Killer: The gathering

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Avandrel
Posty: 193
Rejestracja: 05 wrz 2006, 20:51
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Avandrel »

Patrząc na projekty kart lokacji, widzę, że odchodzisz od lochów i pomieszczeń na rzecz otwartych terenów i budowli. Ta zmiana powoduje (mam nadzieję, że to zauważyłeś), że profesja złodzieja powoli traci swoją wyjątkowość, bo nie wyobrażam sobie, aby każdą lokację otaczać murem (np. kopalnie) i w nich wstawiać jakieś drzwi. Przemyśl tą sprawę jeszcze raz.
Zastanawiam się nad elementem losowości w dobieraniu bohaterów. Ale tym podzielę się kiedy indziej.
Awatar użytkownika
Drake
Posty: 16
Rejestracja: 29 sie 2007, 10:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Drake »

Tak samo myślałem by zmienić nazwę pomieszczenia na tereny. Ew. drzwi i mury można zastąpić bramami i murami obronnymi - a złodziej, zamiast otwierać drzwi będzie mógł infiltrować bramy, otwierając je.
Sumienie miał czyste. Nieużywane.
Awatar użytkownika
Duartuss
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:50
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Duartuss »

Po dokładniejszym wczytaniu się w ten temat, dochodzę do wniosku, iż twój projekt ma duże szanse na uzyskanie szerszego zainteresowania. Dość oryginalnym pomysłem wydaje mi się dodanie pomieszczeń (aktualnie raczej terenów). Przyznam, iż niezbyt śmieszą mnie opisy na kartach - na niektóre patrzę wręcz z politowaniem :? . Zgadzam się też z tym, iż powinieneś zmniejszyć losowość w walce i dobieraniu kart. Ogólnie gorąco kibicuję twojemu projektowi i życzę powodzenia :P .
Awatar użytkownika
Drake
Posty: 16
Rejestracja: 29 sie 2007, 10:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Drake »

Cóż mogę więcej rzec?
Dziękuje. ;)
Sumienie miał czyste. Nieużywane.
Awatar użytkownika
Drake
Posty: 16
Rejestracja: 29 sie 2007, 10:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Drake »

Chciałem się zapytać, bo w sumie zielonym w tym temacie:
jakiego typu papieru/kartonu/czegokolwiek użyć, żeby wydrukowane wizerunki kart jak najbardziej przypominały karty po naklejeniu?

I może jeszcze jakiego typu kleju?

Ergo: klej do papieru + papierowe nadruki + tekturowe -> wygląda to niewątpliwie super paskudnie.
Sumienie miał czyste. Nieużywane.
unicorn
Posty: 59
Rejestracja: 28 sie 2006, 14:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: unicorn »

Proponuję unikać kleju - będziesz miał kłopot z równomiernym jego rozprowadzaniem.
Polecam papier samoprzylepny - jest dostępny dla każdej drukarki (np. na allegro jest tego sporo i niedrogo).
A wydruk naklejać na karton/plastik/zwykłe karty - do woli jak Ci będzie bardziej pasowało.
Jeżeli chcesz zabezpieczyć wydruk polecam folię samoprzylepną lub lakier w sprayu.
Awatar użytkownika
Drake
Posty: 16
Rejestracja: 29 sie 2007, 10:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Drake »

No tak, tak.
Dzieki wielkie.
Sumienie miał czyste. Nieużywane.
ODPOWIEDZ