wielka prośba

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
prytoliusz
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:30

wielka prośba

Post autor: prytoliusz »

witam jestem tu nowy i przepraszam jeśli moja prośba jest nie na miejscu.
znalazłem ostatnio fajną grę print & play tylko mój baaaardzo słaby angielski nie pozwala mi na dokładne zrozumienie zasad a tylko dość pobieżnie. i tu jest moja prośba jeśli tylko ktoś może prosiłbym o przetłumaczenie zasad. z góry dzięki komuś. a tu strona oficjalna z gra http://www.flipitpapercombat.com
Awatar użytkownika
jawohl
Posty: 303
Rejestracja: 06 sty 2012, 13:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: wielka prośba

Post autor: jawohl »

moze bym i zrobił, ale rulebook ma 30 stron pdf.... myslalem, ze jakies jedna-dwie. Wątpie, żeby ktoś tłumaczył 30stronicowa instrukcje, jeszcze dla osoby ktora tylko po to zarejestrowala konto na forum.No ale moze nie wierze w dobro ludzi ;)
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: wielka prośba

Post autor: melee »

czemu nie użyć jakiegoś tłumacza online? google translator?
prytoliusz
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:30

Re: wielka prośba

Post autor: prytoliusz »

korzystałem, ale jakoś kilka aspektów nie mogłem zrozumieć. z tego co zrozumiałem to może być fajne
albo chociaż ogólne zasady gry?
Awatar użytkownika
jawohl
Posty: 303
Rejestracja: 06 sty 2012, 13:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: wielka prośba

Post autor: jawohl »

to moze daj chociaz fragmenty ktorych nie rozumiesz?
Awatar użytkownika
olocop
Posty: 333
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 160 times

Re: wielka prośba

Post autor: olocop »

Żeby zagrać w tą grę trzeba wydrukować ok. 80 stron w kolorze na grubszym papierze (licząc drzewka, murki itp.) + instrukcja. Potem trzeba to mieć w czym trzymać (nie mówiąc o sklejaniu i zabezpieczaniu). Tak więc tłumaczenie 30 stron dla 1-2 osób które w to zagrają, nie ma sensu. Trzeba szlifować angielski! W końcu na czym sie go nauczyć, jak nie na planszówkach :)
"Wojna? Kataklizm? Po co? Diabły te przysłały Europie coś, co się nazywa: Mah-jong. Mah-jong jest to taka chińska gra, w którą umiał grać dobrze jeden stuletni mandaryn, ale się wreszcie powiesił" Kornel Makuszyński, "Wycinanki",1925
prytoliusz
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:30

Re: wielka prośba

Post autor: prytoliusz »

tak naprawdę aby zacząć wystarczy wydrukować po 3, 4 strony, a potem jak w bitewniakach dodawać, dodawać i ... płacić :( ale szlifuje, szlifuję, planszówki motywują i zobowiązują :)
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: wielka prośba

Post autor: Pierzasty »

Jeśli chcesz za takie tłumaczenie zapłacić, pewnie chętni szybciej się znajdą ;)
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: wielka prośba

Post autor: KubaP »

prytoliusz pisze:tak naprawdę aby zacząć wystarczy wydrukować po 3, 4 strony, a potem jak w bitewniakach dodawać, dodawać i ... płacić :( ale szlifuje, szlifuję, planszówki motywują i zobowiązują :)
Stary, nie chrzań. Wiesz o tej grze, co trzeba a pseudoreklamy nie znoszę.

Moderator?
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: wielka prośba

Post autor: melee »

ok zamykam wątek, jeśli znajdzie się chętny na tłumaczenie, wie gdzie ma się zgłosić
Zablokowany