World of Warcraft adventure game

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
GAZDA
Posty: 103
Rejestracja: 11 sty 2015, 13:06
Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

World of Warcraft adventure game

Post autor: GAZDA »

Witam mam prośbę do posiadaczy tej gry w wersji pl.
Otóż kupiłem ostatnio sobie podstawkę z ośmioma dodatkami za stówkę, ale mam problem z tłumaczeniem kart. Chciałbym żeby one były przetłumaczone identycznie jak w polskiej wersji tej gry
Jeśli ktoś byłby tak miły i wkleił zdjęcie kart (wystarczy takie zdjęcie żeby szło z każdej karty odczytać co tam jest napisane więc nie proszę nikogo o katorgę w postaci fotografowania każdej karty z osobna, a o kilka zdjęć po tyle sztuk ile wejdzie w kadr :) lub po prostu link do tłumaczenia kart, bo ja się takiego nie doszukałem :(
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)
GAZDA
Posty: 103
Rejestracja: 11 sty 2015, 13:06
Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

Re: World of Warcraft adventure game

Post autor: GAZDA »

Witam wszystkich. Dzięki sporemu poświęceniu kolegi ,,dwunastnica" otrzymałem zdjęcia polskich elementów gry i udało mi się spolszczyć już spory kawał.
Niestety karty misji (trudnych jak i łatwych) są nieczytelne na zdjęciach, a kart dwustronnych potworów/przedmiotów w kolorze szarym w ogóle nie otrzymałem.
Stąd moje pytanie.
Czy jakiś posiadacz WoW'a gry przygodowej (czyli Adventure game w wersji pl) mógłby mi zrobić zdjęć tylko tych kart?
ODPOWIEDZ