XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: skanna »

Tak, wiem, że jak grom z jasnego nieba i mogliśmy uprzedzić wcześniej (nie mogliśmy ;) )
Tak, wiem, że to termin Pionka (no nie było innego).

Niestety, jeśli Gratislavia miała się odbyć w tym roku, to tylko teraz. Dlatego serdecznie zapraszamy do Nowych Horyzontów każdego, kto nie wybiera się na Pionek, a chciałby spędzić miło czas przy planszówkach.
O szczegółach poinformujemy niebawem :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
galthran
Posty: 301
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times

Re: XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: galthran »

Szkoda, że terminy się zbiegły, bo byłby to kolejny konwent do rozważenia, aby na niego się udać w tym roku, a tak kiszka - wyjazd na Pionka zaplanowany. Może w przyszłym roku się uda :)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: skanna »

No też mam nadzieję, że w przyszłym roku terminy nam się nie zbiegną. Niestety, nie jesteśmy panami własnego losu i podlegamy "wyrokom" zarządcy obiektu, a ten takich drobiazgów jak Pionek nie bierze pod uwagę ;)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
wok
Posty: 139
Rejestracja: 29 maja 2013, 15:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: wok »

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to ma też być w tym czasie granie na wyspie. Także czekają nas ciężkie wybory ; ).
Z niecierpliwością czekam na szczegóły wydarzenia.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: skanna »

W niedziele 21.06 - eliminacje do Mistrzostw Polski w Carcassonne.
Szczegóły na naszej stronie
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
warran
Posty: 253
Rejestracja: 25 sty 2015, 23:35
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: warran »

wok pisze:Jeżeli mnie pamięć nie myli, to ma też być w tym czasie granie na wyspie. Także czekają nas ciężkie wybory ; ).
Z niecierpliwością czekam na szczegóły wydarzenia.
Na Gratislavii spodziewałbym się nieco szerszego i ciekawszego wyboru gier niż na wyspie ;)
A jeśli chodzi o Pionka, to mam to szczęście, że decyzję podjęto za mnie, więc będę miał co robić w przerwie między ślubem znajomych, a weselem :D
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: XII Gratislavia - 20-21.06 Wrocław Nowe Horyzonty

Post autor: skanna »

Kiedyś jeden z adminów tego forum miał w sygnaturce - "Żeby życie miało smaczek, raz planszówka, raz bitewniaczek" :)

Gdyby ktoś tego smaczku pragnął zakosztować, to w sobotę Klub Gier Bitewnych Twierdza Wrocław będzie prowadził pokazy połączone z nauką gry. Zatem zapraszamy :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
ODPOWIEDZ