Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie (Ignacy Trzewiczek)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2337
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 578 times
Been thanked: 933 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Galatolol »

Azz, Chlastbatem - możecie po prostu zignorować te minidodatki i wtedy nie będziecie mieli kłopotu z ich wyglądem czy wykonaniem. Nie są one niezbędne do gry. Reakcja wielu osób na te posty rzeczywiście jest żenująca, ale wasze "problemy" faktycznie wydają się być absurdalne.

Adamso97 - scenariuszy akurat nie można traktować w ketegoriach prezentu, bo już przed premierą zapowiedziano, że będą za darmo dodatkowe, dzięki czemu niektórzy (ci co się bali o regrywalność gry z tylko 8 misjami) chętniej kupili podstawkę.
azz
Posty: 700
Rejestracja: 12 kwie 2014, 00:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: azz »

Galatolol,

absurd absurdem. Inna mentalność. Są różni ludzie i różni gracze. Nie jestem i nigdy nie będę takim rodzajem, który kupi grę i ponakleja polskie tłumaczenia. Dla mnie jest to niszczenie. Nie znoszę też, jeśli gry z dodatkami są w różnych wersjach językowych, choć znam języki. Nie lubię też różnic w wykonaniu "tych samych" elementów. Nie znoszę zniszczeń. Nienawidzę rozwalonych pudełek (kurczę, jak to czytam, to może mam jakieś natręctwo :)).

Chciałem tylko zwrócić (zwiększyć) uwagę, że gdyby Portal wcześniej "ogarnął temat", to dodatkowe dyski i druki raczej nie niosłyby żadnego narzutu, wszak mogli zamówić wraz z elementami trzeciej edycji. Zamiast zestawu dodatków, byłby to conversion kit za 10 zł więcej. Tyle. Podkreślam również, że fantastycznym jest, że będąc na fali potrafią zmniejszyć marżę ładując do pudła więcej elementów.

Ludzie się pienią o "Usrój", ludziom nie pasuje inny rewers kart do dodatków do gier w innych wersjach językowych. Dla jednych gra traci na grywalności z literówką na planszy, dla innych własnie wówczas, gdy elementy nie są spójne. Dla mnie "Usrój" jest uroczy : )

Cieszę się, że proponujesz mi 'zignorowanie'. Ale nie, dzięki. Nie mam wrażenia, żebym miał ostro najeżdżać na Portal, a w odpowiedzi mam "absurdalny" i "zignoruj". Kupuję gry, kupuję dodatki, kupuję minidodatki.
Wspomogę rabatem 11% Planszostrefa, 7% 3Trolle
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: ChlastBatem »

Adamso97 pisze:
ChlastBatem pisze:Czy ja Cię w jakieś sposób obraziłem publicznie, że piszesz takie gówna? Po pierwsze nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem (swoją drogą mam nadzieję, że nigdy nie poznam takiego prymitywa jak tY). Po drugie jesteś hipokrytą bo bałbyś mi się powiedzieć to w oczy co niby napisałeś odważnie na forum. Takich cwaniaków jak Ty jest sporo co potrafią skakać na innych tylko przez internet, bo w prawdziwym życiu jest się szarą myszką. Moim zdaniem byś idealnie pasował do Bonzo i Kobry

Chciałem wypowiedzieć swoje zdanie i tyle. Nie wiedziałem, że tutaj nie można w sposób inteligentny i spokojny porozmawiać.
Ktoś tu mówił coś o inteligentnej rozmowie?? :lol:
Niestety musiałem zniżyć się do poziomu tego prymitywa aby mógł on zrozumieć mój przekaz. Tyle w temacie i przestańcie to rozdrapywać bo tylko się ośmieszacie broniąc jakiegoś gimnazjalistę :lol:


AZZ,

mam podobne spostrzeżenia i w pełni Cię rozumiem. Sam lubię mieć ładne, dopracowane i w całości kompatybilne gry. Dla mnie gra planszowa musi cieszyć oko. Żadne półśrodki i zamienniki mnie nie interesują. Każda grafika na karcie czy planszy to dodatek estetyczny i pomoc wizualizacji. Porusza to naszą wyobraźnię. Dlatego tak ważna jest estetyka gry i jej zgodność. Np. mając nowe drewienka z 3 edycji zakupione w sklepiku będą totalnie bezużyteczne w pierwszym scenariusz (z 2 edycji czy 1), ponieważ tam są pola na tzw. kwadraciki. W tym momencie dochodzi do zgrzytu. Wiadome jest, że kupić samych nowych scenariuszy nie mogę w sklepiku bo ich nie ma. Takich spraw i szczegółów jest sporo. Takie uwagi są na wagę złota bo dzięki temu wydawnictwo nauczy się i zrozumie niektóre problemy i w przyszłości zaowocuje to w produkty bez zarzutu.

Jeśli ktoś nie przyjmuje krytyki/uwag i tylko reaguje na pochwały... no to chyba jednak coś jest nie tak.

Dla mnie Robinsona to gra świetna! Gratulacje wszystkim, którzy przy niej poświęcili czas aby ona działa. Do drugiej edycji wraz z dodatkiem było wszystko w porządku. Natomiast ta 3 edycja (parę bonusów) jak i mini dodatki, posiadają problemy z kompatybilnością z poprzednimi edycjami i tyle.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2623
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 142 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: sqb1978 »

Nikt nigdy nie powiedział, że muszą być kompatybilne bo nie muszą. To nowe wydanie gry. Jak chcesz to kup tą wersję a starą odsprzedaj.
Fakt, że nowe elementy pojawią się do kupienia osobno, to jest ukłon w stronę klienta. Niestety niektórzy traktują to jakby ich to skrzywdziło.

Zresztą... jeśli Ci się to nie podoba to decyduj portfelem. Innym się podoba i co? czyje zdanie jest ważniejsze? Po co to całe bicie piany?
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: vojtas »

O ile nie podzielam w żadnej mierze narzekania Chlasta i jestem wdzięczny Portalowi i Trzewikowi za ich ciężką pracę, chciałbym zwrócić uwagę, że zmiana ikonografii surowców w Robinsonie Edycja Gra Roku powoduje, że pojawia się graficzny zgrzyt z Wyprawą Beagle'a. Nie jest to coś, co psuje rozgrywkę, nie jest to też w żadnej mierze kaliber Usroju ;) - to po prostu pewna niespójność. Teraz pytanie: jeśli powstanie drugi dodatek, to będzie on miał ikony z druku 1-2 czy też z EGR? Portal w dążeniu do ideału - a myślę, że do niego dąży - powinien pamiętać o tej kwestii w swoich następnych grach, by ikonografia zawsze się ze sobą zgadzała. Jak mówię, nie jest to coś, co jakoś specjalnie przeszkadza, ale warto o tym wspomnieć, by Portal po prostu zdał sobie z tego sprawę.
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 268
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 78 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Poochacz »

sqb1978 pisze:Nikt nigdy nie powiedział, że muszą być kompatybilne bo nie muszą. To nowe wydanie gry. Jak chcesz to kup tą wersję a starą odsprzedaj.
Fakt, że nowe elementy pojawią się do kupienia osobno, to jest ukłon w stronę klienta. Niestety niektórzy traktują to jakby ich to skrzywdziło.
Zgadzam się. To jest nowa edycja więc zawartość gry może nieco ulec modyfikacjom. Czy minidodatki muszą być kompatybilne wizualnie z poprzednimi edycjami? Nie. Kupiłeś wcześniej spójny produkt za który zapłaciłeś. Chcesz mieć dodatek mimo to? Możesz sobie wydrukować albo dokupić - plus dla Portalu że daje tą możliwość. Ale trzecia edycja to produkt odrębny i nigdzie nie było napisane, że technicznie będzie wyglądać tak samo jak druga. Jak długo miałaby istnieć ta kompatybilność? Rok, dwa, pięć lat? Czy mógłbym mieć pretensje do twórcy np. Talismana że 2 edycja była taka marna a w 4-tej dał figurki?
Krytyka zawsze jest mile widziana - o ile jest KONSTRUKTYWNA. Czepianie się że Portal zrobił dodatek "Marynarz" a dysków nie dał to jest krytyka w stylu "na złość mamie zajdę w ciążę". Nie jestem długo na tym forum ale Portal zrobił tu na mnie dobre wrażenie, bo potrafi z graczami rozmawiać, zamiast zasady "masz tą grę i się wypchaj". Do zarzutów też w pewnym stopniu się odnosił ale chyba nie sądzisz że będzie się użerać z każdym kto powie że "on chce inaczej" bo brakłoby im czasu na tworzenie i wydawanie gier
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: ChlastBatem »

sqb1978 pisze:Nikt nigdy nie powiedział, że muszą być kompatybilne bo nie muszą. To nowe wydanie gry. Jak chcesz to kup tą wersję a starą odsprzedaj.
Fakt, że nowe elementy pojawią się do kupienia osobno, to jest ukłon w stronę klienta. Niestety niektórzy traktują to jakby ich to skrzywdziło.
To powiedz mi jedną rzecz. Po jakiego grzyba w takim razie są sprzedawane niektóre elementy z nowej edycji w sklepiku skoro nie są kompatybilne ze starą? Gracz ze starą wersją nie kupi bo jak mówisz ma już gotowy produkt i nie bawi się w nowości, które nie współgrają. Gracz natomiast z nową grą roku (3 edycja) nie kupi również tych dodatków bo dostał je w pudełku z grą. Czy teraz widzisz te błędne koło? Napisałem to bardzo łopatologicznie. Wydawnictwo tego może do końca dobrze nie przemyślało. Chcieli dobrze ale wyszło jak wyszło.

Inny forumowicz znalazł kolejny mankament, którego nawet dla mnie nie jest istotny (odnośnie ikonografii). Wypowiedział się. To jest jego zdanie i tyle. Trzeba uszanować to (zgodzić się z nim lub nie) czy może obrażać od razu jak macie w zwyczaju tutaj?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1149
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 202 times
Been thanked: 98 times

Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: zioombel »

Ja chętnie kupie mimo, że mam stara edycje i bardzo sie cieszę, ze mam taka mozliwosc. Sqb1978 pisał konkretnie do Ciebie. Masz ciagle jakies wąty wzięte z kosmosu. I dalej odbieram Twoje wypowiedzi jak trollowanie. Apeluje wiec o nie karmienie trolla.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, 16:51 przez zioombel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 268
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 78 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Poochacz »

ChlastBatem pisze:To powiedz mi jedną rzecz. Po jakiego grzyba w takim razie są sprzedawane niektóre elementy z nowej edycji w sklepiku skoro nie są kompatybilne ze starą? Gracz ze starą wersją nie kupi bo jak mówisz ma już gotowy produkt i nie bawi się w nowości, które nie współgrają.
Czemu nie kupi? Zauważyłem w tym wątku że ludzie podchodzą do nowych elementów pozytywnie i myślą o zakupie jeśli już będzie możliwy. To Ty masz tutaj z tym problem.
ChlastBatem pisze:Inny forumowicz znalazł kolejny mankament, którego nawet dla mnie nie jest istotny (odnośnie ikonografii). Wypowiedział się. To jest jego zdanie i tyle. Trzeba uszanować to (zgodzić się z nim lub nie) czy może obrażać od razu jak macie w zwyczaju tutaj?
Jedna osoba odpisała Ci chamsko (czego nie popieram bo trzeba się nawzajem szanować), nie pozostałeś mu zresztą dłużny nazywając go "prymitywem", "hipokrytą", "cwaniakiem" i "gimnazjalistą", ale prócz tego robisz krucjatę, obrażając wszystkich dookoła, nazywając nas "armią nerdów", mówiąc że "się ośmieszamy", strzelasz fochy bo ktoś potocznie powiedział do ciebie "chłopie" ale nie masz jakoś problemów żeby napisać do kogoś per "człowieku" (a co jeśli jest starszy od ciebie?). Odsądzasz wydawnictwo od czci i wiary, mówiąc że żeruje na graczach i że sytuacja z dyskami jest "co najmniej żenująca" i że same problemy z nimi bo ty musisz sobie znacznik wystrugać. Tylko "ty, ty i ty"...

Vojtas właśnie WYPOWIEDZIAŁ SIĘ - grzecznie, na temat i konkretnie - nie ma to nic wspólnego z twoim "przywaleniem z grubej rury" i rzucaniem się na ślepo na forumowiczów. Nie dziwię się że Portal ci nie odpowiedział bo jeśli tak im sprawę postawiłeś to szkoda ich nerwów
Peter128
Posty: 636
Rejestracja: 23 lip 2012, 15:11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Peter128 »

Chętnie kupię nowe elementy - mam pierwszą edycję. To bardzo fajny gest ze strony wydawnictwa, że pozwalają na ulepszanie swojej wersji. A że drewienka są prostokątne a miejsca na karcie kwadratowe ? I tak nowe drewno jest 100x bardziej klimatyczne niż eurokostki z 1 edycji.
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: ChlastBatem »

Amen! Wybaczcie, że miałem śmiałość wypowiedzieć swoje krytyczne zdanie zamiast gratulować i wychwalać wszystko. Życzę udanych rozgrywek :)

Z mojej strony to wszystko.

PS: Dziękuję za szacunek i kulturę w dyskusji (którą posiadają niektórzy, aż w nadmiarze). :wink:
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: rattkin »

Ja rozumiem że niektórzy chcą ponad wszystko tej spójności i pasowania wszystkiego do wszystkiego. Sam należę do takich osób. Ale, no, lepsze jest wrogiem dobrego. Nie ma dobrego rozwiązania na to. Albo stawiamy spójność ponad nowości i nie dokupujemy dodatków, które nie do końca "pasują", albo robimy kompromis i dokupujemy. Pewnie, że wydawnictwo mogłoby dołożyć wszystkie brakujące komponenty, ale to się nie kalkuluje. Problem z dyskami właściwie nie jest problemem - gra jest na 4 graczy, dysków jest ile trzeba. To nalepki są problemem i to je właśnie można spokojnie wyrugować z całego tego obrazka. Ostatecznie zawsze można poczekać na nową edycję Robinsona, nowego Beagla, sprzedać nieco taniej swoje obecne egzamplarze i kupić nowe wydania - i wszystko będzie spójnie.
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: vojtas »

Umówmy się, ja nie wymagam, by Portal zaczął odświeżać Robinsona - uważam, że scenariusze i nowe karty są już świetnym prezentem. Poza tym i tak im się to nie opłaca, póki mają pełne magazyny. Po prostu chciałbym, by firma w swojej następnej dużej grze (w bliżej nieokreślonej przyszłości) trzymała się jednej wersji ikon przez cały czas (tzn. od podstawki do ostatniego dodatku). A tak w ogóle odnoszę wrażenie, że do wypuszczenia nowych surowców zainspirował Portal autor tych cudeniek. :)
Spoiler:
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: wirusman »

Ja mam pytanie, czy można skasować ostatnie strony wypocin:), nic nie wnoszą do tematu. Ja sam jestem już za stary na takie głupoty i wkurza mnie to ogromnie jak mam pół godziny wolnego czasu w ciągu dnia i zamiast czytać sensowne wypowiedzi użytkowników to wertuje takie g***o.
Bardziej ciekawi mnie jak wyglądają potyczki w robinsonie, jak wygląda nowa edycja, bo sierpień się zbliża razem z moimi urodzinami, a prezentu nie ma:)
Peter128
Posty: 636
Rejestracja: 23 lip 2012, 15:11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Peter128 »

To żeby powiedzieć coś w temacie, to powiem, że za mną pierwsza gra w Livingstone'a. Potwierdziło się, że ten scenariusz to niesłychana bomba fabularna. Tak naprawdę zginęliśmy w drugiej (!) turze. Karta wydarzenia - weź kartę z talii Bestii i walcz z nią na początku następnego dnia. My broni 1, jaguar siła 5. Po 4 rany, morale w dól, pogoda źle, itp Uznaliśmy, że szkoda kończyć tak fajnego scenariusza i nie było żadnego jaguara :lol:

Wracając, mega klimat. Wprost czuje się rosnące napięcie, huśtawkę emocji jaka musiała towarzyszyć Stanleyowi. Odkryliśmy cały możliwy obszar wyspy, znaleźliśmy 5 obozów, ostatni badaliśmy w 9 turze. Dotarliśmy do wycieńczonego Livingstone'a. Nie udało się go uratować, trzeba było zbierać wcześniej zioła, ale nie chcę spoilerować. O ile mając Robinsona ma się kilka różnych gier (scenariusze) to mając Livingstone'a ma się kilka różnych scenariuszy (paragrafówka). Można w niego grać naprawdę dużo razy i się nie znudzi. Warto zrobić wcześnie Dach i nie pozwalać, żeby znaczniki -1pionek do eksploracji się skumulowały. Było świetnie, już się nie mogę doczekać następnej rozgrywki!
Awatar użytkownika
lintu
Posty: 244
Rejestracja: 26 lut 2011, 21:57
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: lintu »

Wiadomo coś o dacie premiery? "Koniec czerwca/początek lipca" wskazywałby, że jeszcze w tym tygodniu?
Awatar użytkownika
Sarna
Posty: 316
Rejestracja: 21 lut 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Sarna »

Info z Portalowego fejsbuka:
Dobra wiadomość dla wszystkich rozbitków - Robinson Crusoe jeszcze w tym tygodniu będzie w naszym magazynie! Promocyjną cenę utrzymujemy do niedzieli, ale z wysyłką zwlekać nie będziemy:).
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: hamanu »

pytanie z innej beczki
trafil sie niekompletny egzemplarz
Chodzi dokładnie o Karty Tajemnic-> Karty pułapek (instrukcja mówi o 13 kartach a brakuje 1 ):
Są:
1. Ukryta lina
2. Stara dzida
3. Sieć
4.Nieszczęśliwa Przygoda
5. Dmuchawka
6. Zapadło się
7. Dziwne schorzenie
8. Trucizna
9.Otumaniony
10. Przeraźliwy krzyk
11.Zapadnia
12. Ostrze
13. ???????????

Ktos moze podpowiedziec ktorej karty brakuje?
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Hyde
Posty: 54
Rejestracja: 08 kwie 2012, 21:41
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Hyde »

hamanu pisze:pytanie z innej beczki
trafil sie niekompletny egzemplarz
Chodzi dokładnie o Karty Tajemnic-> Karty pułapek (instrukcja mówi o 13 kartach a brakuje 1 ):
Są:
1. Ukryta lina
2. Stara dzida
3. Sieć
4.Nieszczęśliwa Przygoda
5. Dmuchawka
6. Zapadło się
7. Dziwne schorzenie
8. Trucizna
9.Otumaniony
10. Przeraźliwy krzyk
11.Zapadnia
12. Ostrze
13. ???????????

Ktos moze podpowiedziec ktorej karty brakuje?

13. Pająk
Ruben$
Posty: 107
Rejestracja: 04 sty 2013, 23:26
Has thanked: 2 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Ruben$ »

Pytanie do Portal Games. Czy jest szansa na przygotowanie zestawu naklejek do postaci Darwina, Misjonarza (Misjonarki) i Marynarza (Marynarki :)) ? Tak, żeby móc sobie je wydrukować i we własnym zakresie ponaklejać? Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Portal Games »

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego zawartość nowej edycji Robinsona.

https://www.youtube.com/watch?v=Y9WdY6iweME
Awatar użytkownika
Rockas
Posty: 143
Rejestracja: 02 lip 2014, 12:38

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Rockas »

Plansza z czarnym spodem! :D
Najciekawsza jest reklama Osadników w instrukcji. Nie obraziłbym się gdy Portal ją udostępnił.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Portal Games »

Plik z naklejkami.
Życzymy udanych rozgrywek.
Ruben$
Posty: 107
Rejestracja: 04 sty 2013, 23:26
Has thanked: 2 times

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Ruben$ »

Stokrotne dzięki :) Nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. Teraz tylko znaleźć dyski w odpowiednim kształcie, ponaklejać na nie i nie ma już żadnych problemów :)
Awatar użytkownika
Karh
Posty: 166
Rejestracja: 13 lis 2011, 13:01
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time

Re: Robinson Crusoe - dyskusja ogólna

Post autor: Karh »

"Mój" sklep podaję datę wysyłki 8 lipca. To już pewne? Nie moge się doczekać :D
I was born too late
And I'll never be like you
ODPOWIEDZ