[Bory Tucholskie] Wakacje z Planszówkami 23.06 - 04.07.2007

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
benerit
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 11:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[Bory Tucholskie] Wakacje z Planszówkami 23.06 - 04.07.2007

Post autor: benerit »

Witam!

Serdecznie zapraszam na dość nietypową imprezę.
Nie jest to konwent, ani umówione granie w klubie, lecz wspólny wyjazd na ponad 10 dni w Bory Tucholskie.

Strona imprezy znajduje się tutaj:
http://planszowki.babel.pl/

Jest ona wciąż w rozbudowie. Na dniach dodana zostanie grafika. Chwilowo zapraszam do zapoznania się z treścią.

Impreza adresowana jest głównie do studentów, oraz rodzin z dziećmi. Dla niektórych mogą być to bardzo interesujące wczasy, dla innych doskonała zabawa ze znajomymi.

Zapraszam serdecznie.

Paweł
morciba
Posty: 381
Rejestracja: 15 lut 2006, 12:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: morciba »

Super pomysł, super miejsce.
Trzeba się będzie poważnie zastanowić.
Mam pytanie czy jest tam w okolicy jakaś rzeka z możliwością kajakowania?
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Post autor: folko »

Jest jezioro. Byłem tam na Letniej Szkole Go dwa lata temu. Okolica jest świetna, spokój, cisza... LSG była rewelacyjna :-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Dla rodzin z dziecmi to warunki sa chyba zbyt spartanskie. Z doswiadczenia wiem ze nie warto jechac ponad 300 km w tym celu - wystarczy sporo blizej. Ja z grupa znajomych juz po raz trzeci cos tagiego bede robil, ale szczegoly dopiero bedziemy opracowywac
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Pomysł super[sam sie zaczalem zastanawiac, zanim spojrzalem na sprawe w jakich dniach to jest],ale skoro waszym celem sa m.innymi studenci to po co dajecie taki nonsensowny termin???

Przyładowo u mnie:
16 czerwca do 29 czerwca - letnia sesja egzaminacyjna

bzpiecznym terminem jest poczatek lipca... nie wiem czy wszyscy patrza tylko na młodych ze szkół? Bo Krakon tez byl zorganizowany tak ze wypadal mi w srodku sesji.... bez sensu.
Awatar użytkownika
otgees
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2006, 10:44
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: otgees »

morciba pisze:Mam pytanie czy jest tam w okolicy jakaś rzeka z możliwością kajakowania?
Najbliżej będzie chyba na Brdę (bardzo sympatyczna, łatwiutka rzeka, naprawde warto nią spłynąć), ale to co najmniej 20 kilometrów.
benerit
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 11:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: benerit »

Odpowiadając:

- co do warunków - wiadomo - to nie hotel, ani ośrodek wczasowy. Wszystko zależy od ludzi. Niektórzy lubią jechać pod namioty z dziećmi inni nie. Ci który lubią namioty uznają warunki tutaj za luksusowe (jak na pole namiotowe).

- co do terminu - rezerwacja terminów w takich miejscach jest ciężka i czasem trzeba ponad rok wcześniej takie rzeczy załatwiać. Różne uczelnie mają rożne terminy sesji - niektóre zaczynają w ostatnim tygodniu maja i kończą w połowie czerwca, inne zaczynają pod koniec czerwca i kończą w lipcu. Zadowolone wszystkich jest niestety niemożliwe. Data - to koniec roku szkolnego - więc ukłon w stronę rodziców i możliwość wyjazdu z dziećmi.
A studenci - wiadomo - dla chcącego nie ma nic trudnego. Termin jest podany kilka miesięcy wcześniej - są egzaminy zerowe, przeniesienie ezgaminu na wrzesien - ustalanie terminów z prowadzącymi.

Nigdy wszystkim się nie dogodzi - czy to od strony luksusu, czy to terminu, czy cen. Mimo wszystko zachęcam do zapoznania się z obozem. Zachęcam do obejrzenia zdjęć i poklikania w linki.

Miejsce jest wspaniałe i naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

benerit pisze: A studenci - wiadomo - dla chcącego nie ma nic trudnego. Termin jest podany kilka miesięcy wcześniej - są egzaminy zerowe, przeniesienie ezgaminu na wrzesien - ustalanie terminów z prowadzącymi.
Tak jest, ale rezygnacja z danych terminow- to nie jest za dobry pomysl tak samo planowanie wyjazdu, gdy mamy noz na gardle jest srednim pomyslem. Do tego z tymi terminami rozni bywa i potem jak sie okaze ze nie ma przedluzenia sesji, to zamiast 300 pln za oboz bedzie trzeba doplacic pare stow do warunku ;). Zawsze mnie wkurza ze wszystkie rzeczy na ktore bym sie decydowal sa w takich terminach ze mi koliduja z uczelnią.

Do tego kwestia taka ze zostawianie sobie egzaminu na wrzesien tylko ludziom ktorzy wszystko zlewają odpowiada w 100%... ja tam potem mam pol wakacji spieprzone przez psychiczne nastawienie do wrzesniowych egzamow.

PS. Nie znam takiego wykladowcy, ktory dla jednego studenta specjalnie by przyjechal/zrobil jakis termin i na nim siedzial, bo on sobie chce wyjechac na wakacje.


Nie zebyscie mieli przez jednego studenta zmieniac termin,ale warto wziąśc taką rzecz pod uwage na przyszlosc. A czy dzieci wyjada na wakacje na samym poczatku czy tydzien/dwa pozniej to jaka to roznica? Rodzice i tak urlop wezma wtedy kiedy beda potrzebowali[chyba ze pracodawca zrobi problemy, ale to juz rzeczy ktorych sie nie przeskoczy niezaleznie od terminu].
benerit
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 11:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: benerit »

Blue pisze: Nie zebyscie mieli przez jednego studenta zmieniac termin,ale warto wziąśc taką rzecz pod uwage na przyszlosc. A czy dzieci wyjada na wakacje na samym poczatku czy tydzien/dwa pozniej to jaka to roznica?
Doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie - ale sam przyznać musisz, że jeszcze nie znasz terminów Twych egzaminów. Kiedy ja studiowałem wykładowcy ustalali z ludźmi terminy - a czasem nawet dwa bo nigdy wszystkim nie pasowało.

A co do grup ludzi którym nie pasuje:
- studenci czerwiec - bo sesja
- maturzyści - do połowy lipca - bo składają papiery na studia i o wynikach rekrutacji się dowiadują
- studenci wrzesień - bo sesja
- uczniowie wrzesień i ostatni tydzien sierpnia bo nauka
- organizatorzy - nie koniec sierpnia bo pogoda moze nie dopisac i jest zimno w nocy.
- fani rycesrstwa - nie polowa lipca bo Grunwald
itd
- ludzie jeżdżacy na konwenty - dowolny termin - bo jest konwent w x
zostaje wiec ze realnym terminem robienia obozu jest 25 lipiec - 15 sierpien. Niestety termin był zarezerwowany.

Tak już jest z terminami - zawsze coś wypadnie.
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Post autor: folko »

ragozd pisze:Dla rodzin z dziecmi to warunki sa chyba zbyt spartanskie.
Zależy jak małe są te dzieci ;-)
Jechaliśmy ze znajomymi, ich dzieci miały po 9 i 5 lat, nasze 9 i 6. Wspominają te wakacje bardzo dobrze... wiem że conieco się tam pozmieniało, podobno na plus ;-)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Termin dosc ciezki dla studentow (nawet dla tych co bardzo "chca" - po prostu czasem sie nie udaje, lub po prostu pierwsze terminy sa tak pozno - u mnie na uczelni tak bywa).

Ale zastanowie sie ;)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
benerit
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 11:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: benerit »

Przypominam, iż do 15 maja jest 10% rabat za rejestrację i przedpłatę.

http://planszowki.babel.pl/
ODPOWIEDZ