Monstrum

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Monstrum

Post autor: edrache »

Ma ktoś może dostęp do materiałów do gry Monstrum? Znajomy szuka jej od dłuższego czasu i nie może nigdzie dostać (podobno raz była na allegro).

Osobiście nigdy nie słyszałem o niej (za młody jestem ;)) a chyba była w czasopismie Razem (nie jestem pewien co do tytułu).

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś skany, wydruki lub idealnie za całą grę (znajomy bardzo chętnie kupi :))
Awatar użytkownika
cubuz
Posty: 60
Rejestracja: 04 lut 2006, 09:23
Lokalizacja: Sopot

Post autor: cubuz »

a skad jest ten znajomy? z Poznania jak Ty?
bo nie wiem, czy myslimy o tej samej grze, ale.. ja mam Monstrum, jako normalna gre planszowa nie dodawana do zadnego czasopisma, w pudelku, z kartami potworow i szczerze mowiac, jesli nie cala gre, to ze skanow co najwyzej samorobke moglby sobie zrobic.

a moze mysli o "Bestii", a nie o "Monstrum"? ;)

(chyba mialem w dziecinstwie juz dosyc sprecyzowane zainteresowania - Bestia, Monstrum... ;) )
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

myślisz, że ja jestem tym znajomym? :)
Tak jest z Poznania.

Super, że masz Monstrum (z tego co wiem to nie jest Bestia - pokazywałem mu wątek o Bestii i twierdzi, że to nie ta gra). Z tego co mi tłumaczył, to wyobrażam sobie tę grę jak coś podobnego do MiMa, ale mogę się mylić.

Dałbyś radę podesłać skany? :)
Awatar użytkownika
cubuz
Posty: 60
Rejestracja: 04 lut 2006, 09:23
Lokalizacja: Sopot

Post autor: cubuz »

w weekend sprobuje znalezc w komorce i wtedy zobacze w jakim jest stanie i co z tym zrobic - skanera nie mam, wiec jesli juz to zdjecia. albo po prostu rzeczywiscie zastanowie sie nad sprzedaza, bo watpie, zebym mial w to kiedys zagrac ;)
Awatar użytkownika
cubuz
Posty: 60
Rejestracja: 04 lut 2006, 09:23
Lokalizacja: Sopot

Post autor: cubuz »

popatrzylem troche na necie i wyglada, ze mowimy o czym innym - w "Razem" byla w 1985 paragrafowka "Monstrum". a to co ja mam to planszowka. o.
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Rozmawiałem z Krzyśkiem (znajomym :)) i mówi, że ta gra była najpierw w razem a potem wydano wersję planszową. Najlepiej, jeśli możesz, prześlij jakieś fotki to wszystko się wyjaśni :)
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 156
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Oxhump
Kontakt:

Post autor: Jagmin »

Wiem o jaką grę chodzi i wydawca jest jakieś FANO. Rzeczywiście coś tam pisano że najpierw była wersja w piśmie. Nie mniej poza tym, że mam tą grę to nic nie zmienia faktu, że skanów nie udostępniam. Poszukaj na Allegro albo na Gnieździe. Nieraz ktoś nie wie nawet co ma.
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Jagmin pisze:Nie mniej poza tym, że mam tą grę to nic nie zmienia faktu, że skanów nie udostępniam.
Spoko, to była prośba do cubuza.
Jagmin pisze:Poszukaj na Allegro albo na Gnieździe. Nieraz ktoś nie wie nawet co ma.
Dlatego pytam na forum. Jeżeli ktoś miałby grę na sprzedaż to super :)
Awatar użytkownika
Usul
Posty: 308
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:31
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: Usul »

Sprzedalem ja jakis czas temu na allegro - nie bylo zbyt duzego zainteresowania :)
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Ja mam Monstrum. Z tego co wiem - kompletne. Najlepiej przypomnij mi jakas prywatna wiadomoscia, albo na maila.
Sprobuje zeskanowac ew. zrobic zdjecia.
ZA NIC nie sprzedam:) Choc ostatni raz gralem z 15 lat temu:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
evilmg
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2007, 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: evilmg »

mam ta gre - duze niebieskie pudelko z brodaczem na kurzej lapce :lol: pamietam, kiedys sie w to zagrywalem z kuzynem. rysunki potworow smieszyly, miast straszyc a plansza byla zbyt.. rozowa i rozkladana jak puzzle :) mimo ze z lekka kaszaniasta, to cos do niej przyciagalo. pewnie brak alternatywy :wink:

moze wystawie kiedys na allegro :roll:
ODPOWIEDZ