Grand Prix Racing Team

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: Grand Prix Racing Team

Post autor: kolderek »

loker pisze:
No dokładnie,

tylko czy coś stoi na przeszkodzie, żeby były pełne okrążenia zamiast tur?
Czyli jak rozumiem proponujesz tylko zmianę nazwy ? Jeśli tak, to nie ma sprawy :)
@kdsz
Dzięki za miłe słowa. Mam nadzieję, że uda mi się zamieścić filmik o mojej następnej grze, nad którą aktualnie pracuję. Będzie to gra dla jednego gracza pt. "Monte Cassino"'

BTW na http://www.chomikuj.pl/grydominika/dokumenty są pdf-y z ostateczną wersją GPRT, łącznie ze wszystkimi czterema torami i dodatkowymi kartami. Zapraszam do obejrzenia.

Kod: Zaznacz cały

Nie ma plików w tym folderze
loker
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:34

Re: Grand Prix Racing Team

Post autor: loker »

Już ponownie umieściłem plik. Sorry za niedogodności. Jest tam też plik na zun tzu, wersja dość mocno chaotyczna (moje pierwsze próby), ale można mniej więcej zobaczyć jak wygląda całość, bez konieczności katorżniczej pracy z wycinaniem elementów (nie to żebym się spodziewał, żeby komuś chciało się to robić :) ; mnie się chciało, ale następny projekt będzie już tylko na zun tzu- b. fajne narzędzie, przy okazji wyrazy wdzięczności dla poooq'a za wskazanie drogi)

Zmiana pliku .ztb na bardziej przyjazny. Na razie można grać bez problemu tylko na monzie (okazało się, że na zun tzu nie za bardzo można kłaść jeden żeton na drugim, więc zintegrowałem planszę toru z planszami strategii graczy i teraz jest ok, niedługo zrobię to z innymi torami)
ODPOWIEDZ