Haste bock - Sheep Panic - Owieczki .....

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
tencogoniema
Posty: 217
Rejestracja: 09 lis 2004, 13:00
Lokalizacja: Himalaje
Has thanked: 36 times
Been thanked: 14 times

Haste bock - Sheep Panic - Owieczki .....

Post autor: tencogoniema »

Grał ktoś :?: bo mam kilka pytań :wink:
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

grał.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Grać nie grałem, ale oglądałem u Scotta i gra zapowiada się przednie. :)
Awatar użytkownika
tencogoniema
Posty: 217
Rejestracja: 09 lis 2004, 13:00
Lokalizacja: Himalaje
Has thanked: 36 times
Been thanked: 14 times

Post autor: tencogoniema »

to mam pytanie do Dani :twisted:
jak to jest z baranem Rogerem punkty sa przyznawane gdy znacznik czasu przejdzie za mur i tu nie ma problemów. tylko w tym drugim przypadku na na polu 37. Tzn gdy ktoś toi na powiedzmy 35 i wykona akcje za 3pkt to znacznik przesuwa na 38 czy 37 :?:
bo jak na 38 :arrow: to dostaje punkty za Rogera i Terese :?:
Awatar użytkownika
Crusader
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2005, 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Crusader »

Napiszcie ogólnie, o co tam chodzi. Bo gra wygląda fajnie, ale mam obawy, że pod ładnym opakowaniem kryje się zwykła gra logiczna.
Awatar użytkownika
maluman
Posty: 445
Rejestracja: 20 gru 2005, 10:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: maluman »

Crusader pisze:Napiszcie ogólnie, o co tam chodzi. Bo gra wygląda fajnie, ale mam obawy, że pod ładnym opakowaniem kryje się zwykła gra logiczna.
Masz bardzo słuszne obawy. Niezła gra logiczna zapięta w oprawkę 'wyciągnijmy z tego jak najwięcej kasy'.
Warto przy okazji wspomnieć że wersja angielska (Shear Panic) nie ma planszy głównej, która jest w wersji niemieckiej. Ogólnie wersja niemiecka jest nieco inna - ma tor punktacji wkoło - jeden dla każdej ilości graczy, a z tego co widziałem na boardgameswithscott w wersji angielskiej inaczej to wygląda dla różnej ilości graczy.
m.
Jesteś z Poznania? Wstąp do NAS.
Gildia Poznańskich Graczy spotykających się w Alibi: www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

W sumie takie cos nie jest zle... pierwsze rzucic komus sceptycznemu gre logiczną potem, logiczna ale z tematyką... a potem moze do normlanych planszowek dojdzie[mysle o moim ojcu ;]... bo w abalone to zagra,ale w cos innego to juz nie...chociaz fakt faktem po tym jak nie chcial grac w Hive to chyba to nie przejdzie].
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

tencogoniema pisze:to mam pytanie do Dani :twisted:
Oj tam, sam się pomęcz i wykombinuj, nie będę Ci frajdy psuł. :wink:
ODPOWIEDZ