World of Warcraft TCG - od czego zacząć ?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
tobiaszr
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2015, 19:31

World of Warcraft TCG - od czego zacząć ?

Post autor: tobiaszr »

Witam,
jako, że uwielbiam świat Warcrafta (zagrywałem się w Warcraft 1/2/3+dodatek), chcę zacząć przygodę z karcianką. Od czego zacząć ? Ogólnie przy samym wydaniu tej karcianki były dwa startery:

1. World of Warcraft TCG Heroes of Azeroth - talia podstawowa
2. World of Warcraft THROUGH THE DARK PORTAL - talia podstawowa

W 2011 pojawiły się startery pod konkretną klasę np. Druid / Shaman / Warrior itp.

Co muszę kupić dla 2 osób by zacząć grać ? Oraz czym są RAID Decki do WOW TCG ?

Druga sprawa dostępność, na Allegro pusto, ogólnie mieszkam w UK, ale zamówienie z Polski nie stanowi problemu. W sklepach UK też pustki, same boostery :/
django
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2014, 14:49

Re: World of Warcraft TCG - od czego zacząć ?

Post autor: django »

Ja też uwielbiałem grać w Wowa TCG lecz niestety gra jest już martwa ;/ blizzard nie wypuszcza już żadnych nowych kart, nawet dodruków tych starych nie będzie, na rzecz alternatywy w postaci gry online ( Hearthstone ) W sklepach możesz jedynie natknąć sie na "resztki" kart lub odkupic uzywane na allegro lub innym portalu tego typu, z tego co sie orientuje sklep ISA.PL ma chyba najwiecej tych "resztek" wiec jesli koniecznie chcesz jakas talie to szukaj wlłaśnie tam, jeśli ktoś zna jeszcze jakieś inne sklepy gdzie można kupic te karty smialo prosze pisać, sam jestem ciekaw gdzie jeszcze da sie nabyc te karty, jak dla mnie gra byla rewelacyjna o wiele lepsza niż wyżej wymieniony hearthstone ktorego oczywiscie tez lubie lecz nie tak bardzo jak wow tcg.

Wiec zadaj sobie pytanie czy chcesz zacząć z karcianka ktora już dawno przestala istnieć ?
Awatar użytkownika
gametroll
Posty: 797
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:31
Has thanked: 2 times
Been thanked: 102 times

Re: World of Warcraft TCG - od czego zacząć ?

Post autor: gametroll »

Coś dla tych wszystkich, którzy dobrze wspominają World of Warcraft TCG, a jeśli nie wiecie co to było i skąd wzięła się część grafik do Hearthstone'a, to tym bardziej zobaczcie ;)

https://www.youtube.com/watch?v=rUJSGFTUBv8

Obrazek
ODPOWIEDZ