Magic Realm PL

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
Sporek
Posty: 91
Rejestracja: 03 lip 2010, 20:47

Magic Realm PL

Post autor: Sporek »

Hej. Z nudów tłumaczę sobie Magic Realm. Zmieniłem trochę zasady, żeby nie było że jestem piratem, bo to co mam dostępne to same ikonki świata, to było za darmo w realm speak. To tak jakby inna gra. Nie będę jej sprzedawał więc jak zrobię te światy, dam wam i róbta co chceta - jak to teraz mówią.
Awatar użytkownika
Sporek
Posty: 91
Rejestracja: 03 lip 2010, 20:47

Re: Magic Realm PL

Post autor: Sporek »

Miałem wiele prywatnych wiadomości co do tłumaczenia - tak, tłumaczenie było prawie gotowe, ale już niektórym wspominałem, że miałem format komputera, a wtedy większość trzymałem na C. Już się nie smucę, bo to było dawno i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale jakbym miał robić to następnym razem będę robił na innych dyskach. Dodatkowo wszystkie moje stare projekty przepadły, zachowały się nieliczne grafiki porozrzucane na innych dyskach i to co wrzuciłem w internet, czyli to co każdy widział. Jeśli kogoś zawiodłem - przepraszam. Ale przynajmniej ktoś inny może kąpać się w chwale gdy ktoś to przetłumaczy, takie było przeznaczenie :) (teraz jak o tym pomyślę, to aż mi się żal robi, ale nic z tym nie zrobię) Przepraszam za odkop, ale przynajmniej nie będzie już zbędnych wiadomości prywatnych (tzn. nie zbędnych, ale zapomniałem powiedzieć o tym, opuściłem forum na długo bo musiałem zrobić coś ze sobą i tak to się skończyło).
Yamada Hanushi
Posty: 110
Rejestracja: 31 paź 2009, 11:48

Re: Magic Realm PL

Post autor: Yamada Hanushi »

Sporek pisze: (...)opuściłem forum na długo bo musiałem zrobić coś ze sobą i tak to się skończyło.
Funny stuff :)
ODPOWIEDZ