Marvel Dice Masters (Mike Elliott, Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
parasite
Posty: 249
Rejestracja: 26 lis 2012, 08:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: parasite »

zbajszek pisze:
Spokojnie nigdy turniejowo nie grałem więc nie mam mentalności "zabić za wszelką cenę" tylko raczej dobrze się bawić ;). Także jak coś to udostępnię swoją kolekcję na czas gry ;).
ooo i to mi się podoba :)
jak rozpakujesz boostery, to wyślij na priv listę z dublami. do mnie w tym tyg. też ma ma coś przyjść, więc będzie można się wymienić
Awatar użytkownika
Catra
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2014, 19:33

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Catra »

A potem się dziwić, ze towar wyprzedany :P
grucha
Posty: 362
Rejestracja: 08 paź 2006, 08:18
Lokalizacja: Szamotuły, k/Poznania
Has thanked: 14 times
Been thanked: 5 times

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: grucha »

I do mnie w końcu dojechały boosterki.
25 paczuszek:
22 commony (+9 powtórzen), 11 uncommonów, 7 rarów i 1 super-rar (Mr. fantastic).

Ehh dlaczego nie zamówiłem więcej ... :)
Pochodzenie człowieka od małpy jest prywatną sprawą każdego z nas.
Hyde
Posty: 54
Rejestracja: 08 kwie 2012, 21:41
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Hyde »

Też dostałem swoje boosterki.
20 paczuszek:
18 commonów (+4 powtórzenia), 11 uncommonów, 6 rarów i 1 super-rar (Green Goblin).
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: rastula »

Hyde pisze:Też dostałem swoje boosterki.
20 paczuszek:
18 commonów (+4 powtórzenia), 11 uncommonów, 6 rarów i 1 super-rar (Green Goblin).

to nieźle - też wziąlem "skromne" 20 - i bym się na taki zestaw nie obraził...
Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Posty: 131
Rejestracja: 28 sty 2010, 20:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Don_Silvarro »

Catra pisze:A potem się dziwić, ze towar wyprzedany :P
Boostery na kartki :-p

Ja na razie skromnie wziąłem 16 paczek, ale nie narzekam, bo w tych 16 trafiłem 5 eRek - Nova, Nick Fury, Venom, War Machine i Vibranium Shield. Zaczynam rozważać zakup boxa na koniec miesiąca :P
Awatar użytkownika
Catra
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2014, 19:33

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Catra »

Ale wy mnie irytujecie . A moje dotrą dopiero jutro :(. Mam nadzieje, że też będzie super rare.
Furia
Posty: 730
Rejestracja: 27 lut 2012, 23:13

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Furia »

Ciekawe kiedy moje dotrą. Widzę, że Trolle jeszcze nie wysłały.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: kwiatosz »

Im więcej czytam w tym temacie tym bardziej żałuję, że w ogóle nie jestem fanem uniwersum... Nie mogli zrobić jak ludzie, w temacie Gry o tron? ;)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
NTomasz
Posty: 646
Rejestracja: 04 maja 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: NTomasz »

albo władcy pierscieni albo kucyków ponny albo kosmitów albo star warsów albo motomyszy z marsa!
ale poczekajmy! :D może doczekamy się spolszczenia na miare COUP :D i wtedy będzisz mógł sobie turlać kostkami Tuska Merkel i Putina :P
Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Posty: 131
Rejestracja: 28 sty 2010, 20:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Don_Silvarro »

Heroclix wydawany przez to samo wydawnictwo w podobnym formacie też zaczynał od Marvela i DC, a obecnie istnieją sety związane tematycznie z Władcą Pierścieni, Halo, Assassin's Creed, Star Trek, DOTA, Yu-Gi-Oh, Street Fighter i diabli wiedzą co jeszcze. I wszystko kompatybilne ze sobą. Więc jest szansa na wszelakie kostkowe dziwadła w przyszłości :P
NTomasz
Posty: 646
Rejestracja: 04 maja 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: NTomasz »

gandalf z hulkiem wspierany przez pikaczu to mało fajna wizja jak dla mnie :D
Awatar użytkownika
kudlacz135
Posty: 645
Rejestracja: 15 sie 2013, 21:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: kudlacz135 »

NTomasz pisze:gandalf z hulkiem wspierany przez pikaczu to mało fajna wizja jak dla mnie :D
Ale gdyby pomagał im Batman strzelający Hadouken'em ujeżdżając przy tym Błękitnookiego białego smoka, to dla mnie wszystko jest już ok :)

A tak btw. jest karcianka o kucykach przecież: http://boardgamegeek.com/boardgame/1497 ... -card-game
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Gambit »

NTomasz pisze:albo władcy pierscieni
Wersja w universum Władcy Pierścieni jest przewidziana.
NTomasz
Posty: 646
Rejestracja: 04 maja 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: NTomasz »

tak wiem będą wszystkie wersje jakie sa w heroclixach zapewne docelowo :D bo jak już są licencje to trzeba bić pieniążki! nie wiem no dla mnie to flaveorowe MEH!
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Gambit »

NTomasz pisze:tak wiem będą wszystkie wersje jakie sa w heroclixach zapewne docelowo :D bo jak już są licencje to trzeba bić pieniążki! nie wiem no dla mnie to flaveorowe MEH!
Nikt Ci nie każe kupować wszystkiego jak leci. Ja się pewnie skupię tylko na Marvelu i DC.
Awatar użytkownika
kudlacz135
Posty: 645
Rejestracja: 15 sie 2013, 21:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: kudlacz135 »

Gambit pisze:
NTomasz pisze:tak wiem będą wszystkie wersje jakie sa w heroclixach zapewne docelowo :D bo jak już są licencje to trzeba bić pieniążki! nie wiem no dla mnie to flaveorowe MEH!
Nikt Ci nie każe kupować wszystkiego jak leci. Ja się pewnie skupię tylko na Marvelu i DC.
Prawda to, ale... Ja bym jednak kupił starter z Pikachu, choćby po to, żeby go wyciągać, gdy ktoś z zaskoczenia zażąda pojedynku z Supermanem :)
NTomasz
Posty: 646
Rejestracja: 04 maja 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: NTomasz »

Gambit pisze:
NTomasz pisze:tak wiem będą wszystkie wersje jakie sa w heroclixach zapewne docelowo :D bo jak już są licencje to trzeba bić pieniążki! nie wiem no dla mnie to flaveorowe MEH!
Nikt Ci nie każe kupować wszystkiego jak leci. Ja się pewnie skupię tylko na Marvelu i DC.
nie zmusza! ale czasem sam producent poprzez powerlvl i zmyslne wplatanie pewnych elementów zmusza graczy do kupowania produktów...
AKURAT pokemony to bym kupował bo wspominam je wspaniale z lat szkoły podstawowej a na karciance zaczynały się wszelakie aktywności kolekcjonerskie handlowe itp!
Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Posty: 131
Rejestracja: 28 sty 2010, 20:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Don_Silvarro »

nie zmusza! ale czasem sam producent poprzez powerlvl i zmyslne wplatanie pewnych elementów zmusza graczy do kupowania produktów...
Akurat w Heroklikach najsilniejsze drużyny to takie nie tylko złożone z jednego uniwersum, ale też z jednej 'paczki' czyli Avengers, X-Men, Justice League etc, bo mają najsilniejsze synergie i dodatkowe umiejki, jeśli są razem.

W Dice Masters jest jeszcze naturalnie za wcześnie, żeby się w tym temacie wypowiadać (i pewnie będzie za wcześniej co najmniej przez 4-5 setów), ale takie postaci jak Nick Fury, Dr Doom, Magneto czy promka Teamwork to jak dla mnie pierwsza jaskółka pójścia w podobną stronę 'tematycznych' drużyn.
NTomasz
Posty: 646
Rejestracja: 04 maja 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: NTomasz »

Don_Silvarro pisze:
nie zmusza! ale czasem sam producent poprzez powerlvl i zmyslne wplatanie pewnych elementów zmusza graczy do kupowania produktów...
Akurat w Heroklikach najsilniejsze drużyny to takie nie tylko złożone z jednego uniwersum, ale też z jednej 'paczki' czyli Avengers, X-Men, Justice League etc, bo mają najsilniejsze synergie i dodatkowe umiejki, jeśli są razem.

W Dice Masters jest jeszcze naturalnie za wcześnie, żeby się w tym temacie wypowiadać (i pewnie będzie za wcześniej co najmniej przez 4-5 setów), ale takie postaci jak Nick Fury, Dr Doom, Magneto czy promka Teamwork to jak dla mnie pierwsza jaskółka pójścia w podobną stronę 'tematycznych' drużyn.
chodziło mi bardziej o to że niektóre sety mogą być tak dobre swym power lvlem że nie tyle będzie się chciało mieć jedną kosteczkę aby go wcisnąć gdzieś co właśnie będzie się defakto zmuszonym aby np turniejowo grać czymś bo to akurat wyszło i jest mocne bardzo :)
ale to są takie luźne przemyślenia i oczywiście jeszcze dużo czasu upłynie... ja tak tylko sobie marudzę i dywaguję coby zabić czas oczekując na moje przeklęte kosteczki!
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: kwiatosz »

Władca pierścieni już nieco bliżej, a Street Fighter to must have ;) Ok, to czekam co z tego będzie :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Martin_Valdez »

Oczywiście nikt bogatemu nie zabroni, ale cholera pójście we wszystko co wydadzą to niezła rzeź finansowa :) Ogólnie będę zadowolony jak zbiorę Avengers vs. X-Men. Nie wiem czy będę wchodził w inne wersje. Na BGG znalazłem w fotkach z Marvel Dice przykład, jak niebezpieczna to może być zabawa :) Oprócz zdjęcia polecam przeczytać komentarze, gdzie zabiera głos sam autor :) http://www.boardgamegeek.com/image/2019 ... s-vs-x-men
Awatar użytkownika
conus
Posty: 293
Rejestracja: 17 kwie 2009, 17:08
Lokalizacja: opacz kolonia - prawie wawa
Has thanked: 1 time

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: conus »

Opamiętajcie się póki jeszcze jest czas… CCG to ZŁO :D
to jest tylko moja subiektywna opinia a nie Obiektywna Prawda Objawiona
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: Gambit »

conus pisze:Opamiętajcie się póki jeszcze jest czas… CCG to ZŁO :D
Ufff...na szczęście to nie jest CCG, tylko CDG :lol:
Awatar użytkownika
kudlacz135
Posty: 645
Rejestracja: 15 sie 2013, 21:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Marvel Dice Masters

Post autor: kudlacz135 »

Spokojnie, tutaj nikt nie jest uzależniony. Ja na przykład mam pełną kontrolę nad tym co robię, mogę z tym zerwać kiedy tylko będę chciał. Poza tym CDG to zupełnie coś innego niż CCG, nie niszczy tak organizmu, nie uzależnia, to przecież nie jest szkodliwe. Ba! Powiedziałbym nawet, że jest całkiem zdrowe :)
ODPOWIEDZ