Battlestar Galactica we dwoje

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Battlestar Galactica we dwoje

Post autor: ArniK »

Witam
czy ktoś grał w ten tytuł we dwoje? Na jakich zasadach? Czy z góry wyeliminowaliście Cylona ze swojej rozgrywki i walczyliście z samymi kryzysami? Jeszcze nie ukończyłem czytania instrukcji, ale zastanawia mnie możliwość gry we dwoje, bo więcej osób zazwyczaj będzie mi ciężko zgromadzić przy stole.
Awatar użytkownika
gregvip
Posty: 342
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:55
Lokalizacja: Proszowice k. Krakowa

Battlestar Galactica we dwoje

Post autor: gregvip »

W instrukcji nic na ten temat nie znajdziesz bo gra nie byla projektowana na dwie osoby ale tutaj http://www.galakta.pl/pliki/Image/gry/b ... rianty.pdf masz opisany wariant na dwie osoby a nawet solo. Na dwie osoby nie gralem ale solo latwo nie było. Trzeba tylko miec swiadomosc, ze to co najlepsze w grze wychodzi dopiero przy 5 osobach kiedy na pokladzie grasuja utajeni Cyloni i caly klimat rozgrywki to wzajemne podejrzenia i brak zaufania do pozostalych graczy. Battlestar to nie euro gra nie obroni się sama swietna mechanika to rasowy 100% ameritrash tutaj grta się klimatem i to rewelacyjnym klimatem. A jeżeli gracze dodatkowo znaja serial i faktycznie wejda w role to już jest po prostu masakra.
Born to play
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
gregvip
Posty: 342
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:55
Lokalizacja: Proszowice k. Krakowa

Re: Battlestar Galactica we dwoje

Post autor: gregvip »

Z tego co pamietam to na stronie Galakty jest już calosc przetlumaczona czyli wariant bez sympatyka, wariant solo i wariant na 2 osoby
Born to play
Moja kolekcja
addseo1150
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2015, 06:43

Re: Battlestar Galactica we dwoje

Post autor: addseo1150 »

Cyloni i caly klimat rozgrywki to wzajemne podejrzenia i brak zaufania do pozostalych graczy.
gclub slot
ODPOWIEDZ