Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
clearview
Posty: 148
Rejestracja: 01 wrz 2009, 15:16
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: clearview »

skanna pisze:
Laicrist pisze:
macike pisze: Witaj! :) Stęskiłem się za Tobą...
To żebyś tęsknił jeszcze mocniej to powiem, że kupilam ekspres
cisnieniowy do kawy na wyjazdy i na bank zabiore go ze soba :twisted:

Taki sam jak my? :)
Czyli taki na wkłady/naboje?
Moje podium: TtA, Le Havre, Brass
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: skanna »

clearview pisze: Czyli taki na wkłady/naboje?

My tak, nie wiem, jak Ewa.
Po ubiegłorocznym przepiciu w kawie ponad 200 zł w ciągu tygodnia uznaliśmy, że to jednak ekonomiczniejsza opcja. W dodatku picie kawy w ośrodkowej knajpie wykluczało poranną kawę do łóżka :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Laicrist
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:33
Lokalizacja: Brzeg

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: Laicrist »

Taki na wklady, tyle, ze ja mleko, kakao, herbate i kawe do ekspresu sciagam z
zagramanicy to wychodzi duzo taniej (bardzo duzo taniej przy dobrej promocji ;)).

A jak mi sie pokonczy wszystko to kupuje u nas :P

edit: no i dostałam ślinotoku na myśl o wyjeździe, kawusi w pięknych
okolicznościach przyrody, Tichu ( i kilku innych tytułach) i tych wszystkich rzeczach
(związanych z wyjazdem), które będziemy już niedługo zachwalać ;)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: ragozd »

To ja zaapeluje, by i pod względem sportowym nie odstawiać - skład do siatki, kosza i nogi będzie otwarty na każdego i każdą ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: jax »

ragozd pisze:To ja zaapeluje, by i pod względem sportowym nie odstawiać - skład do siatki, kosza i nogi będzie otwarty na każdego i każdą ;)
Przylaczam się do apelu a nawet powiem, więcej: nie dopuszczać do planszowek tych którzy będą się migac od gier zespołowych!
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: monga »

jax pisze:
ragozd pisze:To ja zaapeluje, by i pod względem sportowym nie odstawiać - skład do siatki, kosza i nogi będzie otwarty na każdego i każdą ;)
Przylaczam się do apelu a nawet powiem, więcej: nie dopuszczać do planszowek tych którzy będą się migac od gier zespołowych!
No ja na przykład liczę na zdecydowanie więcej badmintona w tym roku ;) I ping-ponga !
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: monga »

Wezmę Ora et labora i Automobil, dopisałam do arkusza. Dopisałam do życzeń Mondo.

Ja pakuję się już w ten piątek i wyjeżdżam w sobotę rano, więc jak ktoś ma jakieś życzenia, które być może będę mogła spełnić to już ten czas jest, żeby o nich napisać ;)

Generalnie nie wiem jeszcze co wezmę poza wspomnianymi wyżej dwoma grami i Tichu, bez którego nigdzie nie jeżdżę ;) Jak nie będzie specjalnych życzeń to coś tam wrzucę co mi wpadnie w oczy przy pakowaniu się.
Awatar użytkownika
snoopek
Posty: 34
Rejestracja: 09 wrz 2010, 14:58
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: snoopek »

Jako Bieszczadnik z krwi i kości bardzo się cieszę, iż tak liczna grupa towarzyszy planszówkowych zawita w mych terenach. Służę radą i ew. pomocą. Typowo przez internet, lecz parę dni zamierzam z Wami spędzić, bez noclegu naturalnie, specjalnie daleko nie mam.
Mieszkam w Bieszczadach i nie mam z kim grać. Help!
Lista gier "na stanie"
Awatar użytkownika
clearview
Posty: 148
Rejestracja: 01 wrz 2009, 15:16
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: clearview »

monga pisze:Wezmę Ora et labora i Automobil, dopisałam do arkusza. Dopisałam do życzeń Mondo.

Ja pakuję się już w ten piątek i wyjeżdżam w sobotę rano, więc jak ktoś ma jakieś życzenia, które być może będę mogła spełnić to już ten czas jest, żeby o nich napisać ;)

Generalnie nie wiem jeszcze co wezmę poza wspomnianymi wyżej dwoma grami i Tichu, bez którego nigdzie nie jeżdżę ;) Jak nie będzie specjalnych życzeń to coś tam wrzucę co mi wpadnie w oczy przy pakowaniu się.

Weź te wszystkie małe gierki mieszczące sie do torebki :wink:
Moje podium: TtA, Le Havre, Brass
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: macike »

clearview pisze:Weź te wszystkie małe gierki mieszczące sie do torebki :wink:
Z czego wnioskuję, że w przepastnych czeluściach damskich torebek mieści się dowolna liczba "małych gierek mieszczących się do torebki". :twisted:
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: jax »

monga pisze:
jax pisze:
ragozd pisze:To ja zaapeluje, by i pod względem sportowym nie odstawiać - skład do siatki, kosza i nogi będzie otwarty na każdego i każdą ;)
Przylaczam się do apelu a nawet powiem, więcej: nie dopuszczać do planszowek tych którzy będą się migac od gier zespołowych!
No ja na przykład liczę na zdecydowanie więcej badmintona w tym roku ;) I ping-ponga !
Też ostrze sobie na to zęby. Ja będę miał czas - gorzej ze wspolgraczami...

Co do listy zabieranych tytułów, nie zamierzam się ograniczać czy nie-dublowac. Update zrobię pewnie w niedzielę.

Aha, jeszcze co do wątku grajdolkowego - to jakis sabotaż mający spowodować żebysmy nie mogli wytrzymać jeszcze 2 tygodni do Bieszczadkonu ;) W moim przypadku udał się znakomicie - poziom oczekiwania wzniósł się na wyżyny ;)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Ryslaw
Posty: 596
Rejestracja: 08 sty 2006, 14:17
Lokalizacja: Brzeg
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: Ryslaw »

Jacku, jakich dwóch tygodni? Zostało 8 dni :)

A co do ekipy sportowej to trochę się boję, że będzie nas mało. Chyba że skaptujemy jakichś tamtersów. No i zawsze jest basen + bieganie.
wc
Posty: 625
Rejestracja: 07 mar 2005, 12:42
Lokalizacja: dolny śląsk
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: wc »

Ryslaw pisze:A co do ekipy sportowej to trochę się boję, że będzie nas mało.
Jakie za mało?
W ile osób jedziecie?
Ewie możesz ostatecznie odpuścić, ale synom??
Obu zapędzaj na nasze mecze! Może nie będą wybierani w pierwszej kolejności do drużyn i nie będą najlepsi w ścięciach, ale do przyjmowania piłki - zawsze mają szansę :twisted:
są ludzie którzy nie chcą połknąć bakcyla planszówek
takim trzeba wpychać go do gardła
Awatar użytkownika
clearview
Posty: 148
Rejestracja: 01 wrz 2009, 15:16
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: clearview »

No tak, wszyscy o graniu w takie czy inne gry. A co z chodzeniem po górach? Mam nadzieję, że na to też znajdą się chętni :!:

Snoopek, w tym względzie liczymy na twoją pomoc.
Moje podium: TtA, Le Havre, Brass
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 243
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: kubek »

Uzupełniłem listę o swoje tytuły. Z życzeń zabieram TTA i Agricolę.
Z nastrojów forumowych widzę, że to już nie wyjazd ale zgrupowanie :D . Kto się będzie obijał ten będzie karnie odesłany do domu (a gry jego ulegną konfiskacie).
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: ragozd »

kubek pisze: . Kto się będzie obijał ten będzie karnie odesłany do domu (a gry jego ulegną konfiskacie).
Świetny pomysł :) Skonfiskowane gry będą dla zwycięskiej drużyny - gra o stawkę jest zawsze atrakcyjniejsza :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: jax »

Przeliczylem siatkarzy i sytuacja jest bliska krytycznej - na max. 8 osób, a wiadomo że wiele osób ma różne plany na poszczególne dni... Zgromadzenie składu może być wyzwaniem, ale bezsiatki wyjazdu sobie nie wyobrażam. Pomozecie???
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: skanna »

clearview pisze: A co z chodzeniem po górach? Mam nadzieję, że na to też znajdą się chętni :!:
Ja bym chciała, aczkolwiek niezbyt forsownie. Poza tym, może się to wiązać z porzuceniem rodziny...
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
clearview
Posty: 148
Rejestracja: 01 wrz 2009, 15:16
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: clearview »

Po zeszorocznych deklaracjach Ciebie to już wzięłam za pewnika na wypad w góry :wink:

A może rodzina da się jednak przkekonać.
Moje podium: TtA, Le Havre, Brass
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: Sztefan »

monga pisze:
jax pisze:
ragozd pisze:To ja zaapeluje, by i pod względem sportowym nie odstawiać - skład do siatki, kosza i nogi będzie otwarty na każdego i każdą ;)
Przylaczam się do apelu a nawet powiem, więcej: nie dopuszczać do planszowek tych którzy będą się migac od gier zespołowych!
No ja na przykład liczę na zdecydowanie więcej badmintona w tym roku ;) I ping-ponga !

Też jestem za!
clearview pisze:No tak, wszyscy o graniu w takie czy inne gry. A co z chodzeniem po górach? Mam nadzieję, że na to też znajdą się chętni :!:
Już się znaleźli ;)
Awatar użytkownika
snoopek
Posty: 34
Rejestracja: 09 wrz 2010, 14:58
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: snoopek »

clearview pisze:No tak, wszyscy o graniu w takie czy inne gry. A co z chodzeniem po górach? Mam nadzieję, że na to też znajdą się chętni :!:

Snoopek, w tym względzie liczymy na twoją pomoc.
Służę pomocą. Jeśli chodzi o góry to mam pomysł na akcję. Mianowicie wejście z grami na jakąś połoninkę i rozegranie czegoś niezobowiązującego. Wszystko to nagrać, stworzyć oficjalny kanał youtube odnośnie zjazdu i tam wrzucić. Rozesłać też do najważniejszych stron o grach i cieszyć się SŁAWĄ ;-). Co Wy na to?
Jeżeli kogoś interesuje moja dostępność to po krótce opisze jak to wygląda. Nie będę mógł być z Wami cały czas, mam pracę, dziecko i żonę :D. Wstępnie wziąłem wolne 16-17 sierpnia a więc w dniach 15-19 jestem prawdopodobnie zawodowo wolny. Weekendy też wchodzą w grę. Wszystko zależy od okoliczności. Żona lubi planszówki, jak będzie można przyjechać to przyjedziem(y). Mam też znajomego, który z całą rodziną gra więc chętnie też się pojawi, ma trójkę dzieciaków w różnym wieku a jak rozumiem część z Was też ma pociechy więc nie powinno być nudno :).
Mieszkam w Bieszczadach i nie mam z kim grać. Help!
Lista gier "na stanie"
Awatar użytkownika
grzes19
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2007, 11:12
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: grzes19 »

jax pisze:Przeliczylem siatkarzy i sytuacja jest bliska krytycznej - na max. 8 osób, a wiadomo że wiele osób ma różne plany na poszczególne dni... Zgromadzenie składu może być wyzwaniem, ale bezsiatki wyjazdu sobie nie wyobrażam. Pomozecie???
Ja do siatki się piszę.

Dodatkowo biorę rakiety do tenisa, więc chętni mile widziani.
Kolekcja

Liczba 19 w moim nicku to deczko mniej niż mój wiek / 2 ;)
Awatar użytkownika
snoopek
Posty: 34
Rejestracja: 09 wrz 2010, 14:58
Been thanked: 1 time

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: snoopek »

grzes19 pisze:
jax pisze:Przeliczylem siatkarzy i sytuacja jest bliska krytycznej - na max. 8 osób, a wiadomo że wiele osób ma różne plany na poszczególne dni... Zgromadzenie składu może być wyzwaniem, ale bezsiatki wyjazdu sobie nie wyobrażam. Pomozecie???
Ja do siatki się piszę.

Dodatkowo biorę rakiety do tenisa, więc chętni mile widziani.
Jeśli będę mógł to zagram w siatkę. W tenisa też mogę zagrać. Wezmę rakietę jak będę jechać, o ile nie zapomnę ;-)
Mieszkam w Bieszczadach i nie mam z kim grać. Help!
Lista gier "na stanie"
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: jax »

Czy będą chetni na Battlestar Galactica i Duel in the Dark?
Bo nie wiem czy brać niemałe pudła.

(Zachęcam - BSG będzie świetną zabawą w bieszczadkonowym gronie a DitD to bardzo przyjemna (i nietrudna) gra o nalotach aliantów na Niemcy w czasie WWII)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Ryslaw
Posty: 596
Rejestracja: 08 sty 2006, 14:17
Lokalizacja: Brzeg
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Lato 2012 - Bieszczadkon - zapisy

Post autor: Ryslaw »

BSG - zawsze. Z dodatkami czy bez?
ODPOWIEDZ