Fantasy Warriors: Monsters, Mythe en Chaos!

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Duartuss
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:50
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Fantasy Warriors: Monsters, Mythe en Chaos!

Post autor: Duartuss »

Witam!

Ostatnio odkupiłem od znajomego gre za 6zł. Patrzę na pudełko, otwieram i myślę sobie, że to musi być całkiem ciekawa gra. Zaglądam do środka - super, wszystko zafoliowane i wogóle, ale... był też instrukcja w języku holenderskim, nie było instrukcji angielskiej czy choćby niemieckiej. Dlatego zwracam się właśnie do was i mam nadzieję, ze ktoś będzie coś wiedział na temat tej produkcji. W sumie byłbym bardzo szczęsliwy, gdyby ktoś pokazał mi stronkę z instrukcją lub podesłał ją na mojego maila, ale wdzięczny byłbym też, gdyby ktoś, kto grał w tą grę wytłumaczył mi zasady na gg bądź mailu. Z góry dzięki :wink: .

Pozdrawiam.
Moje zbiory :)
<-><-><->
Ryzyko, Dungeons & Dragons: gra przygodowa, Manewry, Bitwy II wojny światowej (nigdy nie skapuję zasad :P ), Eurobisness, Monopol, Scriba (takie scrabble), Fantasy Warriors: Monsters, Mythe en Chaos!
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Duartuss
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:50
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Duartuss »

Hmm... no tak, ale czy jest tam podana instrukcja po angielsku? Jeśli tak, to prosiłbym o dokładniejszy "namiar", gdyż może po prostu niedokładnie się przyglądałem :? . Naprawdę, nie mogę tego znaleźć, a doszedłem już do tego stopnia desperacji, że zacząłem przepisywać instrukcję na komputer i... tłumaczyć z holenderskiego na angielski i z angielskiego na polski ( z tego ostatniego zrezygnowałem, bo totalnie zmienia formę wypowiedzi). A idzie mi to naprawdę baaardzo powoooli... dlatego jeśli istnieje możliwość, by ktoś dokładniej pokazał GDZIE mogę znaleźć instrukcję, byłbym naprawdę bardzo wdzięczny :D .

Pozdrawiam.
Moje zbiory :)
<-><-><->
Ryzyko, Dungeons & Dragons: gra przygodowa, Manewry, Bitwy II wojny światowej (nigdy nie skapuję zasad :P ), Eurobisness, Monopol, Scriba (takie scrabble), Fantasy Warriors: Monsters, Mythe en Chaos!
ODPOWIEDZ