FALLOUT CARD GAME???

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

FlashGet i pewnie inne acceleratory downloadu tez maja taka opcje, ze mozna sciagnac wszystko ze strony[pojedynczej, wyswietlonej,a nie calej www od tego jest teleport ;)] kilkoma kliknieciami[daje sie download all i odfajkowuje tylko np linki do www a zostawia JPG].To tak na przyszłość.
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

dzieki blue ale juz nie trzeba ;) prosze:

http://rapidshare.com/files/12240758/Fallout_TCG.zip
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
Van
Posty: 1062
Rejestracja: 24 sie 2006, 19:10
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Post autor: Van »

Moja aluzja została bardzo dobrze zrozumiana :wink:
Karma zniesmaczonego znacznie wzrasta :D
Van_Hoover
#Lista gier
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

Van_Hoover pisze:Moja aluzja została bardzo dobrze zrozumiana :wink:
bo ja mam perka TELEPATHY i psychic nullifier :D :D :D
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

OK, żebym nie był gołosłowny. Fallout to denna, nudna gra, oklepana, bez polotu, w którą absolutnie nie da się grać. Karcianka wygląda do niczego, bo wzięli zdjęcia z gry, a to jest raczej kiepski pomysł, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Fallout swoje lata ma i za bardzo nie prezentuje się to na kartach. Lepiej jakby zrobili jakieś grafiki, nawet czarnobiałe, lepiej wyglądało by to niż print-screeny z gry.

Dziwi mnie trochę całę to podejście, jako, że po pierwsze, nie użyłem wulgarnych słów, więc żadnym mięsem nie rzucam, a po drugie nie atakowałem nikogo. Jak ktoś inny wypowiada się negatywnie na temat jakiejś gry to jest ok, ale jak ja to zaraz jest płacz niewiast.
Van_Hoover pisze:Bo po pierwsze nabija się posta za sprowokowanie a potem można spokojnie nabijać dalsze, biorąc udział w burzliwej dyskusji i odrzucając argumenty, dalej podjudzając itd. I gdyby nie takie prowokacje, Dani byłby tylko szarym użytkownikiem z marną ilością postów i przez mało kogo kojarzonym.
Ciekawe jak długo nad tym myślałeś. Proponuje zostać psychologiem bo marnujesz się tutaj z tak błyskotliwym rozumowaniem.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Dani pisze:OK, żebym nie był gołosłowny. Fallout to denna, nudna gra, oklepana, bez polotu, w którą absolutnie nie da się grać.
WoTR to tez denna, nudna gra, oklepana, bez polotu, w którą absolutnie nie da sie grac. .... ale argumenty wyciagnales ...

A nie dziw sie ze sie ludzie zbulwersowali, bo jakbys napisal fanom Wielkiego JRR, ze cale to fantasy to jest jedno wielkie g i jego powiesci to tez g. Tez by nie byli zachwyceni, takim bezargumentowym bezsensownym, sugerujacym kompletne lekcewarzenie,nieobeznanie i niezrozumienie sprawy podejściem.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Dani pisze:OK, żebym nie był gołosłowny. Fallout to denna, nudna gra, oklepana, bez polotu, w którą absolutnie nie da się grać.
W sumie faktycznie, te rzeczowe argumenty przekonały mnie że Fallout to naprawdę kiepska gra, nie wiem jak mogłem nie dostrzegać tych oczywistych wad, tak przez Ciebie celnie wypunktowanych, i grać w to badziewie.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Van
Posty: 1062
Rejestracja: 24 sie 2006, 19:10
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Post autor: Van »

Ach Dani tyś mym mentorem :shock:
Van_Hoover
#Lista gier
Awatar użytkownika
xshadow
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2005, 01:38
Lokalizacja: Zamość / Lublin

Post autor: xshadow »

Po prostu przy tym zostańmy. Ja również uważam, że argumenty Daniego to nie argumenty tylko opinia. Sądzę, że Fallout to naprawdę dobra gra, tym bardziej na tle szmiry wyłażącej z każdego kąta.
zresztą ja sam uważam że Baldurs Gate jest denny i wtórny, chociaż wiem że masa ludzi by mnie za ten pogląd ukrzyżowała ;)

Co do samego TCG należy pamiętać, że to jakiś autorski projekt. Autor miał dobre chęci, miał pomysł ale utalentowanym grafikiem nie jest. Zatem wymyślił te screeny, które nawet jeszcze lepiej oddają klimat samej gry niż grafiki. Ot, kwestia gustu.
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

Dani pisze:OK, żebym nie był gołosłowny. Fallout to denna, nudna gra, oklepana, bez polotu, w którą absolutnie nie da się grać. Karcianka wygląda do niczego, bo wzięli zdjęcia z gry, a to jest raczej kiepski pomysł, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Fallout swoje lata ma i za bardzo nie prezentuje się to na kartach. Lepiej jakby zrobili jakieś grafiki, nawet czarnobiałe, lepiej wyglądało by to niż print-screeny z gry.
Dani wybacz ale ZNÓW jesteś gołosłowny :) nie podałeś absolutnie ŻADNEGO argumentu poza własnymi subiektywnymi odczuciami. i nie czepiaj się grafik na kartach bo swego czasu Fallout byl chwalony za swoja grafikę a jak jesteś aż TAKIM estetą że przeszkadzają Ci te ohydne screeny z gry to nie graj w szachy - przecież te dwukolorowe do niczego nie podobne figurki na dwukolorowej szachownicy wyglądają tak beznadziejnie... de gustibus non est desputandum, zachowaj swoje zdanie dla siebie jak nie masz jak go podtrzymać..
xshadow :) absolutnie się z Tobą zgadzam, screeny są akurat plusem gry, nie jej minusem.
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Blue pisze:A nie dziw sie ze sie ludzie zbulwersowali, bo jakbys napisal fanom Wielkiego JRR, ze cale to fantasy to jest jedno wielkie g i jego powiesci to tez g.
Oj, kiepskie porównanie jakiejś małej giereczki do olbrzmiego uniwersum, które inspiruje ludzi od prawie 60 lat.
Blue pisze:Tez by nie byli zachwyceni, takim bezargumentowym bezsensownym, sugerujacym kompletne lekcewarzenie,nieobeznanie i niezrozumienie sprawy podejściem.
Ty też w jednym temacie powiedziałeś, że MM jest nudna nie podjąc żadnych argumentów, a to też gra "kultowa" dla wielu. Więc zanim zaczniesz krytykować innych, najpierw zobacz czy sam czegoś podobnego nie zrobiłeś.
xshadow pisze:Ja również uważam, że argumenty Daniego to nie argumenty tylko opinia.
Tak, tylko w takim wypadku, jakiekolwiek, gdziekolwiek argumenty zamieniają się w opinię, przez stronę przeciwną.
zniesmaczony pisze:i nie czepiaj się grafik na kartach bo swego czasu Fallout byl chwalony za swoja grafikę
Swego czasu może i był. Od razu dodam, że bardzo lubie grać w stare gry i w 90% z nich nie przeszkadza mi grafika (nawet 320X240). Ale w tym wypadku to się nie sprawdza. Gra ma za małą rozdzielczość, żeby to dobrze wyglądało na kartach.
zniesmaczony pisze:a jak jesteś aż TAKIM estetą że przeszkadzają Ci te ohydne screeny z gry to nie graj w szachy - przecież te dwukolorowe do niczego nie podobne figurki na dwukolorowej szachownicy wyglądają tak beznadziejnie...
Teraz to akurat Ty nie masz żadnego argumentu bo ten jest z dupy wyjęty. Wiesz jak bym chciał to mogę sobie szachy na kolorowo pomalować.
zniesmaczony pisze:zachowaj swoje zdanie dla siebie jak nie masz jak go podtrzymać..
Bardzo ciekawe forum, na którym nie można mieć własnego zdania.
kwiatosz pisze:W sumie faktycznie, te rzeczowe argumenty przekonały mnie że Fallout to naprawdę kiepska gra, nie wiem jak mogłem nie dostrzegać tych oczywistych wad, tak przez Ciebie celnie wypunktowanych, i grać w to badziewie.
Cieszy mnie, że choć jedna osoba doznała iluminacji. :wink:
Van_Hoover pisze:Ach Dani tyś mym mentorem :shock:
Oj, za cienki jesteś. :twisted:
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Dani pisze:
Blue pisze:A nie dziw sie ze sie ludzie zbulwersowali, bo jakbys napisal fanom Wielkiego JRR, ze cale to fantasy to jest jedno wielkie g i jego powiesci to tez g.
Oj, kiepskie porównanie jakiejś małej giereczki do olbrzmiego uniwersum, które inspiruje ludzi od prawie 60 lat.
TO akurat nie ma zadnego znaczenia- Fallout to swego rodzaju idea postapokaliptycznego swiata, ktora tez inspirowala ludzi[moze nie az tak jak JRR] i odniosla swego czasu znaczny sukces, fakt ze nie taki jak JRR[nie te czasy, idea tez nie idealna itp. fakt powiesci JRR to cos lepszego od fallouta ;) i cala idea fantasy, tymniemniej fallout to jakis wyimaginowany swiat i w JRR tez to mamy], jednak jak najbardziej na miejscu jest to porównanie.

CHciałem tylko odnieść sie do twoich odczuc i przedstawic na przykladzie ktory Ciebie dotknie, twoją opinie.
Ty też w jednym temacie powiedziałeś, że MM jest nudna nie podjąc żadnych argumentów, a to też gra "kultowa" dla wielu. Więc zanim zaczniesz krytykować innych, najpierw zobacz czy sam czegoś podobnego nie zrobiłeś.
Taaaa tyle ze juz pare razy o tym wspominalem podajac sytuacje dlaczego taka opinia wystapila. Pozatym swoja opinia chyba nikogo nie urazilem :P, w przeciwienstwie do Ciebie ;).
Van_Hoover pisze:Ach Dani tyś mym mentorem :shock:
Oj, za cienki jesteś. :twisted:
Oj... Dani.... ile ty masz lat? Bo zachowujesz sie jak ....
Ostatnio zmieniony 20 sty 2007, 22:50 przez Blue, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
xshadow
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2005, 01:38
Lokalizacja: Zamość / Lublin

Post autor: xshadow »

Dani pisze:Teraz to akurat Ty nie masz żadnego argumentu bo ten jest z dupy wyjęty.
Dani masz jakiś kłopot? Dotychczas nie kojarzyłem cię z takimi wyskokami. Ten Fallout naprawdę mocno na emocjach ci siedzi. Nie chcę nawet dociekać dlaczego.
Grę uważam za bardzo dobrą i mógłbym podać naprawdę wiele argumentów (poza fajny, rewoucyjny, nowatorski, zajmujący- które nie są argumentami tylko opiniami) ale zamienimy to wszystko w duży off topic.
z mojej strony EOT
----------
lekko zaskoczony xshadow
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Blue pisze:Taaaa tyle ze juz pare razy o tym wspominalem podajac sytuacje dlaczego taka opinia wystapila. Pozatym swoja opinia chyba nikogo nie urazilem :P, w przeciwienstwie do Ciebie ;).
Skąd wiesz czy nie uraziłeś? Może po prostu fani MM nie są tacy drażliwi jak fani Fallouta i jak powie się coś złego na ich ulubioną gre to nie ostrzą zębów i nie rzucają na tego co "ośmielił" się obrazić ich gre.
xshadow pisze:Dani masz jakiś kłopot? Dotychczas nie kojarzyłem cię z takimi wyskokami. Ten Fallout naprawdę mocno na emocjach ci siedzi. Nie chcę nawet dociekać dlaczego.
Kurcze, przeczytałeś tylko mój komentarz, czy też do czego on się odnosi? Akurat to sformułowanie nie odnosiło się absolutnie do Fallouta tylko do tekstu Zniesmaczonego.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2007, 22:34 przez Dani, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Dani pisze:
Blue pisze:Taaaa tyle ze juz pare razy o tym wspominalem podajac sytuacje dlaczego taka opinia wystapila. Pozatym swoja opinia chyba nikogo nie urazilem :P, w przeciwienstwie do Ciebie ;).
Skąd wiesz czy nie uraziłeś? Może po prostu fani MM nie są tacy drażliwi jak fani Fallouta i jak powie się coś złego na ich ulubioną gre to nie ostrzą zębów i nie rzucają na tego co "ośmielił" się obrazić ich gre.
Jak ktos powie subiektywnie, ze mu sie nie podoba to inna sprawa a jak ją wyzywa od g itp no to sory.... jakbym widzial w opiniach jakiegos produktu opinie typu ze to g [w twoim stylu], to bym sie wogole nie przejmowal i przeszedl do nastepnego opiniodawcy, bo taka opinia g-o wnosi.

PS. Dani.. powiedz ty mi jaki ty masz problem tak naprawde?
Ostatnio zmieniony 20 sty 2007, 22:50 przez Blue, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

Dani pisze:Teraz to akurat Ty nie masz żadnego argumentu bo ten jest z dupy wyjęty. Wiesz jak bym chciał to mogę sobie szachy na kolorowo pomalować.
to byl argument dokladnie w Twoim stylu, jest tak samo z dupy wyjęty jak Twój. dobrze że to zauważyłeś. A jak jesteś taki cfaniak to nie marudź na grafiki na kartach tylko je sobie zmień sam, skoro mozesz pomalować szachy to równie dobrze możesz to zrobić ze screenami...
Dani pisze:Bardzo ciekawe forum, na którym nie można mieć własnego zdania.
a zdanie możesz mieć, tylko pamiętaj że po słowie FORUM jest słowo DYSKUSYJNE - a Ty nie dyskutujesz tylko prowokujesz i draznisz innych. jak Ci sie nie podoba gra to lepiej zachowac dla siebie niż pisać że jest wielkim g.

i nie bądź wulgarny...
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
Van
Posty: 1062
Rejestracja: 24 sie 2006, 19:10
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Post autor: Van »

Dani swoim pisaniem tylko potwierdza moją teorię, która się w 100% przy nim sprawdza :lol:
Van_Hoover
#Lista gier
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Van_Hoover pisze:Dani swoim pisaniem tylko potwierdza moją teorię, która się w 100% przy nim sprawdza :lol:
Wiem, ze tak to wyglada, ale czytaja poprzednie posty Daniego nie sadzilem, ze taki mial zamiar ;). Lepiej go ocenialem poprostu.
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Blue pisze:PS. Dani.. powiedz ty mi jaki ty masz problem tak naprawde?
Problemy mają tylko Ci co szukają ich u innych.
zniesmaczony pisze:A jak jesteś taki cfaniak to nie marudź na grafiki na kartach tylko je sobie zmień sam, skoro mozesz pomalować szachy to równie dobrze możesz to zrobić ze screenami...
Nie sądzisz, że gotowy produkt powinien być na tyle dobry, że nie trzeba nic w nim zmieniać?
Van_Hoover pisze:Dani swoim pisaniem tylko potwierdza moją teorię, która się w 100% przy nim sprawdza :lol:
Jeśli piszesz coś o mnie to pisz otwarcie, a nie szpanuj jakimiś wybujałymi "teoriami".
zniesmaczony pisze:po słowie FORUM jest słowo DYSKUSYJNE - a Ty nie dyskutujesz tylko prowokujesz i draznisz innych.
Jacy Wy tu wszyscy łatwo drażliwi jesteście. Może lepiej zmienić nazwę z Forum Dyskusyjne, na Forum Dla Drażliwych Ludzi Gdzie Nikt Nie Może Wyrazić Swojej Opini Żeby Nie Zostać Zagryzionym. Tak bardziej pasuje.
Awatar użytkownika
Van
Posty: 1062
Rejestracja: 24 sie 2006, 19:10
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Post autor: Van »

Dani pisze:
Van_Hoover pisze:Dani swoim pisaniem tylko potwierdza moją teorię, która się w 100% przy nim sprawdza :lol:
Jeśli piszesz coś o mnie to pisz otwarcie, a nie szpanuj jakimiś wybujałymi "teoriami".
Nic do ciebie i w twoją stronę nie piszę. Generalnie twoje posty są tyle warte co fallout w twym mniemaniu, więc po co miałbym zawracać sobie nimi głowę? (zniżając się do poziomu opinii nieuzasadnionych żadnym argumentem)
Van_Hoover
#Lista gier
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

Dani pisze:Nie sądzisz, że gotowy produkt powinien być na tyle dobry, że nie trzeba nic w nim zmieniać?(...)
Może lepiej zmienić nazwę z Forum Dyskusyjne, na Forum Dla Drażliwych Ludzi Gdzie Nikt Nie Może Wyrazić Swojej Opini Żeby Nie Zostać Zagryzionym. Tak bardziej pasuje.
AAAAARGGGGHHH GDZIE MóJ BOZAR??? :D
ekhm... drogi Dani, pamiętaj że ta gra to home - made i jako taka jest doskonała. MOIM ZDANIEM jest doskonała. Screeny z gry, jak mówiłem, podobają mi się i dodają grze klimatu, znanego z pierwowzoru. Jeżeli Tobie się nie podobają to ok. Nikt nie stara się nakłonić Cię do zmiany zdania, wszyscy szanują Twoją opinię, tylko nie podoba im się sposób w jaki ją wyrażasz. Lim-dul napisał, że nie podoba mu się wykonanie ale tylko tyle, nie mieszał gry z błotem i nikt go za to nie chciał zlinczować. De gustibus non est desputandum, jak już wcześniej wspomniałem. reakcja wszystkich pozostałych uczestników "dyskusji" wynika nie z ich drażliwości a sposobu w jaki opinię swoją wyrażasz. powiedz sam, nie zbulwersowałbyś się gdybyś znalazł posta typu "LOTR to g, podobnie jak wszystko inne Tolkiena"? jestem pewien,że Twoja reakcja byłaby podobna do naszej. Ufam jednak, że nie miałeś zamiaru sprowokować tej kłótni tylko wyrazić swoje zdanie i mam nadzieję że zrozumiesz że ludzie mieli prawo być urażeni. To wszystko, proponuję zakończyć spór konstruktywnym wnioskiem, że jednym gra się podoba a innym nie. nikt do grania nie zmusza. I tyle. Pozdrawiam, niech Ciebie i wszystkich uczestników forum Valarowie i Wielki Nuke maja w swojej opiece ;)
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

J/W. Nikt by sie pewnie nie przyczepil jakbys napisal cos w stylu:
"Gra mi sie nie podoba wizualnie i sam temat też , a pierwowzór był dla mnie kompletną klapą."

Przesłanie to samo? A jaka forma? Tez bez argumentow, ale przynajmniej z kulturą i bez zaczepiania.

To jest jak sam zaznaczyles FORUM DYSKUSYJNE, są tu ludzie ktorzy oczekuja ze będziesz ich szanował i wyrazal się w miare mozliwosci wg. panujacych zasad dobrych manier. Jak chcesz rzucac czyms pokroju g, zapraszam na np deskorolka.com, wiem nie to hobby, ale tam sie sam jad sypie[chyba ze cos sie zmienilo od mojej ostatniej wizyty dluzszy czas temu ;)] .

Z mojej strony EOT, nie ja Cie mam[/miałem] wychowywac.
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Van_Hoover pisze:Generalnie twoje posty są tyle warte co fallout w twym mniemaniu, więc po co miałbym zawracać sobie nimi głowę?
Cieszę się, że myślimy tak samo o swoich postach.
Van_Hoover pisze:(zniżając się do poziomu opinii nieuzasadnionych żadnym argumentem)
Wiesz, cokolwiek bym nie napisał to i tak nie był by to dla Ciebie argument.
zniesmaczony pisze:pamiętaj że ta gra to home - made i jako taka jest doskonała.
OK, nie wiedziałem, że jest to home-made, zwłaszcza, że wspominałeś coś o tym, że jest to do kupienia.
zniesmaczony pisze:wszyscy szanują Twoją opinię, tylko nie podoba im się sposób w jaki ją wyrażasz.
Widać nie umiem się wysłowić i wyrazić co myśle.
zniesmaczony pisze:Ufam jednak, że nie miałeś zamiaru sprowokować tej kłótni tylko wyrazić swoje zdanie i mam nadzieję że zrozumiesz że ludzie mieli prawo być urażeni.
Nie miałem, naprawdę i rozumiem. Mnie przede wszystkim nie spodobała się grafika, ale to już wyjąsnione zostało nieco wyżej. Nie spodobało mi się tylko, że zostałem ostro potraktowany za to co powiedziałem tekstami typu:
W tym jest pewien mechanizm. Bo po pierwsze nabija się posta za sprowokowanie a potem można spokojnie nabijać dalsze, biorąc udział w burzliwej dyskusji i odrzucając argumenty, dalej podjudzając itd. I gdyby nie takie prowokacje, Dani byłby tylko szarym użytkownikiem z marną ilością postów i przez mało kogo kojarzonym.
Blue pisze:J/W. Nikt by sie pewnie nie przyczepil jakbys napisal cos w stylu:
"Gra mi sie nie podoba wizualnie i sam temat też , a pierwowzór był dla mnie kompletną klapą."

Przesłanie to samo? A jaka forma? Tez bez argumentow, ale przynajmniej z kulturą i bez zaczepiania.
Widzisz, ja po prostu nie lubię owijać w bawełnę i mówię wprost co myślę. Wielu osobom się to nie podoba, ale to już ich problem. Nie będę się rozdrabniał, tylko mówię odrazu jak uważam.
Blue pisze:To jest jak sam zaznaczyles FORUM DYSKUSYJNE, są tu ludzie ktorzy oczekuja ze będziesz ich szanował i wyrazal się w miare mozliwosci wg. panujacych zasad dobrych manier.
Bez przesady, słowo na g jeszcze nie jest jakimś wulgaryzmem.
Blue pisze:nie ja Cie mam[/miałem] wychowywac.
To życie Cię wychowuje.

Przyznaje się, że źle się wyraziłem jeśli idzie o to, że Fallout jest oklepany. Mnie poprosty ta gra odrzuca. Fabuła jest do niczego, tak samo mechanika i sterowanie i cały koncept gry. Moje zdanie co do gry się nie zmieni, wasze też, więc nie ma się co dalej obrażać i kontynuować tej dysputy.
Awatar użytkownika
Van
Posty: 1062
Rejestracja: 24 sie 2006, 19:10
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Post autor: Van »

Dani pisze:
Van_Hoover pisze:(zniżając się do poziomu opinii nieuzasadnionych żadnym argumentem)
Wiesz, cokolwiek bym nie napisał to i tak nie był by to dla Ciebie argument.
Jesteś w błędzie. Twoja poniższa wypowiedź już jest podtrzymana argumentami więc nie uogólniaj w ten sposób.
Dani pisze:Przyznaje się, że źle się wyraziłem jeśli idzie o to, że Fallout jest oklepany. Mnie poprosty ta gra odrzuca. Fabuła jest do niczego, tak samo mechanika i sterowanie i cały koncept gry. Moje zdanie co do gry się nie zmieni, wasze też, więc nie ma się co dalej obrażać i kontynuować tej dysputy.
Dani pisze:[...]Nie spodobało mi się tylko, że zostałem ostro potraktowany za to co powiedziałem tekstami typu:
W tym jest pewien mechanizm. Bo po pierwsze nabija się posta za sprowokowanie a potem można spokojnie nabijać dalsze, biorąc udział w burzliwej dyskusji i odrzucając argumenty, dalej podjudzając itd. I gdyby nie takie prowokacje, Dani byłby tylko szarym użytkownikiem z marną ilością postów i przez mało kogo kojarzonym.
Też nie lubię owijać w bawełnę i przepraszam, mogłem też inaczej to ująć.

offtop: czy ktoś już narzekał na brak jako takiej ingerencji moderatorów w to, co się dzieje na forum? Sporo tematów tutaj samoczynnie schodzi na inny tworząc chaos (jak np w tym przypadku) :roll:
Van_Hoover
#Lista gier
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Van_Hoover pisze:offtop: czy ktoś już narzekał na brak jako takiej ingerencji moderatorów w to, co się dzieje na forum? Sporo tematów tutaj samoczynnie schodzi na inny tworząc chaos (jak np w tym przypadku) :roll:
Kurczę, ale dynamika dyskusji wymaga pewnego driftowania, ja osobiście jestem zwolennikiem pozostawiania tematów odbiegających od topicu, o ile nie zaczynają być zwykłymi bluzgami pod czegoś/czyimś adresem, ta dyskusja też przyniosła pożytek przecież - chociażby sam fakt że ludzie na tym forum dbają o jego jakość. Interwencja moderatora spowodowałaby, że nie mając możliwości przedyskutowania, osoby uczestniczące w niej albo wyniosłyby z niej osobistą urazę, albo poprzylepiałyby innym etykietki będące przerysowanymi i wyrobionymi na podstawie jednej opinii. Generalnie takie dyskusje są raczej pozytywne niż negatywne, dlatego mi osobiście bardzo podoba się nieprzesadne wtrącanie się moderatorów :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ