Caylus

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Caylus

Post autor: surmik »

Grafiki a planszy podobno. Ale ja mam w domu zafoliowaną "nową" wersję i grafiki planszy przedstawione na pudełku są stare... ;)
solkan
Posty: 239
Rejestracja: 05 lut 2010, 15:29
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

Re: Caylus

Post autor: solkan »

Pudelko tej wersji, ktora trafila ostatnio do sklepow wskazuje, ze sa to jeszcze pozostale egzemplarze starej edycji. Nowa edycja miala mieć zmieniona grafike pudelka i jeszcze chyba nie jest dostepna (w przeciwnym razie na BGG mielibysmy juz mnostwo zdjec nowej gry, a wciaz jest tam tylko tych kilka obrazkow detali nowej planszy, ktore znamy od dawna).
Awatar użytkownika
un4given
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2010, 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Caylus

Post autor: un4given »

Mam pytanko odnośnie nowej, polskiej wersji Caylusa, która ma się niedługo ukazać. Czy jest to ta zapowiadana jakiś czas temu wersja z poprawionymi grafikami? Jeżeli tak to czy poza grafiką są jeszcze jakieś różnice? No i skoro gra jest niezależna językowo to co tak naprawdę znaczy "edycja polska"?
"Więc idź, są światy inne niż ten."
Furia
Posty: 730
Rejestracja: 27 lut 2012, 23:13

Re: Caylus

Post autor: Furia »

Głównie chyba to, że w pudełku jest polska kolorowa instrukcja. Tak, to ta edycja z nowymi grafikami.
ODPOWIEDZ