(Wrocław) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6541
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 30 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: abadura »

tokage pisze:W czwartki Grande trochę przymiera - ostatnio było 9 osób, ale jak macie ochotę zagrać w coś większego to wydaje się to idealne miejsce z powodu dość dużych stołów i jedzenia na miejscu :)
Ale na najbliższy czwartek montuje się ekipa do Grande na 1889 i/lub Master of Economy. Ktoś chętny?

O której można bezpiecznie zacząć? 17? Do której można grać?
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tokage »

Jak znajdziesz ekipę z którą przyjdziesz umówiony to możesz przyjść już o 10 rano i grać możecie do końca- czyli do 23.

Spotkanie zaczyna się od 18 i trwa do 23.
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6541
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 30 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: abadura »

Natomiast dziś z braku potwierdzeń bytności na IM zainteresowani (czyli MisterC, arturion i ja) gramy u mnie. Inni są mile widziani. Mieszkam w centrum, niedaleko Rynku, na Dubois 27/7.

Ja będę w domu przed 16. Arturion ma być około 16:30. MisterC 16:30-17:00. Kończymy jak nam się będzie podobać. ;)
Tamal
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2010, 08:59

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Tamal »

Siemano, wiadomo jak w tym roku ze spotkaniami i kiedy będzie kolejna edycja Gratislavii?
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tokage »

Szybkie podsumowanie spotkań w Miodosytni. Przekroczyliśmy na ostatnim spotkaniu liczbę 60 osób, a dopiero się rozkręcamy :P
Tymczasem gdyby ktoś miał ochotę to mamy też miejsce do grania w Kociej Kołysce- pubie w przejściu między rynkiem a Kiełbaśniczą, gdzie w poniedziałki między 18-23 będzie można usiąść i rozłożyć się z planszówką. Po gry póki co będzie trzeba zawitać do Miodosytni albo przynieść swoje, ale jest tam zdecydowanie ciszej i chłodniej.
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Szukam kogoś, kto już ma Posiadłość Szaleństwa we Wrocławiu. Zakładam, że to gra, w którą lepiej zagrać w zaciszu domowym, dlatego jeśli ktoś szuka gracza do tego, to proszę PW. :]
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Dzisiaj normalnie jest sala w IM?
Awatar użytkownika
zoltarro
Posty: 440
Rejestracja: 03 lut 2009, 16:48
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: zoltarro »

post wyzej jest napisane, ze nowy plan bedzie ustalony od pazdziernika
a z tego co ja sie orientuje, to na wtorkowe spotkania ludzie umawiali sie wczesniej
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Jest mowa o nowym planie od października,ale jest wrzesień i jestem ciekaw jaki jest stary plan. Kilka postów wcześniej widzę, że we wrześniu ludzie się spotykali w IM.
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Ja bym dziś chwilę po 16tej był (o ile z rowerem mnie cieć wpuści, bo zapięcia zapomniałem). Mam Acquire i Anioła Śmieci :]
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Ale to kto otwiera tam salę? Bo w takim razie też może lepiej jak przyjdę na 18tą.
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tokage »

Spotkania w das lokalu sie odbywają cyklicznie?
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

MisterC - wróciłem do domu i przyjechałem później, bo pomyślałem, że będzie bezpieczniej trafić na kogoś jak nikt tu się nie zgłaszał (kiedyś wszedłem z rowerem, ale nie lubię za każdym razem się droczyć z tymi cieciami). No i wpadłem jakoś po 17 i moje pierwsze wrażenie, że chyba dawno nie byłem, bo cała sala pełna. Zostało mi wyjaśnione, że organizowane są jakieś spotkania dla dzieciaków i raczej nikogo do grania bym i tak nie znalazł (nie mówiąc, że harmider był lekki). To poszedłem :] Trudno, za tydzień mam zamiar się zjawić, bo moja ekipa daje ciała.

Z drugiej strony jak już mamy tak dużo miejsc do grania, to może na Psim Polu też jakiś lokal dopadniemy? :] Czy prócz MisterC i tomoe jest ktoś z tych okolic?
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tokage »

Dziś w radiu Traffic ponoć mówili o spotkaniach z planszówkami i wspominali też o jakimś miejscu do grania w środy. Uwazny słuchacz tak zadowolony słysząc nazwę planszóweczki nie zapamiętał nazwy tego lokalu. Możliwe że chodziło o Das lokal? Mówili że na miejscu oprócz skrabli znajdziemy też nowości typu Osadnicy.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Browarion »

Hejka, jak tam z graniem jutro, w piątek??
Robimy jakieś spotkanko? Gdzie - IM? O której??
Ja się elastycznie dostosuję.

Ja chętnie bym zawitał z Ankh-Morpork i pograł, bo też chcę poznać grę.
Nie jestem fanem Pratchetta ( :( ), więc jak ktoś czuje klimat to tym chętniej ;)


EDIT:
a w ogóle to jak ktoś chce sił spróbować to tu:
http://www.pratchett.pl/konkurs-wygraj- ... rpork.html
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: donmakaron »

Chętnie jutro przyjdziemy, możemy być od 16, tylko musi być ktoś kto odbierze klucz ;)
wiciu29
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2006, 07:38
Lokalizacja: Koło

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: wiciu29 »

Witam,
będę we Wroclawiu na weekend. Chcialbym sie dowiedzie czy jest jakaś szansa na gry w sobotę czy niedzielę?
Byłbym wdzieczny za jakies info.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Browarion »

no na razie to widzę "szału ni ma" i spotkanie w IM czy gdzie indziej to raczej spory znak zapytania.
Ech... no zobaczymy, może jakoś uda się jednak pograć

@donmakaron - ja nie wiem na ile będę i jak, więc nie chciałbym brać na siebie odpowiedzialności za całe spotkanie

@wiciu29 - dobre pytanie, zobaczymy czy już sobota planszówkowa zaczyna się reaktywować
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
yuuichi
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2011, 22:23

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: yuuichi »

Witam wszystkich,
chciałem spytać jak z niedzielami? Jest szansa gdzieś w coś pograć?
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Browarion »

Dobra, jak tam poniedziałkowe spotkanie? Kto, z czym... i na co :P?
Chętnie wpadnę z Ankh-Morpork, chętnie też po 1-2 rozgrywkach zagram w coś przygodnego
(wyjątkowo tym razem odmówię gry w "W cieniu cesarza" (inside joke))
:mrgreen:
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Będzie ktoś jutro od 16 - 16:30? Czy są chętni na Androida albo Shadows over Camelot?
niczka

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: niczka »

@Browarion- my standardowo przyjdziemy z 3 torbami gier;) jak na razie ludzie zamówili AnkhM, więc na pewno znajdą się chętni na rozgrywkę:)

a w 'W cieniu cesarza' faktycznie moglibyśmy nie zdążyć- w końcu jest tylko 5 godzin:P
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tokage »

Browarion pisze:Dobra, jak tam poniedziałkowe spotkanie? Kto, z czym... i na co :P?
Chętnie wpadnę z Ankh-Morpork, chętnie też po 1-2 rozgrywkach zagram w coś przygodnego
(wyjątkowo tym razem odmówię gry w "W cieniu cesarza" (inside joke))
:mrgreen:
Poniedziałkowe spotkanie jak zawsze od 18-23 mamy do dyspozycji całą Miodosytnię + część Kociej Kołyski.

Życzenia growe ludzie piszą na planszóweczkowym facebooku i/lub na niedawno postwionym planszóweczkowym forum
Sandking pisze:Będzie ktoś jutro od 16 - 16:30? Czy są chętni na Androida albo Shadows over Camelot?
Ja bym chętnie zagrał w Androida, ale z racji braku czasu w grę wchodzi tylko Miodosytnia w poniedziałek lub Grande w czwartek. Czasem też jestem dostępny po 20.30 w tygodniu, ale granie w tak długa grę może się okazać zgubne jak nastepnego dnia trzeba iść do pracy na rano :]
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: donmakaron »

@Sandking - ten tydzień odpada, ale w przyszłym byłbym baaardzo chętny na Androida :)
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

No ja tylko IM ze względu, że mam po drodze do domu i blisko pracy, a granie więcej niż raz w tygodniu, to raczej u mnie nie wyjdzie. W Androida póki co grałem na 4 osoby max, a gra jest bardzo fajna jeśli ktoś czai klimat i lubi lekki storytelling w planszowkach. Minus tej gry to rzeczywiście czas,ale jak w jednym tygodniu się wyjaśni zasady i zagra, to w kolejnym już będzie łatwiej :] No i gra wymaga przynajmniej dobrej znajomości angielskiego.

p.s.

A w Arkhama albo Castle Ravenloft ktoś by przycisnął? Bo jak wpadam, to przeważnie tego typu rzeczy na stole nie widziałem, a jakoś nie mam za dużo okazji. No i jak ktoś ma Posiadłość Szaleństwa, to proszę przynieść! :]
ODPOWIEDZ