[Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

Post autor: Rewer »

To może znowu się ustawimy na GoT, albo w tygodniu albo w sobotę. Dla mnie świetną miejscówką jest Biblio UWM, niestety trzeba być wcześniej bo otwarta jest tylko albo aż do 20stej.
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Awatar użytkownika
BadWolf
Posty: 50
Rejestracja: 29 sie 2008, 12:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

Post autor: BadWolf »

Miejsce jest fajne, chociaż ograniczenie czasowe powoduje, że GoT może zostać brutalnie przerwany.

Ja bardzo chętnie ale w tym tygodniu dam radę tylko w piątek. Sobotę, niedziele spędzam w trasie.
Awatar użytkownika
RunMan
Posty: 1194
Rejestracja: 20 cze 2011, 12:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: [Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

Post autor: RunMan »

Hej, od października trafiam do Olsztyna, stąd pytanie - czy spotkania są dalej aktywne, a jeżeli nie, to czy będą chętni na grę?

Nie mam pojęcia czy będę miał czas wolny, bo ponoć kierunek jest ciężki, no ale może czasem udałoby mi się wpaść ;)
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

Post autor: Rewer »

Spróbuj tutaj popytać : http://akmf.doom.vot.pl/ , tylko uważaj, bo admin to wściekły pies...
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Awatar użytkownika
RunMan
Posty: 1194
Rejestracja: 20 cze 2011, 12:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: [Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

Post autor: RunMan »

O, kompletnie zapomniałem, że pytałem, a to forum zwykle automatycznie oznaczam za przeczytane. Dzięki wielkie za podanie namiarów, napisałem na forum, zobaczymy co z tego będzie ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Virus
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:41
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] Spotkania w Spichlerzu na starówce!

Post autor: Virus »

W czwartki odbywają się spotkania na kortowie, lecz trwa to dość krótko 18-20/22 max. Ja proponuję spotykać się w planecie lub u mnie, jeśli ktoś był by chętny. Założyłem temat o Olsztynie- http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =4&t=16061
czytajcie i piszcie, chętnie się ustawię na granie ;).
ODPOWIEDZ