[POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Lothar
Posty: 121
Rejestracja: 15 wrz 2006, 07:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lothar »

Przepraszam ze dopiero teraz was informuje ale niestety nie moglem wczesniej tego zrobic. jutro (tj. czwartek) nie ma mnie w poznaniu a nikt nie jest w stanie mnie zastapic. do zoabczenia za tydzien!
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Mam nadzieje ze w ten czwartek bedzie lepsza frekwencja.
Ktos chetny na partyjke Mare Nostrum?(z dodatkiem)
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
Longinus
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Longinus »

hamanu pisze:Mam nadzieje ze w ten czwartek bedzie lepsza frekwencja.
Ktos chetny na partyjke Mare Nostrum?(z dodatkiem)
chętnie, podaj tylko, o której będziesz
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Mysle ze bede okolo 18.30
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
Longinus
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Longinus »

hamanu pisze:Mysle ze bede okolo 18.30
oj na tę godzinę to będzie mi się ciężko wyrobić, myślę, że mógłbym wpaść dopiero ok. 20
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Post autor: Harun »

Jestem bardzo chętny na Mare nostrum, ale niestety nie dzisiaj. Życzę miłego spotkania!
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Jest szansa, ze dzisiaj sie zjawie z trojka znajomych. Nie jest to na 100% pewne, ale jesli bedziemy to w pozniejszych godzinach. Niestety, jezeli nie przyjde z nimi to nie przyjde w ogole :(
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

W takim razie nie zjawie sie dzisiaj. Za to za tydzien bede mogl zostac dluzej. Moze wtedy uda sie rozegrac partie w MN.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

Wróciłem z urlopu i w najbliższy czwartek na pewno się stawię. Wezmę świeżutkie Pillars of the Earth, Mission Red Planet i Zooloretto.

p.s.
bylem nad morzem w okolicach gdanska wiec nie opuscilem okazji coby zajrzeć do kolebki planszowatości tj. do sklepu Rebela. Małe toto i niepozorne (po schodkach w dół gdzieś "na zapleczu" - nie ma szans, aby ktoś zaszedł tam "przypadkiem") więc z naszym poznańskim Bardem nie mamy się czego wstydzić ;-) Obsługa za to very simpatico i kompetentno - nie to co nasz Lothar :-) Widziałem nawet w przelocie Nataniela, ale niestaty nie udało mi się go dotknąć, więc żadnej relikwii nie przywiozłem... No ale w końcu to JA go widziałem, więc jak przyprowadzicie jakieś fajne dziewczyny to ostatecznie mogą podotykać MNIE :-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

rokter pisze: No ale w końcu to JA go widziałem, więc jak przyprowadzicie jakieś fajne dziewczyny to ostatecznie mogą podotykać MNIE :-)
Ciekawe co na to Twoja urocza żona :lol:

Podsumowujac: w czwartek gramy, gramy, gramy...
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

hamanu pisze:
rokter pisze: No ale w końcu to JA go widziałem, więc jak przyprowadzicie jakieś fajne dziewczyny to ostatecznie mogą podotykać MNIE :-)
Ciekawe co na to Twoja urocza żona :lol:
No Ona oczywiście też może, bo też jest fajną dziewczyną - i ma tę przewagę nad innymi fajnymi dziewczynami, że nie musi się fatygować na nasze czwartkowe spotkania :-)
hamanu pisze:
Podsumowujac: w czwartek gramy, gramy, gramy...
No właśnie. Może by tak - ze względu na ilość nowych tytułów - zacząć trochę wcześniej? Kto byłby chętny na Pillars of the Earth od 18.00? (lub nawet 17.30?)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Ja jestem chetny, ale pod warunkiem ze po Pillars gramy w Mare Nostrum. Z drugiej strony chce sprobowac Mission Red Planet, In the shadow of the emperor. Od jakiegos czasu napalam sie na Arkham no i widzialem Tide of Iron w Bardzie...zycia nie starczy
Rokter: to 17.30 - Pillars? Ja bede.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

k...! k...! k...! Wlaśnie sie dowiedzialem ze w czwartek po robocie na 90% mam obowiązkową integrację z Klientem.

Jestw więc tylko cień szansy, że będę.... a po 3 tygodniach przerwy jestem na strasznym planszówkowymgłodzie ... fuck... chyba muszę sobie zaszyć jakiegoś pionka czy cuś...

Jutro będę miał 100% pewność co do mojej (nie)obecności. Dam znać.

k...

b.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Nowe gry

Post autor: Pjaj »

Witam wszystkich!

Po dłuższym okresie nieobecności zamierzam być w czwartek w bardzie. Dopisałem właśnie swoje gry do listy, więc jeśli ktoś jest którąś z nich zainteresowany, niech da znać.

Pzdr

Pjaj
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pjaj »

rokter pisze: No ale w końcu to JA go widziałem, więc jak przyprowadzicie jakieś fajne dziewczyny to ostatecznie mogą podotykać MNIE :-)
Obawiam się, że będę robił za konkurencję, bo też kiedyś widziałem Nataniela. Powiem więcej - nawet z nim rozmawiałem :D

Pzdr

Pjaj
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

Pjaj pisze:
rokter pisze: No ale w końcu to JA go widziałem, więc jak przyprowadzicie jakieś fajne dziewczyny to ostatecznie mogą podotykać MNIE :-)
Obawiam się, że będę robił za konkurencję, bo też kiedyś widziałem Nataniela. Powiem więcej - nawet z nim rozmawiałem :D
Tak, tak, jasne... teraz to kazdy bedzie widział nataniela i z nim rozmawiał, i inne rzeczy robił, i w ogóle... Trzeba było samemu wpaść na pomysł z dotykaniem, a nie podczepiać się teraz pod moje laski!!!

;-)

p.s.
Moja nieobecność w czwartek potwierdziła się na 100%. Przyprowadźcie dziewczyny za tydzień.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Post autor: Harun »

Witam
Od przybytku głowa ... boli - mamy tyle nowości, że nie starczy czasu aby je wszystkie ogarnąć. A jeszcze powrócił pjaj z jego bogatą kolekcją.
Bardzo chętnie zagrałbym w die macher, ys i twilight struggle - oczywiście nie wszystkie jednego dnia. Ale skoro - pjaj'u jesteś zawsze gotowy - to mam nadzieję, że kiedyś zagramy.
Postaram się być w czwartek (choć raczej nie od 18.00)
PS U mnie doszła Reef encounter. Edrache - tradycyjna prośba o uzupełnienie listy:)
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Hej, gra dodana.

Tego czwartku już nie przepuszczę. Na pewno będę i zagram w cokolwiek :)

A Nataniela tez widzialem i tez rozmawialem - tlumaczyl mi zasady do Pirate's Cove, wiec nie potrzeba mi Twoich lasek rokter, bo... Nataniel tlumaczyl mi zasady :)
Moze wybierzemy sie kiedys na jakis Planszowkon po same autografy? ;)
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Ja sie podczepiam pod laski, mimo że do głowy nie przyszloby mi dotykac Nataniela, czy kogos innego. A wy chłopcy za dużo sie nasluchaliscie polskich przebojow (Kolorowe sny kiedy dotykam Nataniela...).
A co do czwartku...bede od razu po pracy i potrzebuje 4 chetnych(2 juz mam) do Mare Nostrum (przewidywany czas gry 3h z tlumaczeniem zasad). Potem chetnie zagram w cos innego.
Ktos do Mare Nostrum?Edrache? Harun?Pjaj (jeszcze sie nie znamy, ale zagrac mozemy :)?
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Chetnie zagram w Mare Nostrum, tylko nie bede wczesniej niz o 18:00
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pjaj »

Bardzo chętnie zagrałbym w Mare Nostrum. Ale podobne zastrzeżenie - nie będę w stanie wpaść przed 18-tą. Za to przeczytam zasady we własnym zakresie, więc element tłumaczenia mogę opuścić :D

Pzdr

Pjaj
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Milo slyszec (czytac) :)
Przeczytanie zasad do dobry pomysl, zwlaszcza ze zasady sa proste i krotkie (zwroc uwage, zeby przeczytac zasady dodatku Mythology Expansion). Niestety angielska(i polska) instrukcja zawiera kilka bledow, dlatego nie obedzie sie bez tlumaczenia (posilkowalem sie francuskim oryginalem).
Zaczynamy o 18.00 jest nas juz 4 wiec mozna grac, ale mam nadzieje, ze uda sie znalezc jeszcze 2 chetnych, bo MN, niestety, nalezy do tych gier, ktore rozwijaja skrzydla przy komplecie graczy.
W koncu uda sie zagrac, bo napalam sie na te gre odkad przeczytalem instrukcje. :D
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pjaj »

Niestety francuskie tłumaczenie nie jest w moim zasięgu językowym :D Ograniczę się więc do wersji polskiej i angielskiej (do dodatku zresztą jest chyba dostępna tylko angielska - przynajmniej na stronie rebela polskiej nie ma). Mam nadzieję, że błędów nie jest zbyt dużo więc omówienie ich nie zajmie za wiele.

Ja ze swej strony wezmę w czwartek na pewno Periklesa, Traders of Genoa, Space Dealera, Pitchcar Mini i jakieś krótkie typu Bang z dodatkami. We wszystko nie zagramy, ale będzie jakiś wybór. Jeśli ktoś ma życzenia na coś innego niech sprawdzi listę i da znać - postem albo krzyżykiem :D

Pzdr

Pjaj
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Post autor: Harun »

Pjaj pisze: Ja ze swej strony wezmę w czwartek na pewno Periklesa, Traders of Genoa, Space Dealera, Pitchcar Mini i jakieś krótkie typu Bang z dodatkami. We wszystko nie zagramy, ale będzie jakiś wybór. Jeśli ktoś ma życzenia na coś innego niech sprawdzi listę i da znać - postem albo krzyżykiem :D
Ponawiam moje życzenia z poprzedniego posta.

Oczywiście przyjmuję także życzenia co do mojej kolekcji.

Bardzo chętnie zagram w Mare Nostrum, ale szacuję przyjście na 20.00 więc pewnie mnie ominie.
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Harun

Wez In the Shanow oraz da Vinci mam nadzieje ze uda sie znalezc chwile zeby w jedna z tych dwoch zagrac.

Chetnie zobaczylbym tez Wiochmen Rejsera (jakos nigdy nie bylo okazji)
Ostatnio zmieniony 08 sie 2007, 15:44 przez hamanu, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Zablokowany