mm, a to beda ze 3tyg roboty :roll:
Awatar użytkownika
artoro
Posty: 89
Rejestracja: 07 lis 2010, 11:59

Re: Oferta wydruków

Post autor: artoro »

nie do końca rozumiem o co ci chodzi, ale wydaje mi się, że takie podstawki w różnych kolorach mogłyby załatwić twój problem :wink:

Obrazek Obrazek
maci0
Posty: 65
Rejestracja: 10 wrz 2011, 02:45

Re: Oferta wydruków

Post autor: maci0 »

podstawki dobre, ale pionki musialby byc w 3d ;)

Idea jest taka. Kazdy z dwoch graczy steruje ekipą. W grze jest kilkadziesiąt postaci (pionkow, kazdy ma swoje oryginalne umiejetnosci) i kazdy gracz zbiera do swojej ekipy ludzi. Na planszy trzeba jakoś rozrozniac, kto jest z jakiej ekipy.
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: Oferta wydruków

Post autor: Bri »

Może na postać w danej grze ubrać kapelusz w kolorze gracza :) albo nakładkę w postaci kamizelki - coś jak
http://www.bimbambom.pogrudka.com/upload/ubranka_k8.gif.
michal1misiekk
Posty: 7
Rejestracja: 29 wrz 2011, 16:45
Lokalizacja: Nowa Iwiczna

Re: Oferta wydruków

Post autor: michal1misiekk »

Dziękuję za mój egzemplarz. Szukałem swojego egzemplarza od wakacji i dobrze, że znalazłem ten temat, bo sam bym tego nie zrobił.
Niestety moje zdolności manualne nie pozwalają na jakiekolwiek prace plastyczne. Jeszcze raz wielkie dzięki
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Oferta wydruków

Post autor: yosz »

Skorzystałem z oferty żeby zrobić sobie Manhattan Project. Cena b. dobra, druk również. Z cięciem wyszło trochę gorzej - pliki były słabo przygotowane do druku, stąd trochę nierówności przy cięciu (część pewnie dałbym radę ręcznie poprawić ale mi się nie chce :P). Planszę główną wykonałem sam, ale dałem mocno ciała i wyszła słabo. ('okładka' i pudełko moje)

Trochę zdjęć tutaj

Obrazek Obrazek Obrazek
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Rebelian
Posty: 45
Rejestracja: 17 lis 2011, 09:45

Re: Oferta wydruków

Post autor: Rebelian »

yosz, można wiedzieć ile wydałeś kasy za całość?
Rebelian - mój blog, moja strategia.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Oferta wydruków

Post autor: yosz »

75zł (bez planszy głównej, którą wydrukowałem jak miałem jeszcze dostęp do kolorowej laserówki)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1552
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 215 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: Furan »

I ja dziękuję za współpracę i zaufanie michal1misiekka i yosza. :)
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Pueblo, Burgundy, Trismegistus, Felix, Hit!
Awatar użytkownika
skolo
Posty: 1074
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: skolo »

hejka, poniewaz sam Rochwald nie odpowiada na zapytanie - czy wiecie i znacie gdzie i kto wykonuje takie PODy? Interesuje mnie kilka spolszczonych rzeczy (karty do Descent na przyklad, albo oficjalne erraty do Battlelore czy WFRP) wydrukowane na dobrej jakosci papierze/wycięte itp.

pzdr
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1552
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 215 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: Furan »

Kilka drobnych ogłoszeń.

Wycofujemy się z wydruków gier.
Aktualnie drukarnia jest w przenosinach do nowej siedziby. Z osobami zainteresowanymi dodrukiem do swoich wcześniejszych zamówień lub nowych zleceń skontaktuje się gdy wszystko się uspokoi.

Jednocześnie chcę przeprosić wszystkich którzy musieli zbyt długo czekać na odpowiedź PW. Jeśli wciąż żadnej nie otrzymaliście - proszę o kolejne PW. Za którymś razem ,,zbyt dobrze" wyczyściłem swoją skrzynkę.

Tymczasem, w wyniku kilku nieporozumień stałem się właścicielem nowego egzemplarza drukowanej przez nas Diuny. Ponieważ tytuł ten nie leży w obszarze moich zainteresowań planszówkowych, chętnie go odsprzedam - więcej info na PW i w ofertach prywatnych.
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Pueblo, Burgundy, Trismegistus, Felix, Hit!
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: Oferta wydruków

Post autor: Bri »

Rochwaldzie - ty oczekujesz 180zł za samoróbkę w pudelku do pizzy?
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1552
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 215 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: Furan »

Tak.
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Pueblo, Burgundy, Trismegistus, Felix, Hit!
DJCrovley
Posty: 147
Rejestracja: 26 maja 2009, 00:26
Lokalizacja: Poland, Poznań

Re: Oferta wydruków

Post autor: DJCrovley »

Witam,

chetnie kupie ten egzemplarz co ci zalega :)

sławek
'..You the mothers who sent their sons from far away countries, wipe away your tears. Your sons are now lying in our bosom and are in peace. Having lost their lives on this land they have become our sons as well.'
—Atatürk 1934
Kolekcja
Awatar użytkownika
skolo
Posty: 1074
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: skolo »

z niecierpliwością czekam na wznowienie drukarni
Awatar użytkownika
Vester
Posty: 956
Rejestracja: 19 lis 2010, 11:12
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 26 times
Been thanked: 44 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: Vester »

Wznowiliście się już, senores?
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1552
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 215 times

Re: Oferta wydruków

Post autor: Furan »

Niestety.

Nie wracamy już do tego pomysłu.
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Pueblo, Burgundy, Trismegistus, Felix, Hit!
ODPOWIEDZ