Among the Stars / Pośród Gwiazd (Vangelis Bagiartakis)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Tycjan »

Dziękuję za ciepłe słowa pod moim adresem i całej ekipy ZnadPlanszy.pl. Trochę poczuliśmy się wywołani do tablicy w związku z naszą "zmową milczenia". Prawda jest prozaiczna i pozbawiona elementów spiskowych. Nasza platforma nie jest i nigdy nigdy nie była serwisem inforacyjnym. Piszemy tylko o grach i sprawach poruszanych na naszych blogach, zarówno tych autorskich, jak i specjalnych (Goście, Wspieramto, Info/patronackim). Z racji, że stawiamy na "żywe" teksty, a nie rozsyłane informacje prasowe, wszystkie tego typu "newsy" nas z definicji nie interesują. Jesteśmy sami graczami i wiemy, że takich jak my interesują konkretne informacje, a nie reklamowe teksty wydawnictw. Już nie raz pisaliśmy, że każdy może u nas coś napisać, nawet bez posiadania własnego bloga (do tego służy goscie.znadplanszy.pl) byle był to ciekawy tekst napisany specjalnie dla nas lub zawierajacy elementy premierowe, również instrukcje i grafiki. Stawiamy jak wiecie na blogi i tego typu teksty. Nasza polityka wobec autorów gier i wydawnictw spoza platformy ZP jest jasna: my otrzymujemy ciekawy i interesujący materiał dla czytelników, a oni możliwość zaprezentownia swoich gier.

Co do kampanii związanej z wydaniem dodatku do "Pośród Gwiazd" sprawa wygląda tak, że nie otrzymaliśmy żadnego materiału do publikacji na blogu wspieramto.znadplanszy.pl Każdy autor/wydawnictwo jest informowane o takiej możliwości promocji swojej kampanii zarówno przez administratorów Wspieram.to, jak i przez nas. Podajemy jaka ma być forma tekstu i doradzamy co warto w nim zawrzeć. Podobnie było z wydawnictwem Portal Games.
Staramy się zawsze jak najlepiej wywiązać z naszych zobowiązań oraz oferty pomocy jaką oferujemy startującym na platformie Wspieram.to, ale bez materiału wyjściowego (tekstu na blogu), trudno nam to osiągnąć. Zawsze istnieje przecież możliwość, że ktoś tego po prostu nie chce.

Autorzy i wydawnictwa, z którymi do tej pory współpracowaliśmy zapewno będą mogli potwierdzić, że jeszcze nikomu nie odmówiliśmy pomocy, bo to jest sprzeczne z naszym podejściem do hobby jakim są gry planszowe oraz naszego sposobu na życie - dobre uczynki zawsze wracają :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
projekt8
Posty: 90
Rejestracja: 17 wrz 2013, 09:33

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: projekt8 »

Tycjan pisze: Co do kampanii związanej z wydaniem dodatku do "Pośród Gwiazd" sprawa wygląda tak, że nie otrzymaliśmy żadnego materiału do publikacji na blogu wspieramto.znadplanszy.pl Każdy autor/wydawnictwo jest informowane o takiej możliwości promocji swojej kampanii zarówno przez administratorów Wspieram.to, jak i przez nas. Podajemy jaka ma być forma tekstu i doradzamy co warto w nim zawrzeć. Podobnie było z wydawnictwem Portal Games.
I właśnie dlatego, to co napisałem:
projekt8 pisze: Wydaje mi się, że Portal mając przeświadczenie o swojej potędze po prostu zaniedbał sprawę. Ale to faktycznie ciekawe, że żaden portal nie jest patronem medialnym akcji.
Games Fanatic wrzucił jedną notkę na początku czerwca. Dziś Board Times (może na zasadzie "uderz w stół...") również lakonicznie. Natomiast zaprzyjaźniony (przez osobę Tycjana) serwis ZnadPlanszy nie publikuje żadnych informacji na ten temat - nawet na blogu dedykowanym serwisowi Wspieram.to!

W tej chwili bardziej skłaniam się do tego, że Portalowi po prostu średnio zależy na wydaniu tego dodatku ze względu na niepowalającą sprzedaż podstawki, stąd mała aktywność.


okazuje się być zgodne z prawdą - Portal, mimo tego co podkreśla Ignacy Trzewiczek, wcale nie robi wszystkiego co mógłby w celu promocji kampanii dodatku.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Trolliszcze »

Niestety, tak to już jest z firmami, które się rozrastają. Nie chciałbym być złym wróżbitą, ale IMHO takie sytuacje będą się powtarzać. Portal z roku na rok wydaje coraz więcej nowości - to akurat jasne, że wśród tych gier coraz więcej będzie takich, które będą porzucać na rzecz innych, bardziej perspektywicznych tytułów. Nie inaczej dzieje się z Ambasadorami.

Mam wrażenie, że gdyby mogli, to by to olali, ale chcieli mimo wszystko dać szansę fanom na dodatek - więc zrobili coś pośrodku, na pół gwizdka. No i teraz pytanie, na które każdy musi odpowiedzieć sobie sam: lepiej, żeby robili na pół gwizdka, czy dodatek olali całkowicie?

Warto jednak pamiętać, że moce przerobowe nie są nieograniczone, a ekonomia dyktuje, żeby je inwestować w projekty, które przynoszą zyski.

EDIT:
projekt8 pisze:okazuje się być zgodne z prawdą - Portal, mimo tego co podkreśla Ignacy Trzewiczek, wcale nie robi wszystkiego co mógłby w celu promocji kampanii dodatku.
Może chciał przez to powiedzieć, że robią wszystko, na co ich stać.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Portal Games »

Staramy się dokładać wszelkich starań w promowaniu kampanii. Informacje o jej rozpoczęciu i trwaniu oraz aktualnych osiągnięciach są rozsyłane na bieżąco. I to nie tylko do serwisów stricte planszówkowych. W żaden sposób nie porzuciliśmy sprawy Pośród Gwiazd, czy też nie przykładamy do niej mniejszej wagi niż do innych gier. Staramy się z całych sił robić co w naszej mocy. Wiele osób na PortalConie zagrało w Pośród Gwiazd po raz pierwszy i gra wywarła na nich duże wrażenie, także mamy nadzieję że te osoby będą pamiętać o akcji na Wspieram.to.

Staramy się wkładać w każdą grę wszystko co możemy. Jesteśmy wydawnictwem, które składa się z samych zapalonych fanów planszówek. Więc każde pudło, na którym widnieje nasze logo jest dopieszczane w każdym calu.

Dlatego też prosimy o wsparcie i to wsparcie wasze, by mogło nas napędzać do dalszych działań. Wiemy, że nie każdemu człowiekowi na świecie nasza kampania musi odpowiadać chociaż bardzo chcielibyśmy dogodzić wszystkim nie jest to możliwe. Jeśli z jakiegoś powodu nie wspieracie dodatku Ambasadorów, a chcecie żeby projekt się udał pomóżcie nam! I w najprostszy sposób udostępniajcie informacje. Nasze środowisko ciągle się rozrasta i kto jak nie zapaleni gracze jak Wy możecie pomóc jeszcze bardziej rozwinąć się naszemu rynkowi?
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: wirusman »

Ja to się dziwie, że jeszcze ktoś z Portalu odpisuje na ataki na tym forum. W większości wątków odnoszących się do gier portala, są smarowani błotem. A ich gry dalej się sprzedają. „ Gdzie sens, gdzie logika”, ten cytat tu najlepiej pasuje 
Awatar użytkownika
Alman
Posty: 185
Rejestracja: 06 maja 2012, 21:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Alman »

wirusman pisze:Ja to się dziwie, że jeszcze ktoś z Portalu odpisuje na ataki na tym forum. W większości wątków odnoszących się do gier portala, są smarowani błotem. A ich gry dalej się sprzedają. „ Gdzie sens, gdzie logika”, ten cytat tu najlepiej pasuje 
A kto i gdzie w tym wątku obsmarował Portal błotem?
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: AkitaInu »

No właśnie, ja osobiście nie rozumiem tego smarowania błotem ... Bo niektórzy sporo przesadzają. Im też napewno ludzi brakuje bo się rozrastają (Co jest naprawde dobre bo to u nas ciężkie). Zamiast wspierać Polskie wydawnictwo to ludzie po nich jadą ...
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Bary »

Ja z kolei nie do końca widzę, żeby problem ze zbyt małym rozreklamowaniem faktycznie miał miejsce. Pojawiają się filmiki, info na fb i twitterze. Przy okazji PortalConu też była mowa o Ambasadorach. W portalach tematycznych można znaleźć info. Nie oszukujmy się jednak, to nie jest promocja Gwiezdnych Wojen, nie będzie reklam w tv i na kartonie z mlekiem. Jednakże ludzie się dołączają, pieniążki napływają. Wydaje mi się także, że, jeżeli zabraknie tych 5-10%, to Portal się dorzuci, żeby nie zrobić przykrości fanom.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: misioooo »

Nie ma co smarować (ale można)...
Najważniejsze, że Portal jest i wydaje. Jak jeszcze skorzysta z uwag pojawiających się tutaj na forum i nie tylko - rewelacja, będzie jeszcze lepszym wydawnictwem, bo posłucha co mówią klienci.
Uwagi negatywne są najlepsze - skoro masowo ludzie piszą, że "nie podoba mi się różowe pudełko"... To potencjalna zmiana z różowego na inne może przynieść tylko korzyść ;)
Niestety nie da się zadowolić wszystkich, zawsze ktoś będzie marudził, że niebieskie też jest ble... Trzeba znaleźć złoty środek.

Co do Amba-cośtam-cośtam... Zgadzam się - za cicho jest! (pomijając to forum)

Ja np z FB nie korzystam, czasami tam zajrzę i tyle. Twitter - co to jest? To już nie można napisać kilku ciekawych artykułów i porozsyłać do różnych portali blogowych, opisowych, recenzenckich etc?
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Bary »

misioooo pisze:To już nie można napisać kilku ciekawych artykułów i porozsyłać do różnych portali blogowych, opisowych, recenzenckich etc?
Pewnie i można, ale wydawnictwo ma, jak już było powiedziane, ograniczone zasoby ludzkie i musi jakoś rozsądnie nimi dysponować.
Odwrócę jednak pytanie, czemu żaden oddany fan nie napisze ciekawego wpisu/recenzji odnośnie gry i dodatku? Tycjan kilka postów powyżej wspomniał, że każdy może u niego wrzucić jakiś ciekawy artykuł. Jeżeli kilka osób poświęci 2-3 godzinki to może wyjść z tego naprawdę fajna akcja promocyjna!
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: wirusman »

Jeszcze jedna rzecz mnie zadziwia dominion uzyskał już dawno pułap 100%, a nie posiada żadnych goali i jak dla mnie jest nudniejszy niż pasjans. Jak do tego doszli??
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: kwiatosz »

wirusman pisze:Jeszcze jedna rzecz mnie zadziwia dominion uzyskał już dawno pułap 100%, a nie posiada żadnych goali i jak dla mnie jest nudniejszy niż pasjans. Jak do tego doszli??
Strzelam, że celując w inną grupę docelową niż podobni Tobie :P
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: wirusman »

kwiatosz pisze:
wirusman pisze:Jeszcze jedna rzecz mnie zadziwia dominion uzyskał już dawno pułap 100%, a nie posiada żadnych goali i jak dla mnie jest nudniejszy niż pasjans. Jak do tego doszli??
Strzelam, że celując w inną grupę docelową niż podobni Tobie :P
hmm.. Jest taka :)

ps. ale to już było.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Trolliszcze »

wirusman pisze: hmm.. Jest taka :)

ps. ale to już było.
Pi razy drzwi pudełek Dominiona (samej podstawki!) sprzedało się na świecie kilkanaście razy więcej niż Pośród gwiazd, więc generalnie tak, jest taka grupka. Grupeczka. Grupunia.
Awatar użytkownika
pezetto
Posty: 298
Rejestracja: 11 kwie 2014, 09:24
Lokalizacja: Kraina Szczęśliwości
Been thanked: 1 time

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: pezetto »

Bary pisze:Wydaje mi się także, że, jeżeli zabraknie tych 5-10%, to Portal się dorzuci, żeby nie zrobić przykrości fanom.
Zebranie nawet 100% na Wspieram.to nie przekłada się na ekonomiczny sukces wydawnictwa i "pinindzy" z tego działania nie starczy nawet na pokrycie poniesionych kosztów. Sprzedanie 79 kopii + ... sztuk do końca akcji, spowoduje że Portal do interesu dołoży tylko odpowiednio mniej lub więcej. Wiedzą o tym doskonale (i pewno wiedzieli o tym od początku), więc chwała im za to, że w ogóle podjęli walkę.

Moich krytycznych uwag nigdy nie nazwałbym jednak "obrzucaniem błotem". Ambasadorzy mają wyjść w języku polskim, dlatego nie chcąc kupić kota w worku, chętnie przed decyzją o wsparciu zapoznałbym się z polską instrukcją oraz polskojęzyczną treścią kilku przykładowych kart. Nie jest to u mnie pozycja "must have", a takie "niedoróbki" nie pomagają w podjęciu decyzji. Subiektywnie... w moim odczuciu Portal powinien się nieco bardziej postarać by Ambasadorzy zadomowili się na mojej półce na której znajduje się już 150 innych dobrych gier :wink:
Gusjon
Posty: 36
Rejestracja: 02 maja 2015, 09:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Gusjon »

pezetto pisze:
Bary pisze:Wydaje mi się także, że, jeżeli zabraknie tych 5-10%, to Portal się dorzuci, żeby nie zrobić przykrości fanom.
Zebranie nawet 100% na Wspieram.to nie przekłada się na ekonomiczny sukces wydawnictwa i "pinindzy" z tego działania nie starczy nawet na pokrycie poniesionych kosztów. Sprzedanie 79 kopii + ... sztuk do końca akcji, spowoduje że Portal do interesu dołoży tylko odpowiednio mniej lub więcej. Wiedzą o tym doskonale (i pewno wiedzieli o tym od początku), więc chwała im za to, że w ogóle podjęli walkę.

Moich krytycznych uwag nigdy nie nazwałbym jednak "obrzucaniem błotem". Ambasadorzy mają wyjść w języku polskim, dlatego nie chcąc kupić kota w worku, chętnie przed decyzją o wsparciu zapoznałbym się z polską instrukcją oraz polskojęzyczną treścią kilku przykładowych kart. Nie jest to u mnie pozycja "must have", a takie "niedoróbki" nie pomagają w podjęciu decyzji. Subiektywnie... w moim odczuciu Portal powinien się nieco bardziej postarać by Ambasadorzy zadomowili się na mojej półce na której znajduje się już 150 innych dobrych gier :wink:
Typowy spotykany w miastach jak i na plaży zazwyczaj wylegujący się z olbrzymim piwnym naroślem w postaci brzucha, gatunek niestety nie na wyginięciu Polak Maruda Pospolity. Za ch.. nie dogodzisz...
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: rattkin »

Inny rodzaj to z kolei taki, którzy narzeka na narzekających, bo mu się wydaje, że od tego coś się polepszy.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Trolliszcze »

Są też tacy, którzy narzekają na tych, którzy narzekają na narzekających, bo im się wydaje, że... eee...
Rafalm
Posty: 745
Rejestracja: 02 mar 2015, 00:23
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Rafalm »

rattkin pisze:Inny rodzaj to z kolei taki, którzy narzeka na narzekających, bo mu się wydaje, że od tego coś się polepszy.
+1 :-)
Awatar użytkownika
pezetto
Posty: 298
Rejestracja: 11 kwie 2014, 09:24
Lokalizacja: Kraina Szczęśliwości
Been thanked: 1 time

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: pezetto »

Gusjon pisze:Typowy spotykany w miastach jak i na plaży zazwyczaj wylegujący się z olbrzymim piwnym naroślem w postaci brzucha, gatunek niestety nie na wyginięciu Polak Maruda Pospolity. Za ch.. nie dogodzisz...
Zamilcz.
Awatar użytkownika
Wspieram.to
Posty: 675
Rejestracja: 07 lut 2013, 12:00
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 16 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Wspieram.to »

Panowie - pytanie do tych którzy grali w Pośród Gwiazd - jak oceniacie rozgrywkę dla 2 graczy? Jest wciągająca, dynamiczna? Jak z negatywną interakcją, można poprzeszkadzać? Jakieś podobieństwa do Osadników NI? Zastanawiam się nad kupnem, ale w 99% przypadkach gramy w 2 osoby.

Z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2711 times
Been thanked: 2396 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Curiosity »

"Pośród Gwiazd" to w zasadzie pasjans. Nie odczułem większej różnicy w rozgrywce dla 2 i 3 osób. Jakaś negatywna interakcja jest, ale niewielka. Raczej każdy patrzy na swoje karty.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Bary »

Wspieram.to pisze:Panowie - pytanie do tych którzy grali w Pośród Gwiazd - jak oceniacie rozgrywkę dla 2 graczy? Jest wciągająca, dynamiczna? Jak z negatywną interakcją, można poprzeszkadzać? Jakieś podobieństwa do Osadników NI? Zastanawiam się nad kupnem, ale w 99% przypadkach gramy w 2 osoby.
Większość recenzentów była zdania, że gra bardzo dobrze chodzi na dwie osoby (zdecydowanie lepiej niż 7 Cudów).
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
espresso
Posty: 1559
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 103 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: espresso »

Curiosity pisze:"Pośród Gwiazd" to w zasadzie pasjans. Nie odczułem większej różnicy w rozgrywce dla 2 i 3 osób. Jakaś negatywna interakcja jest, ale niewielka. Raczej każdy patrzy na swoje karty.
Nie zgadzam się. Tryb 2-osobowy z polskiej wersji (inny niż w pierwszym wydaniu angielskim!) jest rewelacyjny. W każdej turze wybieramy jedną kartę dla siebie i jedną do odrzucenia - to pozwala pokrzyżować plany przeciwnikowi. Dla mnie jest to najlepszy tryb w grze, bo daje największą kontrolę, a poza tym łatwiej jest ogarnąć wzrokiem dwie stacje kosmiczne niż trzy czy cztery.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: AkitaInu »

Troche się nie zgadzam, żeby efektywnie grać trzeba patrzeć co ma przeciwnik. Szczególnie jak gramy z celami, konfliktami czy nawet mały dodatkiem portalu :)

Skoro Ambasadorzy jeszcze to rozszerzają to ja sie nie moge doczekac :)
ODPOWIEDZ