Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

Jax u mnie również Marwe Bagana na 10 prób - 10 zwycięstw. Scenariusz solo jest bardzo łatwy ale może być coś w tym co pisał koliberek - czyli że jest to jeden z tych scenariuszy: więcej osób = trudniej.

Co do akcji finalizujemy pewne sprawy:
Konkurs:
- Niestety nagrody nie będzie można losować (problemy prawne), więc będzie konkurs. Trzeba będzie wymyślić krótkie hasło reklamowe dla WP:LCG i osoba która wymyśli najciekawsze wygra. Oczywiście nadal warunkiem uczestnictwa będzie zakup Czarnych Jeźdźców.
- Mamy już 130 złotych na nagrody. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby dołączyć to będziemy mogli ufundować mały dodatek za drugie miejsce w konkursie.
- Konkurs wystartuje od poniedziałku/niedzieli ale będziemy akceptować wszystkich którzy kupili Czarnych Jeźdźców począwszy od 5 maja.

Tekst/Recenzja - pójdzie (najprawdopodobniej w odcinkach) na Przystanku Planszówka! Jak tylko tekst się pojawi będę wszystkich prosił o rozpowszechnianie linków
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1149
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 202 times
Been thanked: 98 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: zioombel »

bubu pisze:Żeby po przekroczeniu 50 ludzie przestali kupować?
żeby tacy ludzie jak RUNner zdecydowali sie na zakup widząc, ze brakuje 4 sztuk do 50.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: RUNner »

zioombel pisze:
bubu pisze:Żeby po przekroczeniu 50 ludzie przestali kupować?
żeby tacy ludzie jak RUNner zdecydowali sie na zakup widząc, ze brakuje 4 sztuk do 50.
Przecież napisałem wyraźnie że kupię jak tylko się pojawią obie części :P I to tylko z sentymentu, bo nie mam już parcia na kupowanie skoro wersja PL upadła.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1149
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 202 times
Been thanked: 98 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: zioombel »

No właśnie , liczysz na polska wersje, ale teraz nie przyczynisz sie do tego, żeby wyszła. Jesli byłby licznik i wiedziałbyś, ze brakuje 4 sztuk do tych 50 to pewnie byś kupił , żeby zostały juz tylko 3 sztuki.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: RUNner »

Jestem stoickim obserwatorem i na nic nie liczę. Czekam na rozwój wydarzeń, bo już i tak sporo wydałem na WP, więc nie interesują mnie niepewne projekty. Trzymam kciuki za całe przedsięwzięcie bo jednak lepiej grać w rodzimym języku, ale nie mam wielkiej spinki. Jak nie wyjdzie wersja PL, to kupię wersję angielską. Nie mam pierwszej części, więc nie jestem emocjonalnie z tym związany.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
chelcho
Posty: 57
Rejestracja: 12 sty 2006, 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: chelcho »

Zniżka na xjoy już jest. Będziemy rozsyłać znowu od wtorku
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

TEKST OPARTY NA POPRZEDNIM ALE Z AKTUALIZACJAMI:
Kontynuuje raport z postępów "50 Czarnych Jeźdźców = Road Darkens PL":

1. Promocja w mediach:
- Tekst główny na: LINK (Rune poza świetnym tekstem wykonał kawał dobrej roboty wrzucając info na FB wielu planszowkowych serwisów (min. Galakta, board times, games fanatic ...)
- Info na Portel.pl
- Board times opublikował link do głównego tekstu na swoim FB LINK
- Główne dyskusje fanów: gry-planszowe.ploraz na forum galakty
NEW- Xjoy.pl - informacja FB i wkrótce ma pójść informacja do klientów
NEW- Gry Dla Początkujących - zamieścili informację o akcji w swoim skrócie newsów: LINK

2. Konkurs - Jest już na tym etapie pewny. Dzięki ofertom użytkowników - Schen, Kulgan, Zwieżak (forum galakta), Rune, godpuppet, sqb1978, Marvin (forum gry-planszowe) mamy już łącznie 180 złotych na nagrodę. Postanowiłem (za radą Kulgana) zakupić tylko jedną nagrodę - dowolny dodatek do WP:LCG. Dlatego ostatecznie będę prosił o wpłaty niższe niż zaofiarowaliście, natomiast mam nadzieję że gdyby w przyszłości pojawiła się konieczność wspierania kolejnego dodatku znowu będziecie mogli dorzucić parę złotych. Jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć to oczywiście zapraszam, rozłoży to koszty jeszcze bardziej.

Konkurs zostanie ogłoszony w poniedziałek a nagroda zostanie prawdopodobnie kupiona w Xjoy-u jako że wsparli naszą akcję.

3. Postępy (na podstawie deklaracji na forach, trzeba pamiętać że faktyczna liczba powinna być wyższa jeżeli sklepy domawiają z Galakty więcej kopii) Uwaga powoli się gubię w tych liczbach):
- forum gry planszowe.pl: 9
- forum galakta: 5
NEW Wygląda że mamy przynajmniej 50% na minimalną liczbę zamówień (D.W. na forum galakty podał też taką liczbę), choć dla pewności lepiej się trzymać 50 i wtedy mamy 25% jako celu bo może ktoś jeszcze anuluje zamówienie/rozmyśli się.

4. Tekst/Recenzja - NEW Wczoraj udało mi się popchnąć sprawę tekstów/recenzji do przodu. Wstępny artykuł przedstawiający WP:LCG jest prawie gotowy (chociaż zamierzam jeszcze dzisiaj na chłodno go redagować) - będę bardzo wdzięczny za komentarze. Wprowadzenie do Czarnych Jeźdźców jest gotowe powiedziałbym w 75% Link do roboczej wersji tekstu

5. NEW - Wsparcie sklepów - jak widzieliście powyżej chelcho ze sklepu xjoy.pl dołączył do naszej akcji. Ma fenomenalną cenę więc jak ktoś się jeszcze waha to niech rzuci okiem: LINK
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Awatar użytkownika
Rune
Posty: 1171
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:20
Lokalizacja: Tortuga
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Rune »

chelcho pisze:Zniżka na xjoy już jest. Będziemy rozsyłać znowu od wtorku
Informacja o promocji podlinkowana na fanpage-u Przystanku Planszówka.
Przystanek Planszówka - przystań dla wszystkich planszówkowych rozbójników morskich.
Chcę zdobyć
Oddam za talary
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: sewhoe »

chelcho pisze:Zniżka na xjoy już jest. Będziemy rozsyłać znowu od wtorku
God damn it! Że też kupiłem wcześniej :) Byłoby na masło. Trudno dzieci będą jeść czerstwy chleb. :lol:
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: RUNner »

Na morgad.pl jest jeszcze taniej!
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

Pojawiło się już kilka zapytań czemu robimy konkurs a nie loterię. Zapewniam Was że wolałbym loterię 100x bardziej niż jakiś konkurs niestety:
Jedna z osób grających zajmuje się zawodowo marketingiem społecznościowym i dała mi znać o: LINK

Niestety nawet przy małych nagrodach OFICJALNIE trzeba zgłaszać losowanie nagrody do izby celnej i wypełniać masę papierków (nawet jeżeli ostatecznie nie trzeba płacić żadnych podatków bo nagroda jest małej wartości). Oczywiście można by to olać ale wolę się nie władować w jakieś problemy (życzliwych wszędzie pełno a teoretycznie dostać nawet osoba, która tylko wzięła udział). Natomiast jeżeli zamiast loterii będzie konkrus (jury wyłaniające najlepszą pracę) to już nie podpadamy pod te przepisy o "hazardzie". Dlatego tak trzeba będzie obejść ten problem.
Wiem jest to durne i pewnie można by to zlać ale problem jest taki że nie tylko organizator może dostać grzywnę ale i wygrywający może zostać zmuszony do zapłaty 100% wartości nagrody jako kary. Co gorsza każda osoba biorąca udział w takiej loterii może ucierpieć (za uczestnictwo w nielegalnym hazardzie).

Co mogę obiecać: postaram się tak dobrać kryterium aby każdy (bez względu na wenę twórczą) mógł wygrać.
RUNner pisze:Na morgad.pl jest jeszcze taniej!
RUNner - cena w Morgardzie istotnie jest o złotówkę tańsza. Do Xjoy'a mam natomiast spory szacunek bo chelcho zrobił masę dobrego dla społeczności graczy WP:LCG (że wspomnę fantastyczne tłumaczenie poradnika zakupów, masę pomocnych postów na forum galakty i budowanie lokalnej sceny WP:LCG). Oczywiście każdy ostatecznie kupuje gdzie mu najwygodniej/najlepiej/najbardziej korzystnie dla niego czy samej akcji.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2014, 15:26 przez wojo, łącznie zmieniany 3 razy.
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Borek224
Posty: 348
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:35
Been thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Borek224 »

wojo pisze: Wiem jest to durne i pewnie można by to zlać ale problem jest taki że nie tylko organizator może dostać grzywnę ale i wygrywający może zostać zmuszony do zapłaty 100% wartości nagrody jako kary. Co gorsza każda osoba biorąca udział w takiej loterii może ucierpieć (za uczestnictwo w nielegalnym hazardzie.
Nie można tego "zlać". Z jakiegoś powodu nawet największe firmy robią durne konkursy typu "wymyśl nowa hasło reklamowe...", "napisz dlaczego lubisz..." a nie loterie.
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

Borek224 pisze: Nie można tego "zlać". Z jakiegoś powodu nawet największe firmy robią durne konkursy typu "wymyśl nowa hasło reklamowe...", "napisz dlaczego lubisz..." a nie loterie.
Tak masz rację. Ten temat nie zostanie olany i niestety dlatego będzie konkurs pomimo, że wcale nie o to by nam chodziło.
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
uday
Posty: 726
Rejestracja: 11 wrz 2013, 23:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: uday »

wojo pisze:
RUNner pisze:Na morgad.pl jest jeszcze taniej!
RUNner - cena w Morgardzie istotnie jest o złotówkę tańsza. Niestety może być tak że pozbywają się Władcy (bo mają obniżkę na Głos również) i nie domówią nic więcej z Galakty. Natomiast do Xjoy'a mam spore zaufanie bo chelcho zrobił masę dobrego dla społeczności graczy WP:LCG (że wspomnę fantastyczne tłumaczenie poradnika zakupów, masę pomocnych postów na forum galakty i budowanie lokalnej sceny WP:LCG). Oczywiście każdy ostatecznie kupuje gdzie mu najwygodniej/najlepiej/najbardziej korzystnie dla niego czy samej akcji.
Kupuję w Morgadzie regularnie i Czarni jeźdźcy mieli tam taką cenę od przedpremiery. Oni w ogóle mają takie ceny :)
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

uday pisze: Kupuję w Morgadzie regularnie i Czarni jeźdźcy mieli tam taką cenę od przedpremiery. Oni w ogóle mają takie ceny :)
Dzięki za info uday! W takim razie cofam wpis o pozbywaniu się przez nich WP. Wciąż zachęcam do zakupów w Xjoy z pozostałych powodów :)
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Chrostek84
Posty: 75
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Chrostek84 »

Czy orientujecie się może które sklepy zamawiają angielskie dodatki bezpośrednio z FFG a nie przez Galaktę ?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1149
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 202 times
Been thanked: 98 times

Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: zioombel »

Chrostek84 pisze:Czy orientujecie się może które sklepy zamawiają angielskie dodatki bezpośrednio z FFG a nie przez Galaktę ?
a dlaczego nie chcesz kupować przez Galakte?
A sklep zna pattom, pisał gdzies tu w wątku to odezwij się do niego.
Chrostek84
Posty: 75
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Chrostek84 »

zioombel pisze: a dlaczego nie chcesz kupować przez Galakte?
Bo WP jest zbyt dobrą gra aby z niej zrezygnować , a po tym jak Galakta zamknęła polską wersję to sorry ale polski dystrybutor nie jest mi potrzebny do angielskiej gry.
Awatar użytkownika
Rune
Posty: 1171
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:20
Lokalizacja: Tortuga
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Rune »

Pierwszy tekst kolegi Woja w ramach akcji "Drużyna Pierścienia potrzebuje wsparcia" został właśnie opublikowany. Znajdziecie go pod tym linkiem: http://przystanekplanszowka.pl/2014/05/ ... ienia.html

Tak, jak poprzednio prosimy o linkowanie i udostępnianie za co bardzo dziękujemy.

Pamiętajcie! 50 Czarnych Jeźdźców = The Road Darkens PL!
Przystanek Planszówka - przystań dla wszystkich planszówkowych rozbójników morskich.
Chcę zdobyć
Oddam za talary
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Yavi »

To ja dorzucę linka do recenzji Władcy Pierścieni LCG na Planszówki we dwoje ;)

Pozwoliłem sobie pod koniec tekstu zalinkować też na Przystanek Planszówka do tekstu o wspieraniu Władcy.

Recenzja Władcy Pierścieni LCG na Planszówki we dwoje.
Awatar użytkownika
Rune
Posty: 1171
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:20
Lokalizacja: Tortuga
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Rune »

No i bardzo dobrze ;) Każda forma wsparcia jest bardzo mile widziana :D
Przystanek Planszówka - przystań dla wszystkich planszówkowych rozbójników morskich.
Chcę zdobyć
Oddam za talary
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

Przepraszam za milczenie weekendowe, ale obowiązki rodzinne mają priorytet. Niemniej jednak udało się kilka rzeczy pchnąć do przodu. Wrzucam podsumowanie postępów:

1. Promocja w mediach: (zostawiłem tylko główne wpisy i nowe rzeczy)
- Tekst główny na: LINK
- NEW Zaproszenie do WP:LCG - LINK
- NEW Recenzja WP:LCG na planszówki we dwoje z wpisem o naszej akcji - LINK
- NEW Przystanek Legnica o nas pisze: LINK
- NEW Info na Blogach Planszówkowych
- NEW Board Times i Przystanek Planszówka oficjalnie patronują nam medialnie (śledźcie proszę ich strony czy FB i linkujcie/lajkujcie wpisy na nasz temat)


2. AKTUALIZACJA Konkurs - Startuje oficjalnie dzisiaj - równocześnie na Board Times i na Przystanku Planszówka. Ostatecznie jednak przekonano mnie by nagrodzić 2 osoby - dlatego będzie do wygrania dowolny dodatek i dowolny mały (zestaw przygodowy). Wygrać będą mogli wszyscy którzy zakupili/zakupią dodatek CJ od 5 maja do 21 maja. Z powodów formalnych będzie konkurs (trzeba będzie wysłać oprócz potwierdzenia zakupu także hasło reklamowe dla WP:LCG) a nie losowanie jednak poproszę o pomoc w wyborze ofiarodawców więc każdy będzie miał szanse (bo każdy będzie oceniał wg swoich kryteriów).

Ofiarodawcy:
Dzięki ofertom mojej i użytkowników - Schen, Kulgan, Zwieżak (forum galakta), Rune, godpuppet, sqb1978, Marvin (forum gry-planszowe) mamy już łącznie 180 złotych na nagrody. Myślę że dzisiaj jeszcze roześlę do Was prośby o wpłaty (będą nieco niższe niż zaoferowane).

3. Postępy (na podstawie deklaracji na forach, trzeba pamiętać że faktyczna liczba powinna być wyższa jeżeli sklepy domawiają z Galakty więcej kopii)
Uwaga: powoli się gubię w tych liczbach, należy je traktować z przybliżeniem:
- AKTUALIZACJA forum gry planszowe.pl: 13
- AKTUALIZACJA forum galakta: 8
Jeżeli ktoś miałby czas policzyć to jeszcze raz od początku to byłbym wdzięczny.


4. Tekst/Recenzja - AKTUALIZACJA Wstępny artykuł przedstawiający WP:LCG poszedł - proszę o linkowanie/komentarz. Wprowadzenie do Czarnych Jeźdźców jest gotowe powiedziałbym w 75%, natoimiast muszę zacząć grać w scenariusze a czasu mało! Link do roboczej wersji tekstu

5. Wsparcie sklepów -
- xjoy.pl - rabat na CJ- LINK
- Niska cena dodatku jest też na Morgardzie (choć nie ma to związku z naszą akcją)
- NEW Pod koniec akcji (ostatni tydzień) będę sugerował zakupy w Galakcie żeby nie było opóźnienia w "zliczeniu" zakupu.
- NEW Board Times obiecał nam napisać do innych sklepów z prośbą o wsparcie.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 12:04 przez wojo, łącznie zmieniany 5 razy.
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: Andy »

wojo pisze:3. Postępy
Czy tu chodzi o zliczanie tych, którzy kupili Czarnych Jeźdźców? Jeśli tak, to ja kupiłem w czwartek, 8 maja, w Planszomanii.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: wojo »

Dzięki Andy! Dopisałem jeszcze jedną kopię.

W postępach staram się zliczać liczbę sprzedanych CJ na podstawie deklaracji z forów. Liczba ta oczywiście jest mocno przybliżona (bo pewnie nie wszyscy dają znać na forach a i ja mogłem coś źle policzyć), ale daje myślę przybliżony obraz. Ogólnie wydaje mi się że jesteśmy blisko celu ale nie chcę być hurraoptymistą, a później usłyszeć że zabrakło kilku egzemplarzy. Zwłaszcza że te ostatnie kilka egzemplarzy będzie najtrudniejsze do osiągnięcia - trzeba nam dotrzeć do ludzi spoza forów!
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana

Post autor: jax »

Też zakupiłem Czarnych Jeźdźców.
Jestem pod wrażeniem całej akcji.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
ODPOWIEDZ