ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 88 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: windziarz44 »

Niewypełnione. Bo ta ankieta wygląda na taką, którą ktoś nieudolnie chce zbadać rynek.
A jeśli jest to ankieta do jakiekolwiek pracy zaliczeniowej ( o zgrozo w połowie lipca) to liczba błędów ją z góry dyskwalifikuje.
Awatar użytkownika
kudlacz135
Posty: 645
Rejestracja: 15 sie 2013, 21:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: kudlacz135 »

windziarz44 pisze:Niewypełnione. Bo ta ankieta wygląda na taką, którą ktoś nieudolnie chce zbadać rynek.
A jeśli jest to ankieta do jakiekolwiek pracy zaliczeniowej ( o zgrozo w połowie lipca) to liczba błędów ją z góry dyskwalifikuje.
Nawet jeśli, bo też mi to przeszło przez myśl, niech to jest praca jaka chce. Jeżeli ma dostać z niej tylko zaliczenie, to nie mi ją oceniać, a pomoc temu biednemu studentu kosztowała faktycznie około 1-2 minut. No chyba, że należy się bojkot za dezinformację, gdyby chciał po kryjomu otworzyć/uratować jakiś sklep.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: rattkin »

Ankieta wyglada zdecydowanie jak podkladka pod otwarcie sklepu. Wyjaśnienie początkowe brzmi conajmniej nieszczerze (ciuchy?).
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: Maxxx76 »

I na zdrowie niech im będzie :-)
Awatar użytkownika
polaquinha
Posty: 251
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:49
Lokalizacja: Łódź

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: polaquinha »

schizofretka pisze:Jeśli tak, to mocno kiepska była :lol:
:lol: +1
Awatar użytkownika
Wassago
Posty: 918
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:11
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: Wassago »

fruzia:
Z ciekawości, jaki jest dokładny temat tej pracy i jaki jest cel tej ankiety? Jeżeli to ma być praca na zaliczenie, to bardzo słaba ta ankieta.
Jak już wspomniano wcześniej, bliżej temu do próby rozeznania się jak wygląda sytuacja na rynku, niż do ankiety z pracy zaliczeniowej...
Awatar użytkownika
Dellas
Posty: 626
Rejestracja: 28 kwie 2014, 13:50
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 64 times
Been thanked: 14 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: Dellas »

Jakakolwiek to była ankieta - czy mogła komuś pomóc czy nie, czy jest rzetelna czy nie - była anonimowa - kosztowało mnie to ledwie minutę czasu. Warto zaryzykować ten czas jeśli istnieje cień szansy, że komuś będzie pożyteczna.
Awatar użytkownika
fruzia
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:02

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: fruzia »

ojej, nie myślałam, że moja ankieta wzbudzi aż takie emocje :D co do jej jakości - no cóż, mam nadzieję, że prowadząca Metody i badania społecznie, nie oceni jej tak srogo, jak wy :P

bardzo dziękuję wszystkim, którzy uzupełnili ankietę! :) będzie ona aktywna do końca dnia, bo może jeszcze uzupełni ją ktoś, kto wszędzie nie węszy spisku ;)
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: Paskudnik »

kudlacz135 pisze:Nawet jeśli, bo też mi to przeszło przez myśl, niech to jest praca jaka chce. Jeżeli ma dostać z niej tylko zaliczenie, to nie mi ją oceniać, a pomoc temu biednemu studentu kosztowała faktycznie około 1-2 minut. No chyba, że należy się bojkot za dezinformację, gdyby chciał po kryjomu otworzyć/uratować jakiś sklep.
Dla mnie też to tak trochę wygląda, w sumie spotkałem nawet znacznie bardziej bezczelne badania rynku udające pracę magisterską ;) ale z zasady zawsze pomagam studentom - wiem, jakie problemy miała przy tym moja Eks, która zamiast zarejestrować się i założyć odpowiedni wątek, zwróciła się z prośbą o pomoc do admina (jakiegoś żałosnego forum o poezji), który z miejsca zaczął robić wszystko, żeby jej to uniemożliwić. No dżizas - nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby nie pomóc studentce piszącej pracę mgr - przecież poeci nie mają dedykowanych sklepów internetowych :>
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9479
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: MichalStajszczak »

Paskudnik pisze:przecież poeci nie mają dedykowanych sklepów internetowych
A może powinni mieć? Powiedzmy, że poeta wymyślił jakiś fajny rym, ale nie pasujacy do tematyki jego poematów. To mógłby go opchnąć w takim sklepie. :lol:
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: hutriel »

MichalStajszczak pisze:A może powinni mieć? Powiedzmy, że poeta wymyślił jakiś fajny rym, ale nie pasujacy do tematyki jego poematów. To mógłby go opchnąć w takim sklepie. :lol:
Boję się, że "stwierdzenie wiersz = rym" byłoby na takim forum potraktowane tak jak tu "planszówka = Monopoly". :)
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: Paskudnik »

MichalStajszczak pisze:
Paskudnik pisze:przecież poeci nie mają dedykowanych sklepów internetowych
A może powinni mieć? Powiedzmy, że poeta wymyślił jakiś fajny rym, ale nie pasujacy do tematyki jego poematów. To mógłby go opchnąć w takim sklepie. :lol:
Poematy na sztuki też mogłyby być sprzedawane w sklepach internetowych (podobnie jak np. pojedyncze empetrójki z płyty) - sample = pierwsze 3 linijki wiersza ;)

A co do rymów - jeszcze zaraz wprowadzą możliwość zastrzegania praw autorskich, tak jak np. do oprogramowania - wyobrażacie sobie, że tekst taki jak "O miła moja" mógłby być chroniony prawem? :mrgreen:

Sorry za offtopic, NMSP
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
adam_k27
Posty: 721
Rejestracja: 28 cze 2013, 10:07
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 19 times
Been thanked: 19 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: adam_k27 »

rattkin pisze:Ankieta wyglada zdecydowanie jak podkladka pod otwarcie sklepu. Wyjaśnienie początkowe brzmi conajmniej nieszczerze (ciuchy?).
Jeśli autor zamierza otwierać kolejny sklep z planszówkami to nie mam nic przeciwko :D a ma :?:
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 88 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: windziarz44 »

fruzia pisze:ojej, nie myślałam, że moja ankieta wzbudzi aż takie emocje :D co do jej jakości - no cóż, mam nadzieję, że prowadząca Metody i badania społecznie, nie oceni jej tak srogo, jak wy :P
Nie wiem kto Cię uczy metod ale pytanie:
Zależy mi, żeby sklep, w którym kupuję planszówki miał w swojej ofercie gry *

wydawane w języku angielskim
wystarczą mi gry wydawane po polsku
wydawane w innych językach niż polski i angielski
Inne


nie jest dysjunktywne logicznie a przyjęło taką formę a kwestionariuszu ankiety. Takich "smaczków" jest troszeczkę więcej. Nie będę o nich wspominał.

odpowiedzi swoich udzieliłem ale o ocenę na Twoim miejscu bym się bardzo martwił
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: ANKIETA dot. gier planszowych, graczy i sklepów

Post autor: rattkin »

Też coś niecoś o tworzeniu ankiet do poważnych badań wiem i o tej raczej zmilczę.

Ale nowy sklep - jak najbardziej :)
ODPOWIEDZ