Nowa Era

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Gottfryd
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2012, 10:15
Lokalizacja: Ozorków

Nowa Era

Post autor: Gottfryd »

Tak dla ścisłości.
Wszystkie karty z produkcją, otwartą lub zamkniętą produkują surowce dla właściciela w fazie produkcji. Dodatkowo można do nich wysyłać robotników, i wtedy produkują jeszcze raz, zgodnie z zasadami? W zasadach jest o wysyłaniu swoich robotników tylko do swojej lokacji z regułą akcji, a do lokacji przeciwników tylko takich z regułą produkcji otwartej. Czyli do swojej lokacji z produkcją otwartą, albo zamkniętą już nie można? Jakoś tak nie do końca to jest jasne.
Robotnik wysłany do lokacji innego gracza, zwiększa limit robotników tego innego gracza i może on wtedy wykorzystać większą ich liczbę w tej turze?
Grishnak
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2014, 12:46
Has thanked: 1 time

Re: Nowa Era

Post autor: Grishnak »

Karty, które produkują dla Ciebie surowce w fazie produkcji (produkcja otwarta lub zamknięta), nie pozwalają Tobie wysyłać do nich swoich robotników po "dodatkowe" surowce. Może to za to zrobić przeciwnik, ale tylko do lokacji z produkcją otwartą. I wtedy ten robotnik przechodzi do Twojej puli robotników na tą turę.
Do swoich lokacji można wysyłać robotników tylko po to, aby wykonać akcję z danej lokacji.
Awatar użytkownika
jolietjake
Posty: 849
Rejestracja: 21 lip 2012, 11:28
Lokalizacja: Warszawa / Sosnowiec
Been thanked: 1 time

Re: Nowa Era

Post autor: jolietjake »

Potwierdzam w pełnej rozciagłości powyższą odpowiedź :wink:
Joliet Jake na BGG
Gottfryd
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2012, 10:15
Lokalizacja: Ozorków

Re: Nowa Era

Post autor: Gottfryd »

Mógłbym prosić o zamknięcie lub nawet usunięcie tego całego wątku. :)
Znalazł się szukany, a nie odnaleziony przeze mnie inny wątek, gdzie jest wszystko co chciałem wiedzieć.
Jak będę miał inne pytania to tam będę pytał.
Z góry dziękuję i przepraszam za moje gapiostwo. :)
ODPOWIEDZ