Porty w GoT.

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
HenioRP
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2007, 22:42

Porty w GoT.

Post autor: HenioRP »

Jeśli gramy na 5 osób na mapie CoK, to znaczek portu powinien leżeć w Storms End? Bo zajęcie takiego portu, w którym nie ma żadnej obrony jest dla Baratheona bardzo proste. Zazwyczaj zajmowanie tego miasta w GoT(oryginał) wiązało się z konfliktem z Tyrellem, który mógł je odbić, ale w CoK Tyrell nie ma do niego dojścia od pierwszej tury, bo jest tam więcej prowincji. Stąd moje pytanie czy uważacie, że powinno tam być tylko miasto czy miasto z portem?
Awatar użytkownika
mrowka
Posty: 163
Rejestracja: 11 lis 2006, 14:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: mrowka »

Na mapie CoK raczej powinno sie grac w 6 graczy, wiec jezeli sie juz decydujecie na rozgrywke w 5, to spokojnie mozecie dopasowac to do wlasnych potrzeb :)
"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobię myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie mysleć i tyle samo bym wymyślił"
---
Amber i in. - armie do Neuroshima Hex!
ODPOWIEDZ