Cyklady tytani i hades

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
krzysiek89
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2014, 00:44

Cyklady tytani i hades

Post autor: krzysiek89 »

Witam, zakupilem sobie ostatnio Cyklady i nie ukrywam, ze cholernie przypadly mi do gustu. Pytanie moje brzmi czy warto zamawiac do nich dodatki tytani i hades? Czytalem opis, brzmi zachecajaco. Moglyby sie wypowiedziec ktos kto juz testowal?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2623
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 142 times

Re: Cyklady tytani i hades

Post autor: sqb1978 »

Z Tytanami jeszcze nie grałem ale już po pierwszym zagraniu z Hadesem sama podstawka wydała się nam dość uboga. Ten dodatek wniósł naprawdę wiele do tej gry i spokojnie mogę go polecić.
Awatar użytkownika
idzi
Posty: 164
Rejestracja: 21 sty 2014, 08:59
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Cyklady tytani i hades

Post autor: idzi »

kup Hades na pewno podkręca bardzo rozgrywkę

jak się ograsz to dopiero zakup Tytanów

Jeśli zrobisz zakup odwrotnie to możesz się rozczarować elementami dodatku (Tytani tylko nowa plansza, 10 kart, nowy gracz i po 3 tytanów i 5 artefaktów)

Na pewno żaden z nich cie nie zawiedzie.
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Cyklady tytani i hades

Post autor: donmakaron »

Ograj najpierw dobrze podstawkę. Cyklady to porządna gra, w którą spokojnie można zagrać 50 partii i ciągle dać się zaskakiwać współgraczom i grze. Jak się przeje, kup Hadesa - wywraca grę do góry nogami i podkręca ogień na maksa. Kolejne kilkadziesiąt partii i można kupować Tytanów ;)

Szkoda odbierać sobie przyjemność czystej podstawki - naprawdę warto dobrze ją ograć.
krzysiek89
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2014, 00:44

Re: Cyklady tytani i hades

Post autor: krzysiek89 »

Dzięki bardzo za odpowiedz, dobrze ze zapytalem bo w koszyku trzymalem tytanow z racji nowej mapy ;p w takim razie zaczne od dodatku hades ;)
ODPOWIEDZ