farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
fumi
Posty: 81
Rejestracja: 09 lip 2015, 11:44
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Post autor: fumi »

Witam

Dopiero raczkuję w świecie planszówek jak i na forum więc z góry przepraszam jeśli pytam w złym dziale.

Zakupiłem ostatnimi czasy Tzolkina i bardzo chciałbym pomalować sobie ten plastikowy kalendarz jednak nie posiadam żadnych farbek. Chciałbym się zapytać Was doświadczonych graczy gdzie kupujecie tanio farbki/pędzelki? Jestem z Wrocławia i mam dziś wolny dzień, więc jakby ktoś znał tani sklep we Wro to byłaby rewelacja, gdyż jeszcze dziś bym zaczął :)

Pozdrawiam
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Post autor: misioooo »

Na pewno produkty Games Workshop (przynajmniej farby) są w dyngsie, przy grunwaldzkiej (znajdziesz sklep DYNGS na fb albo www.dyngs.pl).
Na wszystkie produkty GW możesz tam śmiało utarmosić jakiś rabacik ;)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Pixa
Posty: 1992
Rejestracja: 10 lip 2013, 13:24
Been thanked: 3 times

Re: farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Post autor: Pixa »

Oprocz tego Planszoweczka.pl (Astra i Kino NH) i Bard (Szewska)
--
Próbówka Music House - sale prób i studio nagrań we Wrocławiu
www.sala-prob-wroclaw.pl
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

Re: farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Post autor: Fegat »

Tanie są pactry, ale trzeba doświadczenia aby z nimi coś porządnie zrobić.
Najtańsze chińskie pędzle to zło wcielone, ale i tak pewnie zniszczysz z 2-3 pędzle zanim zakończysz malowanie ;)
Najlepiej kup 1-2 większe, tanie 1/0, 1 do detali 00 lub 000 i jeden porządny za 20~zł pokroju 0/5 lub 0/10 ale z długim włosiem!!!!

Pamiętaj, że jak zamoczysz pędzel w farbie po stalówkę, to możesz go od razu do kosza wyrzucić, dlatego pędzelki z długim włosiem są znaaaacznie lepsze, ale i wielokrotnie droższe.
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
elhior
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2015, 20:52
Lokalizacja: Londra

Re: farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Post autor: elhior »

odradzam pomysły typu 00 / 000 dla początkujących.
Chińskiego badziewia również, lepiej piwo sobie za to kupić, mniej stresu a satysfakcja ogromna.
Produkty GW tanie wcale nie są więc ja zaczynałem od humbrol ale akrylowych. Ale ty piszesz o kalendarzu to emalia może być. Dla figurek farby GW są więcej niż dobre.
Jaki masz budżet?
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

Re: farbki - pędzelki najlepiej Wrocław

Post autor: Fegat »

Kupno pędzla za 50 zł na początek to misja samobójcza.
A detali bez pędzli 00 (chociaż to jest akurat za duże) lub 0/5 nie zrobisz... Nie przy planszówkach. Takie jest moje zdanie.
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
ODPOWIEDZ