Coś cięższego, euro - mam kilka pomysłów

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Coś cięższego, euro - mam kilka pomysłów

Post autor: detrytusek »

misioooo pisze:Grałem wczoraj w Alchemików :)
Bardzo fajne, ale nie tego szukam. We 3 osoby zeszło nam niemal 3h... Choć czas minął mega szybko, to jednak nie to. Chętnie oczywiście zagram w Alchemajstrów!

hmmm dziwne...nam Alchemicy nie zajmują więcej niż 1:15 na 2 osoby
to może Puerto Rico? Średnio ciężkie ale strategii po brzegi.
Tzolkin?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
repi_1
Posty: 84
Rejestracja: 25 lis 2014, 11:16

Re: Coś cięższego, euro - mam kilka pomysłów

Post autor: repi_1 »

Quetzalcoatl pisze: Lews i Clark też dobry. Nie jest tak skomplikowany jak się wydaje, po pierwszej partii już wiadomo o co chodzi, co się opłaca robić. Parę reguł jest tam bardzo eurowych (typu cofanie się ekspecyji - nie umiem sobie tego wyobrazić, że popłynęli w góre rzeki zamiast w dół :D ) ale całkiem tematycznie zgrana, klimat wyścigu bardzo pozytywnie wyczuwalny.
Lewis&Clark nie schodzi od 2 tygodni ze stołu - gra genialna. Dużą zaletą moim zdaniem jest to, że nie liczy się PZtów tylko płynie :). A ekspedycji/obozu nie cofamy tylko zwiadowcę przed rozbiciem obozu. Można sobie wyobrazić, że biedny szuka miejsca na rozbicie obozu i musi się cofnąć czasami błądząc tak, że wychodzi z lasu wyżej niż poprzednio rozbity obóz.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Coś cięższego, euro - mam kilka pomysłów

Post autor: misioooo »

Lewis i Clark za lekkie ;)
Na razie przerwa w poszukiwaniach - leci do mnie Legendary Encounters: Alien i portfel pusty...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ODPOWIEDZ