Wiosenne żeglowanie - Chorwacja

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Wiosenne żeglowanie - Chorwacja

Post autor: ragozd »

Właśnie zgadałem się dziś z koneko i okazało się żeglowanie po Adriatyku z planszówkami może być interesującym pomysłem. Znajomi przetestowali to w tym roku i planuką powtórkę na wiosne. Więcej szczegółow będzie w połowie października, wtedy trzeba się zadeklarować i wpłacić zaliczkę. Żaglówki bedą ok 8 osobowe, im więcej tym lepiej.
Takie pływanie liczy się do sternika lądowego, gdyby ktoś chciał robić
Ja odkurzam swój patent :) Ktoś jeszcze będzie zainteresowany?
Awatar użytkownika
Tiju
Posty: 79
Rejestracja: 10 lis 2006, 02:02
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tiju »

Wszystko zależy od kosztów, trasy, łódek i ilości wolnego miejsca :D. Pomysł jednakże niezły. Sama Adriatyk już od dawna mam w planach. Kto wie..
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jar »

Na pewno chetnie przeczytam więcej informacji :-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Szczególy w pażdzierniku, ale za 8 dni za jacht + przejazd to bylo 1000 zl od osoby
jacht 3 kabiny, 8 osob, taki, http://www.adriatic-charter.com/index.j ... er_booking
jest spora szansa ze jak sie zbierze 7 osob, to gratis dostanie sie lodz ze sternikiem, jesli nie czujecie sie sami ja prowadzic.
Kolega twierdzi ze lepszym wyjsciem jest zrezygowanie z dojazdu autokarem - ok 200 zl mniej.

PS
okretowanie na jacht sobote wieczor, wyokretowanie sobota rano
Sa 3 kajuty dla par i 2 koje w livingroomie dla nieparek lub pechowej pary
Awatar użytkownika
cubuz
Posty: 60
Rejestracja: 04 lut 2006, 09:23
Lokalizacja: Sopot

Post autor: cubuz »

wyglada zachecajaco :)
wiosna oznacza jak rozumiem dlugi majowy weekend?
jak wygladalaby sprawa z ludzmi, ktorzy kontakt z zaglowkami maja raz na 10 lat? uprawnienia sa potrzebne dla wszystkich, czy wystarczy 1 osoba ze sternikiem, ktora to w miare kontroluje? ;)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

mozna sie deklarowac nawet nie rozoniajac foka z grotem ;)
Awatar użytkownika
koneko
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2007, 16:47
Lokalizacja: warszawa-kielce

Post autor: koneko »

Cubuz - na ogół wygląda to tak, że wynajmujesz jacht ze skiperem w pakiecie i on to w miarę kontroluje. Lepiej jak rozróżnia się foka i grota :D, ale z własnego doświadczenia wiem, że i bez tych umiejętności nic nie stoi na przeszkodzie.
Awatar użytkownika
Tiju
Posty: 79
Rejestracja: 10 lis 2006, 02:02
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tiju »

Dobra, a ile osób stąd czuje się na siłach, żeby poprowadzić łajbę? Jeśli chodzi o mnie to stanowiska kapitana nie wchodzi w grę. Na Mazurach mogę się bawić, ale dalej - za nic :P. Poza tym na wiosnę woda jest jeszcze zimna, a i pogoda nie zawsze sprzyja. Początek wakacji nie wchodzi w grę?
ODPOWIEDZ