Dąbrowa Górnicza - Mistrzostwa Polski Sabotażysta

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Drodzy gracze, jest problem z salą w Klubie Kiepury w kwietniu. Mamy dwie opcje - znaleźć miejsce na zastępstwo lub odwołać kwietniowe granie.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiednio dużej sali ze swobodnym dostępem (czyli akademiki odpadają :wink: ) dla każdego chętnego pograć. Sami już szukamy i pytamy, ale pomocą, czy podpowiedzią gdzie i z kim rozmawiać nie pogardzimy :)
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: Nadis »

acebo.pl pisze:Drodzy gracze, jest problem z salą w Klubie Kiepury w kwietniu. Mamy dwie opcje - znaleźć miejsce na zastępstwo lub odwołać kwietniowe granie.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiednio dużej sali ze swobodnym dostępem (czyli akademiki odpadają :wink: ) dla każdego chętnego pograć. Sami już szukamy i pytamy, ale pomocą, czy podpowiedzią gdzie i z kim rozmawiać nie pogardzimy :)
Biblioteka publiczna by nie była chętna, niekoniecznie ta główna, ale jakaś mniejsza? W Katowicach takich spotkań planszówkowych w bibliotekach (np. na Tysiącleciu) trochę jest :)
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Biblioteka na Pogoni na małą czytelnię (niektórzy już to wiedzą, bo raz tam gościliśmy) i obawiam się, że jeśli frekwencja będzie się co najmniej utrzymywać, to się wszyscy nie pomieszczą. Jeśli jednak nic innego nie znajdziemy, to chyba i tak tam się spotkamy.
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

A kwietniowe spotkanie połączone jest z Splandorem? Czy eliminacje odbędą się normalnie a miejscówki nie mamy tylko na kwietniowe spotkanie?
Już kiedyś ustalaliśmy czy robimy u mnie w domu ale odpadło :wink: Ale jeśli chodzi o Splendora to możemy nie robić i uznać, ze wygrałem :P
Albo zrobić u mnie, w mieszkaniu będą grac tylko wybrani a reszta na korytarzu...żeby nie było za dużo świadków mojego "zwycięstwa" :wink:
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Eliminacje do Splendora mamy zaklepane - popołudniu 11 kwietnia i to się nie zmienia. Będziesz więc musiał przyjść i powalczyć o wygraną, bo inni gracze chyba tak łatwo się nie poddadzą :wink:
Niestety, ale przez większość tego dnia jest zajęte i tak samo w pozostałe soboty kwietnia.
A może ktoś wie z kim można porozmawiać w Żylecie o udostępnieniu miejsca i stołów?
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

Widzę że 21 marca jest też konkurencyjne spotkanie z grami w Katowicach.
Nie kusiło by mnie, przecież mamy swoje...ale maja eliminacje do mistrzostw polski w Neuroshime Hexy.
Olu czy jest szansa, żeby zorganizować u nas czy wymagania za duże?
Ja tam w zasadzie aż tak nie przepadam za hexami ale są u nas tacy co lubią, niektórzy nawet bardzo :)
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Zaraz się zorientuję.
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Na 21 marca nie da już rady. Nie wiem, o której godzinie zaczyna się / odbywa się turniej w Katowicach, więc nie wiem, czy dacie radę wpaść chociaż na chwilę do nas, czy nie. Zrobicie jak będziecie chcieli.
Z tego co się orientuję na tę chwilę, to najwcześniej turniej eliminacyjny będzie możliwy 18 kwietnia ze startem ok. godz. 16:00 (czyli jak na spotkanie turniejowe, to chyba ok). Ale to wstępnie, bo muszę potwierdzić i w Kiepurze i w Portalu.
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: magole »

Ja będę, Katowice są zagranicą, nie będę wyrabiał paszportu aby zagrać w planszówki ;)
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Nie ma to jak lokalny patriotyzm :mrgreen:

Portal potwierdził termin, myślę i mam nadzieję, że w Kiepurze to będzie tylko formalność. Jak otrzymam potwierdzenie, to wtedy oficjalnie podam wszystkie szczegóły.
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

A kto powiedział, ze tam jedziemy, ja tylko mówiłem że mają Hexy i kusi :P
Teraz już będziemy mieli swoje to po co tam jechać jak mogę ograć swoich :D
Paszport mam i zagranica mi nie przeszkadza, ale co tam będzie - stoły i gry a to nowość, u nas też są :P
Pora organizować ekipę ,niektórzy się ucieszą :wink:
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

:mrgreen:
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: Nadis »

Bardzo byśmy chcieli ze znajomymi zagrać w sobotę w Terra Mystica (ostatnio zabrakło nam czasu) i Lewis&Clark ;) Dałoby się? Do Katowic nie jedziemy, za daleko i pewnie będzie za dużo ludzi, nie to co kameralne spotkania w Kiepurze :)
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Będą obie gry :)
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

I będą gracze którzy je mieli/mają. Znają zasady i mogą wytłumaczyć a jeśli trzeba to zagrać;)
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: Nadis »

kesur pisze:I będą gracze którzy je mieli/mają. Znają zasady i mogą wytłumaczyć a jeśli trzeba to zagrać;)
Fantastycznie :D Jakby ktoś chciał, to mogę wziąć Pandemię, bo jej chyba w wypożyczalni nie ma.
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

Już oficjalnie mogę potwierdzić - 18 kwietnia (sobota) w Kiepurze w Sosnowcu odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski Neuroshima Hex. Startujemy o 16:30.
Przy zapisach prosimy o zgłaszanie armii.
Zasady eliminacji i wymogi znajdują się na stronie mistrzostw: http://neuroshimahex.pl/mistrzostwa-polski/regulamin/

I przypominamy o eliminacjach do Splendoru tydzień wcześniej, czyli 11 kwietnia :)
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

No to gramy jutro :D
Już pakuje gry, które chcę zabrać...ale jest ich tyle, że nie dotargam wszystkich raczej.
Napewno zabiorę:
- Super Motherload
- Patchwork
- Town Center
Myślę nad Euphorią i Kupcami i Korsarzami ale na wszystkie czasu braknie. Wszystko a nawet więcej, wezne na Minipionka za tydzień i tam się dogra:)
Dawno już nie grałem w Pandemie, jeden gracz nawet ciągle wspomina, że nigdy nie wygrał i chcę zagrać. Jeżeli będzie może uda się zagrać, jeśli nie mi to może przynajmniej jemu.
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: Nadis »

kesur pisze:No to gramy jutro :D
Już pakuje gry, które chcę zabrać...ale jest ich tyle, że nie dotargam wszystkich raczej.
Napewno zabiorę:
- Super Motherload
- Patchwork
- Town Center
Myślę nad Euphorią i Kupcami i Korsarzami ale na wszystkie czasu braknie. Wszystko a nawet więcej, wezne na Minipionka za tydzień i tam się dogra:)
Dawno już nie grałem w Pandemie, jeden gracz nawet ciągle wspomina, że nigdy nie wygrał i chcę zagrać. Jeżeli będzie może uda się zagrać, jeśli nie mi to może przynajmniej jemu.
Niestety, Pandemia chyba niestety nie dojedzie, brat zabrał do swojego towarzystwa i mnie nie uprzedził :/ Ale mogę ew. zabrać coś z tych, jeśli ktoś chciałby się zapoznać:
- Takenoko
- Magnum Sal
- Rialto
W Patchwork bardzo chętnie zagram! To chyba nie jest długa gra, czy coś mi się pomyliło?
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: magole »

To ja poproszę Takenoko :)
A Patchwork faktycznie jest szybkie, 20 minut i można się odegrać :)
Nadis pisze:Niestety, Pandemia chyba niestety nie dojedzie, brat zabrał do swojego towarzystwa i mnie nie uprzedził :/ Ale mogę ew. zabrać coś z tych, jeśli ktoś chciałby się zapoznać:
- Takenoko
- Magnum Sal
- Rialto
W Patchwork bardzo chętnie zagram! To chyba nie jest długa gra, czy coś mi się pomyliło?
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: Nadis »

magole pisze:To ja poproszę Takenoko :)
A Patchwork faktycznie jest szybkie, 20 minut i można się odegrać :)
Okej! Szykuję do zabrania.
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

Dzięki bardzo za ostatnie spotkanie, ostro pograliśmy. Oczywiście na wszystko zabrakło czasu, Lewis i Takenoko muszą jeszcze poczekać, Pandemia możne kiedyś...
Za to historyczne zwycięstwo w Terre - a w zasadzie pokonanie takiego jednego - bezcenne :P

Grałem bez większej przerwy od 10:30 do 1:30. Dziś w końcu oddam Maskarade, jak nie zapomnę :) Zagraliśmy w nią kilkanaście razy więc przydała się bardzo, after party u mnie też udane!
Kto nie był niech żałuje :D
acebo.pl
Posty: 168
Rejestracja: 10 paź 2013, 16:27
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: acebo.pl »

To się cieszę, że się podobało :D
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: puciek2 »

sorry pomyłka
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Sosnowieckie spotkania w Kiepurze - MP SPLENDOR

Post autor: kesur »

Dzięki wszystkim uczestnikom za przybycie na nasze eliminacje do MP w Splendorze! Było miło, zabawa przednia i wynik dobry...
W szczególności dziękujemy naszemu organizatorowi, Ola kolejna dobra impreza!
Teraz pora zmienić temat posta i trening, za tydzień Hexy!
Wczoraj było 16 uczestników, ciekawe jak będzie za tydzień, wiem jedno - na pewno nie będzie łatwo ;)

P.S znowu się nie ogoliłem, nie spodziewałem się, że będę pozować do zdjęć ;)
ODPOWIEDZ