[Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - MARZEC - 29

Post autor: KubaP »

Andreus pisze:Będę w niedziele, pewnie po 11, ewentualnie godzinę wcześniej jeśli pojawi się ciekawa propozycja. Jak zwykle zapakuję jakieś Euro.
Andreus, my niestety musimy jutro spasować :(
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1347
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 562 times
Been thanked: 284 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - MARZEC - 29

Post autor: Atamán »

Ja wpadnę ok. 11, chętnie zagram w cokolwiek (:
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - MARZEC - 29

Post autor: Maxxx76 »

Wszystkich chętnych amatorów gier planszowych zapraszamy na dzisiejsze spotkanie w Ryżowej 44:-) Zaczynamy przed 17:-)
Awatar użytkownika
merneit
Posty: 61
Rejestracja: 25 kwie 2013, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - CZERWIEC

Post autor: merneit »

Coś cicho o następnej Kostce... Jeżeli dobrze pamiętam miała być w wersji XXL w weekend 31.05.-01.06.2014. Czy to wciąż aktualne? Na FB też brak wydarzenia czy promocji...
Agnieszka (aniaga)

My Precioussss

Sprzedam
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - CZERWIEC

Post autor: Zgrzytt »

Długo niestety tym razem musieliście czekać na kolejną edycję Rzuć Kostką, ale doczekaliście się :) Tym razem i WYJĄTKOWO będzie to spotkanie jednodniowe, ale o wydłużonym czasie, co zobaczycie w danych poniżej :) Czego możecie się spodziewać...Jak zwykle nowych gier, a pojawiło się ich trochę zachęcam do odwiedzenia blogu (http://rzuckostka.blogspot.com/), gdzie możecie zobaczyć zaktualizowana listę gier. Przypominam tylko, że to jest spis gie, jakie posiadam! Jeśli chcecie by jakis tytuł znalazł się na 100 % w dniu kiedy wpadniecie, to dajcie mi znać inaczej musicie liczyć na mój gust :) Co do dużej Kostki, odbędzie się, ale z uwagi na masę ludzi która się zgłosiła do pomocy z fajnymi pomysłami, musiałem ją przesunąć na 4-5 października ;)

Czas: 7 czerwca 2014 r.

Godziny trwania: 10:00 - 21:00!!!

Miejsce: 3 SLO Białostocka - Białostocka 4 (budynek Społecznego LIceum Ogólnokształcącego), Warszawa

Wejście: 5 zł

Na miejscu jak zwykle mini bufecik dla gości, jak i herbata w ilościach ile chcecie ;)

Zapraszam Was jak i Wy zapraszajcie znajomych :) Tak, jak zwykle będzie gra do wylosowania, jaka? Jeszcze nie wiem, ale na dniach powiem :)

Strona Wydarzenia na FB (KLIKAJCIE KTO BĘDZIE TO RPZYNIOSĘ WIĘCEJ CIASTEK!!!)
https://www.facebook.com/events/5691475 ... &source=49

Strona Konwentu (w tym aktualna lista gier)
http://rzuckostka.blogspot.com/
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Odp: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - 7 czer

Post autor: SeeM »

Dawno mnie nie było. O ile pamiętam, to pierwsze kostki były do 21 i chętnie podtrzymam stare tradycje. :)

+
+ (BGG)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - 7 czerwca!

Post autor: jax »

Postaram się zmobilizować i przeorganizować żeby być.
Kto jeszcze planuje?
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1348
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 125 times
Been thanked: 86 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - 7 czerwca!

Post autor: nahar »

Ja się postaram przyjść. Zagram w cokolwiek, z naciskiem na coś czego nie znam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - 7 czerwca!

Post autor: Zgrzytt »

Niestety z uwagi na dość mocną chorobę na którą zapadłem, muszę Kostkę odwołać.....ale powinniśmy się zobaczyć w lipcu...przepraszam wszystkich, ale nie dam fizycznie rady....
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa]Spotkanie Fanów Gier Planszowych - 7 czerwca!

Post autor: jax »

Zgrzytt pisze:Niestety z uwagi na dość mocną chorobę na którą zapadłem, muszę Kostkę odwołać.....ale powinniśmy się zobaczyć w lipcu...przepraszam wszystkich, ale nie dam fizycznie rady....
Ups! Akurat wtedy, gdy po tylu nieobecnościach pod rząd zdecydowany byłem przybyć. Fatum jakieś...
Cóż zwalnia się sporo czasu w weekend...

Życzę zdrowia!
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
iapetus
Posty: 226
Rejestracja: 27 lut 2012, 09:54
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: iapetus »

To może jakieś zastępstwo? Na YT regularnie pojawia się przynajmniej trójka dobrych kandydatów:) Oczywiście zrozumiałe jest, jeśli chcesz całą sławę i chwałę zachować tylko dla siebie...;)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: SeeM »

A czy jest jakieś inne sobotnie miejsce, w którym można by spędzić kilka godzin na graniu? Umawiam się z ludźmi spoza Warszawy i każda zmiana terminu oznacza dla nas kolejne 3-4 miesiące czekania na odpowiadający dzień.

W Agresorze prawie nikogo w soboty nie ma, więc trochę ryzykownie iść i liczyć na szczęście.
+ (BGG)
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Maxxx76 »

Jaka dzielnica was interesuje? :-)
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Maxxx76 »

I czy liczycie na towarzystwo czy chcecie grać we własnym gronie?
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: SeeM »

Maxxx76 pisze:I czy liczycie na towarzystwo czy chcecie grać we własnym gronie?
Grono mamy, tym razem dwuosobowe, potrzebujemy tylko stołów.
+ (BGG)
Awatar użytkownika
Micelius
Posty: 758
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Micelius »

Możecie iść do klubu Agresor, czyli na wydział Inżynierii Środowiska na Politechnice (Nowowiejska 20). z tym, że w weekendy tam spotkania są nie zawsze, a ludzie z zewnątrz mogą nie dostać klucza. Ale po pierwsze, jest duża szansa, że będzie ktoś ze stałych bywalców, a po drugie, możecie się popytać na odpowiednim wątku na forum... powodzenia :)
Niech garby waszych wielbłądów będą zawsze tłuste!
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Paskudnik »

Qrde Piotrek, nie było żadnego info o tej kostce ani na kanale, ani na blogu który mam w RSSach specjalnie po to - całe szczęście, że trafiłem na ten wątek:P Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że są jeszcze niedobitki ludzi, którzy żyją bez facebooka :>
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Tyrogus
Posty: 54
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Tyrogus »

W ostatnich odcinku "Znalezionych w sieci" było zaproszenie. ;)
Awatar użytkownika
iapetus
Posty: 226
Rejestracja: 27 lut 2012, 09:54
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: iapetus »

Paskudnik pisze: Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że są jeszcze niedobitki ludzi, którzy żyją bez facebooka :>
Pytanie, czy z tego powodu my musimy czytać żale we wszystkich wątkach po kolei? Co informacja o wydarzeniu, to płacz że "ja nie mam facebooka". Nikt mieć nie zabrania. A ja się dowiedziałem nie z FB, tylko z aktualizacji w tym wątku. Maila chyba masz, zasubskrybować wątek możesz? Zresztą o czym rozmowa, i tak w czerwcu Kostki brak.
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Paskudnik »

iapetus pisze:
Paskudnik pisze: Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że są jeszcze niedobitki ludzi, którzy żyją bez facebooka :>
Pytanie, czy z tego powodu my musimy czytać żale we wszystkich wątkach po kolei? Co informacja o wydarzeniu, to płacz że "ja nie mam facebooka". Nikt mieć nie zabrania. A ja się dowiedziałem nie z FB, tylko z aktualizacji w tym wątku. Maila chyba masz, zasubskrybować wątek możesz? Zresztą o czym rozmowa, i tak w czerwcu Kostki brak.
Z tego co widzę, to osoba która się żali i płacze w tym wątku to Ty, a nie ja. :> Moja wypowiedź była skierowana bezpośrednio do organizatora RK, który zupełnie niedawno napisał mi odnośnie zaplanowanej wcześniej Kostki XL, że "gdyby kostka była, mówiłby o tym głośno na blogu i kanale". Zasubskrybować mogę, ale od dzisiaj, bo dopiero dzisiaj pierwszy raz tu trafiłem.
Na przyszłość proszę, daruj sobie podobne "wnoszące do tematu" wypowiedzi. W szczególności nie życzę sobie być traktowany za wypowiedzi jakichś innych użytkowników. OK?
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
Zgrzytt
Posty: 634
Rejestracja: 31 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Zgrzytt »

Paskudnik pisze:
iapetus pisze:
Paskudnik pisze: Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że są jeszcze niedobitki ludzi, którzy żyją bez facebooka :>
Pytanie, czy z tego powodu my musimy czytać żale we wszystkich wątkach po kolei? Co informacja o wydarzeniu, to płacz że "ja nie mam facebooka". Nikt mieć nie zabrania. A ja się dowiedziałem nie z FB, tylko z aktualizacji w tym wątku. Maila chyba masz, zasubskrybować wątek możesz? Zresztą o czym rozmowa, i tak w czerwcu Kostki brak.
Z tego co widzę, to osoba która się żali i płacze w tym wątku to Ty, a nie ja. :> Moja wypowiedź była skierowana bezpośrednio do organizatora RK, który zupełnie niedawno napisał mi odnośnie zaplanowanej wcześniej Kostki XL, że "gdyby kostka była, mówiłby o tym głośno na blogu i kanale". Zasubskrybować mogę, ale od dzisiaj, bo dopiero dzisiaj pierwszy raz tu trafiłem.
Na przyszłość proszę, daruj sobie podobne "wnoszące do tematu" wypowiedzi. W szczególności nie życzę sobie być traktowany za wypowiedzi jakichś innych użytkowników. OK?

Postaram się na przyszłość głośniej o tym mówić i szerzej pisać i trąbić ;) Niestety ciągle leże i nie widze widoków na wyjście przez chorobę z wyrka...postaram sie jakąś małą Kostkę w lipcu zrobić :)
Zapraszam do oglądania moich videorecenzji i subskrypcji kanału:)

Videorecenzje gier planszowych
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Paskudnik »

Zgrzytt pisze:Postaram się na przyszłość głośniej o tym mówić i szerzej pisać i trąbić ;) Niestety ciągle leże i nie widze widoków na wyjście przez chorobę z wyrka...postaram sie jakąś małą Kostkę w lipcu zrobić :)
Mam teraz jeden kanał informacyjny więcej, więc już mi raczej nic nie ucieknie ;)

Ale przede wszystkim - powrotu do zdrowia! Wiem z doświadczenia, że na leżąco trudniej się gra ;) No i czekamy na następną Kostkę :)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: ArniK »

Miałem nie pisać, ale nie wytrzymałem :P Paskudnik nie wiem, w którym "momencie" z Twojego postu można by wywnioskować, że czepiasz się (a może czepiasz to nawet zbyt delikatne określenie, skoro spowodowało taki atak serca u iapetusa), ale jak dla mnie komentarz iapetusa był tak nie na miejscu, że (jak wspomniałem wyżej) aż musiałem to skomentować. A co do kostki, to życzę powodzenia w organizacji, oby tym razem nic nie zawiodło ;-)
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Paskudnik »

No czekamy i czekamy, a tu lipca coraz mniej zostało ;] Będzie ta Kostka?
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Tyrogus
Posty: 54
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa]Rzuć Kostką - czerwiec odwołany! Będzie lipiec

Post autor: Tyrogus »

Jako, że Zgrzytt aktualnie cieszy się urlopem to zakładam, że najbliższa Kostka nie odbędzie się przed końcem sierpnia (w co też wątpię).
ODPOWIEDZ