UnPub w Gliwicach na MiniPionku

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: UnPub w Gliwicach na MiniPionku

Post autor: wis »

Ryu pisze:Dzięki wielkie za udane spotkanie. W RollaftG udało mi się zagrać 2 razy i to największe osiągnięcie :)

@Wodzisław - następnym razem Wy tłumaczycie zasady gier bo ja też chcę sobie w coś powygrywać ;)
Zastosowali się do mojej rady? :D
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
Ryu
Posty: 2750
Rejestracja: 28 gru 2009, 19:58
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 83 times
Been thanked: 161 times

Re: UnPub w Gliwicach na MiniPionku

Post autor: Ryu »

I tak i nie. W zasadzie to ja rozdzielałem mandatory. Faktem jest jednakże że pierwszy poszedł do mnie ;P
Niestety miałem ogromne problemy z questami bo średnio dochodziło mi to co powinno ale i tak grało się miło :)
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: UnPub w Gliwicach na MiniPionku

Post autor: Firenski »

wis pisze:
Ryu pisze:Dzięki wielkie za udane spotkanie. W RollaftG udało mi się zagrać 2 razy i to największe osiągnięcie :)

@Wodzisław - następnym razem Wy tłumaczycie zasady gier bo ja też chcę sobie w coś powygrywać ;)
Zastosowali się do mojej rady? :D
Hehe... Pierwszy mandatory poszedł ode mnie do Ryu, jak tylko go dostałem na rękę :)
Fajnie się grało. Ryu, bardzo dziękuję za towarzystwo i tłumaczenie. Poznałem dwie świetne gry i teraz mam problem, którą wybrać do klubowej groteki ;)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 701
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: UnPub w Gliwicach na MiniPionku

Post autor: grymir »

Ryu pisze:Dzięki wielkie za udane spotkanie. W RollaftG udało mi się zagrać 2 razy i to największe osiągnięcie :)

@Wodzisław - następnym razem Wy tłumaczycie zasady gier bo ja też chcę sobie w coś powygrywać ;)


Oj nic z tego nam się podobało Ty pilnujesz zasad a my wygrywamy :) , muszę sprawdzić czy masz jeszcze jakieś fajne gry w które nie grałem :D
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: UnPub w Gliwicach na MiniPionku

Post autor: Tycjan »

Druga część relacji. Prezentacja gier: Studium w szmaragdzie (A Study in Emerald), Alien artifacts (Artefakty obcych), Odbudowa Warszawy 1945 – 1980 (+ rozmawiamy o Herosach, polskim wydaniu dodatku do Teomachii w świecie Cthulhu), Achaja (+ rozmawiamy o dodruku Pana Lodowego Ogrodu).

Więcej: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl/201 ... dio-cz-23/

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
ODPOWIEDZ