Blue Moon City - koszulki

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Papryk
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2006, 11:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Blue Moon City - koszulki

Post autor: Papryk »

Czołem,
Jakie koszulki do Blue Moon City (Galakta) polecacie?

Swoją drogą - wydawcy mogliby w gruncie rzeczy polecać koszulki, które pasują do ich gier i vice versa - producenci koszulek reklamować swoje koszulki jako pasujące do konkretnych gier. Szerokie pole do marketingowych sojuszy (choć raczej nie na polskim rynku). Sugerowałem też Natanielowi, żeby rebel.pl przy opisach gier informował, jakie koszulki z jego oferty pasują do konkretnej gry. Nie doczekałem się odpowiedzi :roll:
"Insane sort of innocence" - Sean Penn o Björk
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Blue Moon City - koszulki

Post autor: Nataniel »

Papryk pisze:Sugerowałem też Natanielowi, żeby rebel.pl przy opisach gier informował, jakie koszulki z jego oferty pasują do konkretnej gry. Nie doczekałem się odpowiedzi :roll:
Przy czesci gier informuje od dawna - nie wszystkie gry mamy jednak otwarte i nie zawsze wiemy. Na przyklad nasz BMC aktualnie gdzies wsiakl i nie moge sprawdzic :)
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Papryk
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2006, 11:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Post autor: Papryk »

Nataniel, jakoś informacji o koszulkach do kart z gier planszowych nie znalazłem. Przy karciankach kolekcjonerskich - owszem, są, z tym, że ja akurat nie bawię się w CCG. Może wartoby dodać takie informacje w przypadku gier planszowych z kartami? Tak się czepiam, w imię doskonalenia rynku :)

Może inni forumowicze mają jakieś doświadczenia z koszulkami do BMC w polskiej edycji (nie wiem, czy karty angielskie albo niemieckie mają ten sam rozmiar)?
"Insane sort of innocence" - Sean Penn o Björk
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Papryk pisze:Nataniel, jakoś informacji o koszulkach do kart z gier planszowych nie znalazłem.
http://www.rebel.pl/product.php/1,1010/ ... ties-.html - Pasujące koszulki: żadne

http://www.rebel.pl/product.php/1,1010/ ... szowe.html - Pasujące koszulki: mini

http://www.rebel.pl/product.php/1,1010/ ... chkin.html - Pasujące koszulki: mini

i tak dalej :) Nie wszedzie jest info, ale tak naprawde do wiekszosci gier planszowych nie pasuja zadne koszulki. O ile pamietam karty do BMC (duze), to tez nie beda tam pasowaly zadne koszulki.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Papryk
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2006, 11:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Post autor: Papryk »

O, faktycznie, zwracam honor :)

Wezmę karty i podjadę do sklepu sprawdzić. Doniosę o wynikach śledztwa.
"Insane sort of innocence" - Sean Penn o Björk
Awatar użytkownika
Papryk
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2006, 11:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Post autor: Papryk »

Wieści z koszulkowego frontu: do kart z BMC pasują koszulki węższe od tzw. standardowych, np. Mini Deck Protector firmy Ultra-Pro (nabyłem, założyłem, ucieszyłem się).
Dużo zabawy z BMC życzę!
"Insane sort of innocence" - Sean Penn o Björk
ODPOWIEDZ