[Jaworzno] Mgła.pl

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
zia
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2013, 15:15
Lokalizacja: Jaworzno

[Jaworzno] Mgła.pl

Post autor: zia »

Ktoś z tego forum grywa w stacjonarnym sklepie mgła.pl otwartym w centrum Jaworzna ?
Chetnie bym si e z kims ustawil na gry, glownie interesuje mnie Battlestar galactica i podobne, zlozone ameri.
prócz tego star trek attack wing i Infinity ^^
Jak cos to moge podjechac tam na umowuiny termin, procz tego siedzie tam kazda piatkową nocke z grami, o ile nie siedzie w pracy :)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Jaworzno] Mgła.pl

Post autor: Dwntn »

Hej,

Na codzień uczęszczam na spotkania w Katowicach i Chorzowie (Goblin / Planszogranie), aczkolwiek myślę że w najbliższych tygodniach włączę się również do spotkań we Mgle, jeśli tylko starczy czasu. Z chęcią zagram w gry Ameri. Za BSG nie przepadam, aczkolwiek chętnie przyniose i zagram w Horror w Arkham. Z chęcią poznam też inne gry, bez względu na tematykę i mechanikę ;)

Pozdrawiam,

- K.
Awatar użytkownika
zia
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2013, 15:15
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Jaworzno] Mgła.pl

Post autor: zia »

To gierki ktore sa na miejscu i mozna korzystac, plus mozna oczywiscie przyniesc wlasne. W ten piatek takze sie wybieram, mozna bedzie pomęczyc "chaos w starym" ktory mi sie ostatnio spodobal itd, o ile nie rzucimy sie ze znajomym na Twilight I. Mozna si eoczywiscie ugadac w kazdy inny termin, o ile nie siedze w pracy.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ