Master of commerce

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Master of commerce

Post autor: tramwajaz »

Witam,

chyba nie ma jeszcze tematu związanego z tą grą. Po niedawnym artykule na Polter.pl zaciekawił mnie ten tytuł i stąd moje pytanie/temat: czy tą grę można dostać gdzieś w Polsce lub niedaleko Polski czy tylko USA? Czy może ktoś planuje ściągać ją ze stanów? Z tego co się orientowałem u wydawcy to pojedynczy egzemplarz kosztuje 39.99 $ plus około 26 $ przesyłka ze stanów. Ale jeżeli zamówi się minimum 6 to cena spada do 20$ sztuka plus 19/20 dolarów wysyłka.

Jak ktoś ma jakieś przemyślenia/plany to niech się dzieli :)
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Master of commerce

Post autor: kwiatosz »

No właśnie zdecydowanie za mało o tej grze słychać - popełniłem reckę do najbliższego ŚGP i sądziłem, że m.in. od tego zacznie się trochę większe jej popularyzowanie (bo na to zdecydowanie zasługuje), a tu lipa z dostępem... Sugeruję napisać maila np. do Rebela o sprowadzenie, bo oni to na stanie mieli.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Odp: Master of commerce

Post autor: tramwajaz »

Widzę że cały czas bardzo cicho o tej głośnej grze. Udało mi się zdobyć swój egzemplarz przez forum i muszę przyznać że gra jest świetna i zgadzam się w pełni z oceną Kwiatosza, która przedstawił na łamach ŚGP. Gra jest raczej krótka ale wciąga od razu i trzyma emocje do końca. Genialna gra imprezowa. W moim gronie od razu zaczynają lecieć teksty jak z Wall Street ;-).
Awatar użytkownika
kemotix
Posty: 111
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:14
Lokalizacja: Bydgoszcz / Poznań / Toruń

Master of commerce

Post autor: kemotix »

Udalo mi sie w planszomanii kupic egzemplarz.
Postaram sie po weekendzie napisac wrazenia z gry, jezeli oczywiscie uda sie zebrac ekipe ;)

Co do komponentow to nie mozna miec zadnych zastrzezen.
Problemem jest tylko plastikowa wypraska, ktora nijak ma sie do elementow...


Sent from iPhone using Tapatalk.
tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Master of commerce

Post autor: tramwajaz »

Muszę się zgodzić co do wypraski. Zupełnie nie trzyma tych kafli z nieruchomościami. Reszta jakoś się mieści ale nie można powiedzieć żeby ktoś to przemyślał.

Wydaje mi się, że prostym acz bawiącym wszystkich elementem jest zapisywanie wartości najmu pisakiem. Ostatnio grupa "Landlords" siedziała u nas z palcami owiniętymi w chusteczki :). I jak te znaczniki latają po stole, coś pięknego :D
Awatar użytkownika
siemin_
Posty: 166
Rejestracja: 07 kwie 2011, 18:49
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Master of commerce

Post autor: siemin_ »

Reedycja pod nazwą Panic on Wall Street. Świeżo kupiłem, zrobiłem kilka zdjęć, napisałem kilka zdań.
Zapraszam na http://dajzespokoj.blogspot.com/2013/01 ... treet.html
ODPOWIEDZ