Ktoś chciał więcej Felda?

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Ktoś chciał więcej Felda?

Post autor: Trolliszcze »

Najnowsze info z Brettspielbox - Feld pracuje nad dwoma nowymi grami, karcianą i kościaną wersją Zamków Burgundii :D
Info stąd.
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1553
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 217 times

Re: Ktoś chciał więcej Felda?

Post autor: Furan »

Nie ma to jak robić kościankę z gry kościanej. :P
EDIT
Ale bez miliona żetoników - być może gra będzie mazana flamastrem, podobnie jak Saint Malo.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 08:55 przez Furan, łącznie zmieniany 1 raz.
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Pueblo, Burgundy, Trismegistus, Felix, Hit!
alagor
Posty: 472
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:25

Re: Ktoś chciał więcej Felda?

Post autor: alagor »

Więcej Felda tak, ale więcej ZB ? W dodatku jeszcze bardziej "kościanych"? Nie jestem pewien... Na bank chętnie zagram (i pewnie będzie mi się podobać :wink: ). Mimo wszystko trend do przeróbek popularnych gier na "kościanki" zaczyna być niepokojący. Za rok Agricola the dice game czy Roll for the 7 Wonders? :wink:
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Ktoś chciał więcej Felda?

Post autor: Trolliszcze »

Ktoś tu chyba po prostu chce dorobić, ale ja się nie gniewam. Mnie osobiście przydałaby się wersja Zamków ze ścieralnymi mazakami, w którą można zagrać nad jeziorem albo w autobusie. Dlaczego nie?
ODPOWIEDZ